Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vivendi Universal Games kwitnie dzięki WoW-owi

54 postów w tym temacie

no ja nie mowie ze to gra dla tych co niemaja pracy :) i to jest powodem ze jest mało dzieci w grze :D
bo mało jest rodzicow ktorzy beda opłacali dziecku gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad wiesz pracujesz tam............

zaraz napisze ktos ze sa lagi a lagow niema !!!!! były i była wielkie ale nie zniecheciło mnie to
a sle cos było a juz niema to chyba ktos z tym cos zrobie no nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przetalent japonczycy nie graja na kompach :D:D:D . Pomyliles ich z koreanczykami :P . Po drugie jak bawicie sie w prowonania to sa inne gry oprocz gw i wow''a tego typu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:13, Mr_Hyde napisał:

przetalent japonczycy nie graja na kompach :D:D:D . Pomyliles ich z koreanczykami :P . Po drugie
jak bawicie sie w prowonania to sa inne gry oprocz gw i wow''a tego typu :D .

wkoncu !!! np linage2 jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:14, benek11 napisał:

> przetalent japonczycy nie graja na kompach :D:D:D . Pomyliles ich z koreanczykami :P .
Po drugie
> jak bawicie sie w prowonania to sa inne gry oprocz gw i wow''a tego typu :D .
wkoncu !!! np linage2 jest super

wy sie ty meczcie na ten temat a ja ide na questa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra a my tu wałkujemy tylko WoW i GW a czy graliście w LineAge ?? w recenzjach mówią ze fajna ale oczywiście jest jedna sprawa "abonament" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach :-] . WoW w japonii jest tak popularny jak inne tytuly na PC czyli ciezko i kiepsko :D . Nawet WoW chyba oficjalnie nie powedrowal do japonii (jedynie korea pd i chiny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ! Przyznam ci Mr_hade że mie zaskoczyłeś że z tymi Japończykami :P Myślałęm ze oni sa maniakami gier i że u nich WoW króluje. Ale wiedziałem ze coś związanego z Azjatami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo wiesz... to jest news o WoW-ie. A tu piszą ci którzy mają ochotę na kłótnię (mam na myśli graczy GW i WoW), a o Lineage nikt nie ma ochoty tutaj się kłócić. :)

Osobiście jestem wielbicielem WoWa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... to moje dotyczy komentarzu przetalenta:

"No dobra dobra a my tu wałkujemy tylko WoW i GW a czy graliście w LineAge ?? w recenzjach mówią ze fajna ale oczywiście jest jedna sprawa "abonament" :("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No hentau''ow na PC w japonii mozna kupic od zajebca :P . Jakby zobaczyc top ten gier na PC to cala dziesiatke okupowalyby hentaie wlasnie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesus. Nie podoba sie abonament to nie grajcie, nie płaczcie balh. 50zł miesięcznie to eee. Odpuszczenie sobie snickersa dziennie... Ale mniejsza o to. Ja tam mam GW i WoW. I jakoś nie żal mi, że kasa za wowa mi leci (mam opłacony abonament do prawie konca marca).
Czyli, zal kasy nie graj, ale nie mow ze przez abonament gra jest gorsza. To są ceny dla zachodu tam 12 euro to godzina, moze dwie pracy. Moze sobie porownywac gry ale nie patrzac na ich cene (abonament..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem - WoW wciagnal mnie po 20 minutach wiec nie ma nic przeciwko niemu. A fakt że musze płacić za pieluchy syna, za kredyt mieszkaniowy, za telefon, łacze i inne takie sprawia, że szanuję kasę którą mam i dlatego podoba mi się idea GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Iniside" nikt nie mówi że WoW jest gorszy przez to że czeba płacić abonament ! Mówimy że abonament to duże obciążenie i że stosunkowo mało ludzi może sobie na takie coś pozwolić ! Gdyby nie abonament to w gre grało by ze 12 mln ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować