Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści - ekskluzywne wydanie gry może być Twoje!

48 postów w tym temacie

Ta informacja ponizej chyba wyjasnia wszelkie watpliwosci?

"Opis i cechy: Zamawiając grę Fable: Zapomniane Opowieści tylko w naszym pre-orderze otrzymasz specjalne rozszerzone wydanie gry, wzbogacone o następujące elementy:

* Ekskluzywne pudełko-księga, w którym umieszczone będą wszystkie elementy pakietu.
* Dwie talie kart do gry ozdobione motywami z gry Fable: Zapomniane Opowieści. "

Pozniej bedzie mozna kupic tylko zwykla edycje. No chyba, ze ktos np. na Allegro bedzie sprzedawal wlasnie taka edycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez slyszalem od kumpla co ciol na konsoli w to ze krotkie ... No ale za to bardzo miodne i tez sie nie moge doczekac. Poza tym zeby przejsc dobrym i zlym harakterem to jakies 40-50h grania to wcale nie tak malo wbrew pozorom. Tym bardziej za taka cene i z takimi gadzecikami :)

W sprawie dodatkow mam pytanie
[B]Czy te talie gry dobra/zla to pelne talie kart czyli 52 karty dobrej jakosci czy jakis cienkopapierkowy/plastikowy szmelc od 9 [/B] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna obsuwa, kolejne cierpienie...
Jak obsuwy dojdą do kwietnia, to ciężko będzie ze mną, ale oby tak nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 19:37, Daerdin napisał:


No widzielem ten obrazek. Oczywiscie jest tam karta 2 wiec sugerowalo by to ze to cala talia :) No ale nie jest to pewne. Moze bedzie w kazdym pudelku po 20 kart roznych i trzeba bedzie sie wymieniac lub cos ;) No i wygladaja one na papierowe takie fajnie stylizowane na zurzyte .... No ale jak jest z ich jakoscia. Stad te moje pytania bo gram w Brydzyka i takie fajne karty byly by jak znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:28, hellgate napisał:

Nareszcie gry w Polsce są wydawane na światowym poziomie :). Tak trzymać.


Nie przesadzaj od niepamiętnych czasów wydania gier w Polsce(nie mówie o spolszczeniach) były lepsze od tych na wschodzie i zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 21:28, Half-Devil napisał:

Nie przesadzaj od niepamiętnych czasów wydania gier w Polsce(nie mówie o spolszczeniach) były
lepsze od tych na wschodzie i zachodzie...


Niestety tu pozwole sobie sie z toba nie zgodzic. A dlatego ze juz od jakiegos czasu jest taki tred ze wydaje sie byle jak. Wiem ze to nie wina CDP bo on czesto tylko zamienia na naszyj jazyk i wiecej nic. Ale jest tak ze wydaje sie gre w plastikowym opakowaniu ktore ma mocowania na plytki i w srodku zawiera cieniutka broszurke o grze i kartke z kodem. Minely juz dawno czasy gdzie bylo duze kartonowe pudelko z solidna instrukcja do gry w rodzimym jezyku. Do tego solidna ksiega o historii/taktyce czy jakies inne wprowadzenie do gry. Czesto bonusowo byly jakies gadzety w postaci podkladki, naklejek lub chodzby mapy swiata lub pamietane przezemnie od tak dawna drzewo wynalazkow z Civ. Przykladem jest ostatnio wydane DS2 i jego jakosc wydania ... cena nie malutka, gierka nie az tak zachwycajaca i wydana kiepsko conajmniej :( Dlatego rozumiem wczesniejsza wypowiedz. W koncu pozadne wydanie gry jak za starych dobrych czasow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekacie czekacie, a gra wcale nie jest taka dobra. Jest za krótka... i prosta aż do bólu. Heh myślicie, że gra dobrym i złym charakterem czymś się różnią? Poza może 5 momentami w questach nie ma to znaczenia. Przykładem jest (UWAGA SPOILER): arena i końcówka gry po walce z głównym bossem.
To jest raczej przykład gry, w którą można pograć bez wysiłku i bez zacięć. Do tego dochodzi około 20 godzin czasu przejścia i mamy gre która po jednym razie wyląduje na półce. :( Może Fable 2 będzie lepszy, ale to już na X360.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Geriko

W Polsce gry zawsze były wydawane z większą ilością dotatków i zdania nie zmienie. A co do ostatnich kilku lat to zwróć uwagę, że gry kosztują o 1/3 mniej i to napewno nie wpyłyneło pozytywnie na "koszulke". Mnie np. z gadżetów zostały tylko koszulki i gdzieś jeszcze może znajde podkłądke do Maxa Payne''a, więc czasem nadmiar "złomu" w pudełku też nie jest potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty wyglądają fajnie, gierka też relaksowa, szkoda tylko że u nas z takim poślizgiem. Ale chociaż wydanie Xqluziv. Zawsze te kilkanaście godzinek się popyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a jeżeli moja karta jest na liście nie obsługiwanych to jest jakis sposób aby Fable poszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 10:05, GeoT napisał:

A ja mam pytanie: czy to jest zwykły hack''n''slash, czy może coś ambitniejszego??

Witam.
To jest raczej coś pomiędzy z małym kierunkiem na rpg. Reasumując gra się przyjemnie, tylko później jest niedosyt, że tak krótko.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 13:30, maniekk napisał:

To jest raczej coś pomiędzy z małym kierunkiem na rpg.


... pomiędzy ... z małym kierunkiem ...
coś tu chyba brak albo ja już dziś nie kojarzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 13:36, GeoT napisał:

> To jest raczej coś pomiędzy z małym kierunkiem na rpg.

... pomiędzy ... z małym kierunkiem ...
coś tu chyba brak albo ja już dziś nie kojarzę ;)

Pomiedzy hack''n slash a rpg ;) a jako ciekawostke dodam, że najlepszego miecza w grze nie posiada końcowy boss ;) (taki mały spoiler) :P a można go zdobyć w bardzo śmieszny sposób.
Właśnie ten sposób spowodował, że pomyślałem: chyba autorom zabrakło pomysłu :/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować