Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 16:20, ciusiek i luka napisał:

Naczyjfajniejszy jest oczywiście Dragon Ball. Wie ktoś czy będzie jeszcze w TV??

Mało możliwe Dragon Ball był kiedyś nadawany przez Tvn7 czy jak mu tam, ale że ten kanał się przerobił na informacyjno/telenowelowy to raczej nie mamy co liczyć na powtórke DB, a szkoda bo może przy okazji puścili by Slayersów :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:28, Hubi Koshi napisał:

> Naczyjfajniejszy jest oczywiście Dragon Ball. Wie ktoś czy będzie jeszcze w TV??
Mało możliwe Dragon Ball był kiedyś nadawany przez Tvn7 czy jak mu tam, ale że ten kanał się
przerobił na informacyjno/telenowelowy to raczej nie mamy co liczyć na powtórke DB, a szkoda
bo może przy okazji puścili by Slayersów :-/



a inne kanały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:31, ciusiek i luka napisał:

a inne kanały??

Też niezbyt możliwe. Licencje zakupiło chyba tylko TVN7, poza tym inne kanały prawie nie puszczają kreskówek, co najwyżej jakieś Jeźdźce Srebrnej Szabli (ocenzurowane jak nie wiem co), albo inne stare kreskówki. Jedynymi kanałami na których puszcza sie Anime to Hyper (jeden odcinek i powtórka dziennie) oraz Cartoon Network i Jetix, ale nie sądze by te dwie zdecydowały się na Dragon Balla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:44, Hubi Koshi napisał:

oraz Cartoon Network i Jetix, ale nie sądze by te dwie zdecydowały się na Dragon Balla.


Na polskim Cartoonie lecą idotyczne anime, to samo Jetix - jak dla mnie. Za to na ang, chyba do dziś Db leci. :/
Jesteś fanem Slayersów ? Jak to szło ? "Sorewa himitsu desu" ^_^
Aż się łezka w oku kręci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 16:47, Vaxinar napisał:

Na polskim Cartoonie lecą idotyczne anime, to samo Jetix - jak dla mnie. Za to na ang, chyba
do dziś Db leci. :/

Nie twierdziłem że są inteligentne :-P No może Duel Mastera sie czasem obejrzy bo fajnie te pojedynki karciane wyglądają :-]

Dnia 03.07.2006 o 16:47, Vaxinar napisał:

Jesteś fanem Slayersów ?

Nie wiedziałeś ?? Lina Inverse i spółka to moi ulubieńcy że nie wspomne o Nadze "Ohohohoho" The Serpent która jest domniemaną siostrą Ameli (też ci sie włosy zjeżyły na karku :->)

Dnia 03.07.2006 o 16:47, Vaxinar napisał:

Jak to szło ? "Sorewa himitsu desu" ^_^ Aż się łezka w oku kręci. :(

"Sore wa himitsu Deus" Przykro mi ale... to tajemnica. Xellos jest bezkonkurencyjny szczególnie gdy przychodzi do wkurzania Fili ta parka razem to prawdziwa reakcja termonuklearna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, po Slayers Next nic w slayersach slayersowatego nie zostalo..
Odcinki Db po polsku mozna sciagnac w necie, odcinki slayers a hardsubem..nienajlelsza jakos ale lepszy rydz niz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:00, Hubi Koshi napisał:

No może Duel Mastera sie czasem obejrzy bo fajnie te pojedynki karciane wyglądają :-]

Ja tam tego nie lubię, wolę od tego Yu Gi Oh.

Dnia 03.07.2006 o 18:00, Hubi Koshi napisał:

Nie wiedziałeś ?? Lina Inverse i spółka to moi ulubieńcy że nie wspomne o Nadze "Ohohohoho"
The Serpent która jest domniemaną siostrą Ameli (też ci sie włosy zjeżyły na karku :->)

Nie wiedziałem. :)

Dnia 03.07.2006 o 18:00, Hubi Koshi napisał:

"Sore wa himitsu Deus" Przykro mi ale... to tajemnica. Xellos jest bezkonkurencyjny szczególnie
gdy przychodzi do wkurzania Fili ta parka razem to prawdziwa reakcja termonuklearna.

Hehe, ano, chociaż moją ulubioną postacią był chyba Valgarv, albo Valgav, różnie go pisali. Fajny był też ten lis z tymi bombami, bo i oczywiście... Fibridzo (dobrze to napisałem ?). Miły, mały chłopczyk. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellsing i Full Metal Alchemist wymiata. A no i jeszcze Samurai 7. Cholera, czemu nie puszczaja tego w polskich stacjach.. ;/ tylko Samurai 7 raz było na AXN i to tylko raz w tygodniu ;p ps w tvp kultura nadaja teraz Cowboy Bepoy ^^ poniżej obrazeczki z tych świetnych anime ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:20, j.a.c.i napisał:

Hellsing i Full Metal Alchemist wymiata. A no i jeszcze Samurai 7. Cholera, czemu nie puszczaja
tego w polskich stacjach.. ;/ tylko Samurai 7 raz było na AXN i to tylko raz w tygodniu ;p
ps w tvp kultura nadaja teraz Cowboy Bepoy ^^ poniżej obrazeczki z tych świetnych anime ^^

Nie lubie Hellsinga, za to full Metal Alchemist jest przeostry. Jesli lubisz cos w klimatach blizszych Cowboyowi polecam Trigun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 18:16, Vaxinar napisał:

Fajny był też ten lis z tymi bombami, bo i oczywiście... Fibridzo (dobrze to napisałem ?).
Miły, mały chłopczyk. :]

Zupełnie jakbyś Diablo nazwał miłą acz odrobinke rozrośniętą Kózką :-P Ale faktycznie tenże Boss Życia i Śmierci był niczego sobie, chociaż z wrogów Liny to jednak najfajniejszy był Valgaav szczególnie po zjednoczeniu z DarkStarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chociaż z wrogów Liny to jednak najfajniejszy był Valgaav

Dnia 03.07.2006 o 18:58, Hubi Koshi napisał:

szczególnie po zjednoczeniu z DarkStarem.

Bredzisz, najwiekszym wrogiem Liny byl jej maly biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:30, Carmon napisał:

Bredzisz, najwiekszym wrogiem Liny byl jej maly biust :)

Nee to był najlepszy argument by komuś (głównie Gourriemu) sklepać maske i przetestować pare czarów. Swoją drogą ja sie dziwie czemu Lina nie dostała jeszcze Apopleksji od przebywania w towarzystwie Nagii bo kompleksów to ktoś z taką wiarą w siebie kompleksów sie raczej nawabić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:33, Hubi Koshi napisał:

> Bredzisz, najwiekszym wrogiem Liny byl jej maly biust :)
Nee to był najlepszy argument by komuś (głównie Gourriemu) sklepać maske i przetestować pare
czarów. Swoją drogą ja sie dziwie czemu Lina nie dostała jeszcze Apopleksji od przebywania
w towarzystwie Nagii bo kompleksów to ktoś z taką wiarą w siebie kompleksów sie raczej nawabić
nie może.

bo ja wiem, ktos z apopleksja moglby stracic apetyt...i to jest glowny chyba powod ze ich nie dostala:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:36, Carmon napisał:

bo ja wiem, ktos z apopleksja moglby stracic apetyt...i to jest glowny chyba powod ze ich nie
dostala:).

Lina jest niczym Elektrownia Je za trzech(albo za Gourriego) a jest szczuplutka jak osa (*-* Kawaii) Całą energię zużywa pewnie na te wszystkie zaklęcia, jest niczym magiczny karabin maszynowy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:44, Carmon napisał:

Pewnie tak, zrobil nam sie maly offtopic...Geez, ktore anime omowimy jako nastepone, jakies
propozycje?

Jaki offtop pane hawranek przecież rozmawiamy o Mandze i Anime ne ?? A tak poza tym co myślisz o Great Teacher Onizuka leciało swego czasu na Hyperze. Jak dla mnie wyborna komedia z szczyptą psychologicznego gmerania w głowach nastolatków, wspaniale się przy niej ubawiłem raz za razem powtarzając cicho "Onizuka jest Nie do zdarcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:49, Carmon napisał:

Nie ogladalem GTO, glownie z braku czasu i zrudel, moja kolej na pytanie, co myslisz o Elfen
lied?

Krwawe (ale oglądałem tylko jeden czy dwa odcinki więc moge sie mylić) ogólnie anime wydało mi się nieco okrutne i wyjątkowo krwawe. Na końcu pierwszego odcinka gdy był widok na tą zmaltretowaną dziewczynę "Poddaną Testom" to z deczka się zirytowałem. Ogólnie jednak przyjemnie sie je oglądało, szczególnie dlatego że jestem niemal Otaku-Militarny więc wszelkiego rodzaju sprzęt wojskowy wywołuje u mnie szeroki (od potylicy do potylicy) uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2006 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

Krwawe (ale oglądałem tylko jeden czy dwa odcinki więc moge sie mylić) ogólnie anime wydało
mi się nieco okrutne i wyjątkowo krwawe.


Zaluj, Anime faktycznie jest krwawe, i bardzo okrutne, jednak nie ze wzgledu na metody zabijania...Opowiada o tym, jak okrutni potrafia byc ludzie, nawet w porownaniu do Lucy. Anime daje bardzo duzo do myslenia,i jest okrutne, ze wzgledu na to ze jest cholernie prawdziwe momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się