Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2010 o 23:35, fripSide napisał:

No przepraszam, to ty lubisz futanari nie ja.

Sorry ale to ty byś rapeował matki innych nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:38, fripSide napisał:

Sorry ale to ty byś macał córki tych matek :/

Sorry ale to ty byś gwałcił matki, córki i ojców swoimi tentaklami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:54, fripSide napisał:

Nienawidzę foutonzora!

Pomysły się kończą? Ale jak ja napisze że cie nienawidze to będzie takie cliche. Co mam ci odpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbawił mnie powyższy dialog. Zawsze można liczyć na tan temat, że poprawi humor. Rządzicie. ;]

A tak BTW. co sądzicie o ''''Full Metal Panic!'''' ? Dobre to to? Warto obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 00:14, Dark_Sebat napisał:

A tak BTW. co sądzicie o ''''Full Metal Panic!'''' ? Dobre to to? Warto obejrzeć?

Jak najbardziej :) FMP! to seria z naprawdę genialnym humorem a także dawką walk mechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 00:14, Dark_Sebat napisał:

Rozbawił mnie powyższy dialog. Zawsze można liczyć na tan temat, że poprawi humor. Rządzicie.
;]

Wreszcie ktoś z dystansem. Pewnie jutro wszyscy tu wejdą i zaczną narzekać jakie to z nas obrzydliwe trolle i jakie to nie było śmieszne.
(pozdrowienia dla Tomo-pyona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, Fouton wygral trollwar z lamem. Nieco inaczej was stawialem w lancuchu pokarmowym.

Zeby offtopu zbyt wielkiego nie bylo zamieszczam losowy obrazek z mojej kolekcji o anime:

20100204005639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 00:39, fripSide napisał:

Karharot, nadal chcesz to o co prosiłeś mnie na moim fejk MAL koncie? :)

<wygląda ostrożnie ze swojej nory przeczuwając że usiłuje się go wciągnąć w coś w czym woli nie uczestniczyć>
Zasadniczo tak... Tylko gdybyś trochę przyhamował z tymi kłótniami... Jak chcecie sobie naubliżać zróbcie to na gg. Po co wywlekać to na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 00:56, Abomek42 napisał:

Lol, Fouton wygral trollwar z lamem. Nieco inaczej was stawialem w lancuchu pokarmowym.

Ha ha. Skill drogi panie. Teraz się kłócimy na gg bo ja uważam że celnie zauważyłeś a Lami-yan, że sobie coś ubzdurałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wywlekał jak bardzo pobrudziłeś samochód!

@Abomek
Pewne sprawy zostają między mną a nim w czeluściach archiwum GG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 01:04, fripSide napisał:

Nie będę wywlekał jak bardzo pobrudziłeś samochód!

Oho!! Auto reference. Najsilniejsza karta w naszych zbiorach hmm? Widze, zużywasz tak mocny atut w tak wczesnej fazie trollwaru? No niech będzie:
<33<33d:
Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty modrzewie!

Poza tym, obejrzałem serię Penguin Musume, świetne EDy, i całkowity random, tylko niestety fabuła jest urwana w połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ to, bo się źle skończy.

Postanowiłem zacząć oglądać Shugo Chara!! zwabił mnie moe moe róż i inne gwiazdki, ponad 30 epków, życzcie mi powodzenia!

20100204011340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chu-Bra!! e4&5

Spoiler

Rozwalił mnie numer z Nayu która zamknęła za sobą drzwi po czym na oczach przerażonego Komachiego obmacała równie przerażoną nauczycielkę XD I jeszcze te spanikowane okrzyki Tamaki-sensei która odruchowo dodawała -san do nazwiska Nayu (pewnie czuła się zdominowana) XD
Posiadanie takiej przerażającej uczennicy potrafi naprawdę utrudnić pracę młodej i niedoświadczonej nauczycielki ;P
Komachi też się nieźle wpakował, każdy inny chłopak z tej szkoły byłby zachwycony z przynależności do takiej grupy ale coś mi się widzi że przy jego nieśmiałym nastawieniu czeka go droga przez mękę XD Teraz pozostało tylko czekać aż do tej ekipy zostanie wciągnięta Amahara (nieważne czy z własnej woli czy przemocą ale jestem pewien że prędzej czy później ją to czeka) a hell-squad będzie kompletny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się