Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 22:05, walgierz napisał:

> cieciu nie obrażaj mnie

Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. Kolega może nie popisał się kulturą, ale Ty w zamian posunąłeś
się do chamstwa.
-1 do statusu.

BO SIE BOJE TYCH TWOICH DEGRADóW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak skrzywdzone, obrażone na świat dziecko. Wyluzuj i przestań się rzucać do ludzi, którzy mają inna opinię.

Dnia 29.05.2007 o 16:33, ufo344 napisał:

3.Full Metal coś tam


Czyżby Alchemist było za trudnym słowem?

>BO SIE BOJE TYCH TWOICH DEGRADóW

Po twoim zachowaniu i stylu pisania daję ci max. 12 lat. Jesteś na forum, akceptowałeś jego regulamin, więc mógłbyś być na tyle kulturalny i zachowywać się odpowiednio. Krzykaczy mamy i tak już sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:12, hito_kun napisał:

Zachowujesz się jak skrzywdzone, obrażone na świat dziecko. Wyluzuj i przestań się rzucać do
ludzi, którzy mają inna opinię.

> 3.Full Metal coś tam

Czyżby Alchemist było za trudnym słowem?

>BO SIE BOJE TYCH TWOICH DEGRADóW

Po twoim zachowaniu i stylu pisania daję ci max. 12 lat. Jesteś na forum, akceptowałeś jego
regulamin, więc mógłbyś być na tyle kulturalny i zachowywać się odpowiednio. Krzykaczy mamy
i tak już sporo:)

no oni nie powinni obrażać tego co ja lubię a oni tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:33, ufo344 napisał:

BO SIE BOJE TYCH TWOICH DEGRADóW


Nie spamuj.
Nie używaj caps lock przy pisaniu bo to niekulturalne.
Guzik mnie interesuje czego się boisz. Regulaminu będziesz przestrzegał, albo pożegnasz się z forum.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:15, ufo344 napisał:

no oni nie powinni obrażać tego co ja lubię a oni tak robią


wolny kraj, kazdy moze wyrazić swoją opinię
uważąm np, że Pokemony, Digimony, Bedameny etc są głupie, wiec pisze ze sa dla mnie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co jest lepsze żeby se pograć w gry naruto ps2 czy ps3?bo z tego co wiem na ps3 niema gier naruto czy będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:38, ufo344 napisał:

mam pytanie co jest lepsze żeby se pograć w gry naruto ps2 czy ps3?bo z tego co wiem na ps3
niema gier naruto czy będą?


O ile dobrze kojarzę, to nie jest temat o grach. Poszukaj w wątku do tego przeznaczonym.
Mam pytanie: wie ktoś czemu do prawie dwóch tygodni nie ukazał się nowy epizod Bleach? I nie chodzi mi oczywiście o ten musical, co wyszedł bodajże wczoraj. Trochę zaczyna mnie to martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:32, greg_f napisał:

Mam pytanie: wie ktoś czemu do prawie dwóch tygodni nie ukazał się nowy epizod Bleach? I nie
chodzi mi oczywiście o ten musical, co wyszedł bodajże wczoraj. Trochę zaczyna mnie to martwić.

Spokojnie, RAW 127 epizodu ma się ukazać dzisiaj popołudniu, więc za jakieś 24 godziny będzie tłumaczenie od Dattebayo. Chociaż faktycznie ostatnio dość często się zdarza, że kolejne odcinki wychodzą co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... a ja cały czas żyłem w przeświadczeniu że TRC (Tsubasa Reservoir Chronicle) to "sportowe" anime.... eh...

Czas nadrobić straty, około 150 czapterów i 52 odcinki anime czeka na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Full Metal Alchemist. Ile powstało filmów FMA? Bo serial obejrzałem, jeden film obejrzałem i zastanawiam się czy jest jeszcze jakiś, bo tak polubiłem Alphonse i Edwarda, że ciężko mi się z nimi rozstawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:46, Harvenar napisał:

Mam pytanie związane z Full Metal Alchemist. Ile powstało filmów FMA? Bo serial obejrzałem,
jeden film obejrzałem i zastanawiam się czy jest jeszcze jakiś, bo tak polubiłem Alphonse i
Edwarda, że ciężko mi się z nimi rozstawać ;)


To czytaj mangę - jest ongoing :)
Jest tylko 1 film i jedno anime.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fullmetal_Alchemist

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:50, MisticGohan_MODED napisał:

Nom Tsubasa Chronicle dobrze sie zapowiada :]

A czy zauważyliście ,że ta panna co była z Fey na początku przed wyruszeniem w drogę to była
idealna kopia Chii (nazwet z podobnym głosem) z Chobitsa ? :P


Na wikipediowej stronce Tsubasy jest napisane że w mandze występuje oooogrooom postaci z innych mang. Tym bardziej że bohaterowie podróżują między wymiarami, więc spotkanie takich postaci jest bardzo łatwo wytłumaczalne ;p

Przeczytałem już 20 rozdziałów i zapowiada się całkiem ciekawie, niestety przeszkadza mi to, co przeszkadza mi w wielu mangach... bohaterowie to dzieci (mniej mam do Fye i Kurogane, bo oni to już taka młodzież, a tą lepiej trawię;p) .. ja wiem, że te anime są "niby" skierowane do dzieci, ale ciężko mi strawić tych małych kurdupli (z panienkami już lepiej, bo zazwyczaj są "kawaii" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio polecono mi bardzo ciekawe Anime: Darker than Black

Klimatem przypomina Death Note :] (ciekawostką jest natomiast to ,że już w 1 odcinku można dostrzec postać 2-planową z Wolf''s Rain ! )
Seria liczy 25 odcinków ,ale tylko 8 jest na razie z subami (polecam Shinsen) i wciąż wychodza na bieżąco kolejne odcinki z subami :]

Akcja toczy się w Tokyo ,gdzie pojawia się wielka czarna ściana ,która wszyscy nazywają "Hell Gate".
Z chwilą pojawienia się ściany niektórzy ludzie otrzymują niezwykłe zdolności. Moce / zdolności dzielą się na:

-Dolls , emocjonalne stworzenia ,których zdolnością jest umiejętność obserwowania za pomocą innych przedmiotów ,wyukorzystując np. szklankę , wodę itp. <--- niezły materiał na szpiega ^^

-Contractors , tak nazywa się tych którzy otrzymali moce bezpośrednio od ściany ,a ich moce mogą przybrać różne wizualne kształty (np. lewitacja) ,ale muszą za nią "zapłacić" za takie korzystanie np. zjeść kwiaty , coś wypić , zapalić sobie , samo okaleczyć się itp.. To unikalne dla nich ^^ Zazwyczaj są to ludzie zimni ,ale zdarzają się też bardziej emocjonalni :P

-Moratorium, są pomiędzy Dolls i Contractors ,mają moce podobne do Contractorów ,ale nie muszą za nią "płacić" ,jednak nie mogą kontrolować oni swoich mocy ,ani też mieć przeczucie ,że w ogóle ją używają ;p

Polecam to Anime ,bo naprawdę ciekawe jest :D Mi się po pierwszym odcinku już spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 15:50, MisticGohan_MODED napisał:

A czy zauważyliście ,że ta panna co była z Fey na początku przed wyruszeniem w drogę to była
idealna kopia Chii (nazwet z podobnym głosem) z Chobitsa ? :P


bravo ;P
Syaoran, Sakura, król Clow to postacie z Card Captor Skury
pojawia sie tez sporo postaci z mangi X i kilku innych tworów CLAMPa, nawet Angelic Layer
bardzo fajna manga swoja droga, aniem ma troche fikusna kreske w niektorych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM!!! kto mi powie gdzie moge obejrzeć lub ściągnąć odcinki NARUTO ?? żeby były z polskimi napisami lub dubingiem OBOJĘTNIE ! z góry dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 17:31, MisticGohan_MODED napisał:

Polecam to Anime ,bo naprawdę ciekawe jest :D Mi się po pierwszym odcinku już spodobało :D


Tutaj juz chyba każdy polecał to anime :P trąbimy o nim już od pierwszego odcinka :] ja skupiłem się teraz na właśnie nowych seriach i jak na razie DtB jest najlepsze, jeśli chodzi o fabułę. Jeśli chodzi o akcję to bardziej mnie kręci Claymore (szczególnie 6 i 7 epizod, normalnie mistrzostwo! dawno nie widziałem tak dobrej akcji), natomiast jeśli chodzi o kreske, to zauroczyło mnie Seirei na Moribito. Czasem zobaczę jeszcze Kaze no Stigma, ale... coś mnie zaczyna odrzucać od tego animca :\ Oglądał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się