Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vivendi Universal Games kwitnie dzięki WoW-owi

54 postów w tym temacie

Gdyby nie abonamemnt nikt by gral bo nie mieli by za co ytrzymac WoWa (serwerów, programistow grafikow administrator i calej rzeszy ludzi) ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to było do przewidzenia :) Ciekawe co by się stało z Vivendi gdyby Blizzard nagle zmienił wydawcą. Już strata Valve na pewno była dla nich dużym ciosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

244 milionów euro WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jacie kręce.to ta gra naprawde jest uwielbiana.ale nie dziwie sie że tak dużo kasy.bo ta gra jest troszke droga 200zł i abonamenty podobno.nie grałem w to ale ciekawe czy otrzymała by miano mojej ,,Ulubionej gry komputerowej''''.
Ale gratuluje takiej forsy,takiego szmalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram kenczopa. Ja jednak wole ta grę z abonamentem przynajmniej ludziska na serwer sie nie pchają nie czekam w kolejkach po kilkaset graczy (na co bardziej przeludninych serwerach trzeba czasami chwilke poczekać ale i tak nie sa to kolejki nie do wytrzymania). No i pomyślcie bez abonament ostałby się może z JEDEN oficjalny serwer na którym grałoby kilka milionów graczy... eee... czy ktos wyobraża sobie taki syf? No i poza tym nie dostawalibyśmy uaktualnień i patchy.No i to 50 zeta na miesiąc to wcale nie jest dużo. Jeśli popatrzycie na wasze wydatki na rożne niepotrzebne rzeczy to zrozumiecie że właściwie do życia nie sa wam potrzebne a śmiało mozna je przeznaczyc na WoW. Ja sam tak robię i jakoś nie mam problemów z wyciągnięciem tej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taa WoW jest świetny ale drogii !!!!! 2 miesiące grania kosztuje 110 zł za sam abonament a jeszcze sama gra 200 zł ! I ską wziąść tak dużo kasiorki ?? Ja osobiście schylam się ku propozycji GW która jest tez bardzo dobrą grą a nie trzeba płacić tych śmiercionośnych abonamentów :P Ale gdyby w WoW można było grać bez płacenia za abonament to peanie w tą gr grało by ze 12 milionów ludzi.

No za ta niby sama gre to nie z nowu tak do konca dlatego ze gdy kupujesz WoWa za te 200zl to masz 1 miesiac grania [ zalozmy ze okolo 60 zl ( pre paid - 120zl za 2 miechy ) ] + guest pass key 10 dni darmowe gdzie sie wiele mozna nauczyc :) Wiec ogolem cena samej gry zniza sie do okolo 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 15:32, Shinobi416 napisał:

>>Ciekawe co nie kwitnie dzięki WoW:D

Guild Wars :D


Mylisz się :). Dzięki temu, że WoW interesuje coraz większe kręgi ludzi, jest szansa, że ci sami gracze zainteresują się innymi MMORPG, min. GW, który dodatkowo jest przecierz za darmo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co ? GW nie jest mmorpg, jest instant based online rpg nakierowanym głównie na pvp. Ta gra nawet nie biorąc pod uwagę abonementu kierowana jest do zupełnie innego odbiorcy niż WoW. Można wręcz powiedzieć że zadowoleni z GW będą ci którzy szukają czegoś innego niż WoW, natomiast szukający darmowej alternatywy będą rozczarowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś odpalilem Wowa u kumpla, pograłem kilka godzin i pomyślałem "gra przyjemna tylko taka strasznie prosta i dziecinna" i sprawe olalem. Po kilku miesiącach wróciłem do gry i na dwa miesiące po prostu zniknąłem. I teraz uważam ze Wow to "gra przyjemna tylko taka strasznie prosta i dziecinna, ale cholernie wciągająca".
Dla tych co marudzą na ceny - nienawidze lewaków wszelkiej maści - jak masz do wyboru jezdzic maluchem albo merolem to jezdzij maluchem a nie dziw sie ze mercedes wiecej kosztuje i na początku i jego utrzymanie. Ja sie bardzo ciesze z komercyjnego sukcesu WoWa bo juz oglaszali koniec dobrych gier na PC bo sie nie oplaca - lepiej robic gry na konsole. Ten sukces moze przekonana niektórych decydentów ze warto włożyć kasę w grę na PCeta bo mozna na tym jednak zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "gra przyjemna tylko taka strasznie prosta i dziecinna, ale cholernie wciągająca"

Byłeś kiedyś na Molten Core albo Zul'' Gurub? To ma być proste i dziecinne. Oj chyba za dużo w WoW''a nie grałeś.
A z reszta opinii się zgadzam wciąga jak bagno tylko cholernie trudno się z tego wydostać ale mi to raczej nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować