Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Efekt Serii II – już za chwilę rusza Wielki Konkurs!

28 postów w tym temacie

Efekt Serii był jedynym konkursem, w którym cokolwiek wygrałem, tak więc nie mogę się doczekać nowej edycji - może ponownie będę miał szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 19:49, NecroVisioneR napisał:

Fajnie że CDP nadal mysli o tym udanym konkursie,ja jestem zadowolony,CDP ma szanse odegrać
sie na Cenedze



Na pewno jednym konkursem nie dogonią cenegi i ich kompanii graczy. Konkurs się zacznie a jeszcze szybciej się skończy. Nie ma co zachwalać znowu CDP na podstawie jednej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli problemy technicznie i jednak sajta mają odpalić teraz wieczorem. Obsługa uchyliła tajemnicy że gry z gog.com mają być od 2 punktów ale co to punkty, za ile itp. to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 20:46, igor8472 napisał:

Mieli problemy technicznie i jednak sajta mają odpalić teraz wieczorem. Obsługa uchyliła
tajemnicy że gry z gog.com mają być od 2 punktów ale co to punkty, za ile itp. to już...

To akurat wiadomo co to punkty i za ile:
http://www.cdprojekt.pl/news/5205/Wielki_Konkurs_Efekt_Serii_II__rusza_juz_w_poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do tego podchodzę sceptycznie.
W Konkursie extra klasyki i efekcie serii zawsze coś wygrałam, szkoda, że z tego ostatniego nagroda nie dotarła, a CDP nawet na żadnego z maili tych, którzy nie dostali nagród - nie odpowiedzieli (mogli chociaż napisać, że przez pomyłkę wysłali gdzieś indziej, albo poczta nawaliła). Więc nie wiem czy tym razem wezmę udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na nagrodę gwarantowaną na początek deal niezły. Jeden TS czy dwie XK to 40-50 złotych a gra z gog nawet 10 dolców, niecałe 30zł.Ciekawe jakie gry retailowe i za ile na wymianę będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 23:13, Evil_Khan napisał:

dzień się kończy a stronka nie działa - fail...once more time.



Całe CDP. Akurat w dzień kiedy miała ruszyć akcja coś się musiał spaprać. Pewnie programista poszedł na urlop bo on to też człowiek i trzeba poczekać^^ Nie ma to jak profesjonalizm. Na każdym kroku CDP utwierdza mnie w przekonaniu, że do dupna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować