Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2006 o 22:55, Carmon napisał:

Zaluj, Anime faktycznie jest krwawe, i bardzo okrutne, jednak nie ze wzgledu na metody zabijania...Opowiada
o tym, jak okrutni potrafia byc ludzie, nawet w porownaniu do Lucy. Anime daje bardzo duzo
do myslenia,i jest okrutne, ze wzgledu na to ze jest cholernie prawdziwe momentami.

Aniom, już w pierwszym odcinku miałem tego mały przedsmak, dziewczyna ostatecznie tylko się broniła a że wyrżneła cały korpus marinsów, cóż mając taką moc chyba każdy by się bronił. Że nie wspomne o tym żołnierzu który tak wszystkich lał dookoła (hehe z kumplem wręcz chichotaliśmy gdy dziewczyna go poturbowała, dobrze mu tak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano bronila sie, naprawde w dalszej czesci histori odkrywasz dlaczego w ogole tam byla....Linki nie satrudne do znaleznienia, jednak jesli mialbys trudnosci to 1919242, tylko przedstaw sie na wstepie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 22:59, Carmon napisał:

Ano bronila sie, naprawde w dalszej czesci histori odkrywasz dlaczego w ogole tam byla....Linki
nie satrudne do znaleznienia, jednak jesli mialbys trudnosci to 1919242, tylko przedstaw sie
na wstepie;p

Ja wohl majn komendant :-] A tak swoją drogą co myślisz o Animowanych teledyskach. Masz jakiś ulubiony ?? Bo mi sie najbardziej podobał Gundam "10th Man Down" <--Nightwisha Naprawde kopie w czerep zarówno muzyka jak i to co oglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMV sa fajne jesli sa dobrze zrobione, sam pomysl jest niezly. Szkoda tylko czasami, ze spoiluja czesc wydarzen;p Nie mam ulubionych AMV, to zalezy od nastroju...czasami jest to Love Hina-pretty girl, czasami dragon Ball-last resort, a czsami bleach-in the end, a jak juz w ogole mam dziwny nastroj to AMV o Chrno Crusade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:14, Carmon napisał:

AMV sa fajne jesli sa dobrze zrobione, sam pomysl jest niezly. Szkoda tylko czasami, ze spoiluja
czesc wydarzen;p Nie mam ulubionych AMV, to zalezy od nastroju...czasami jest to Love Hina-pretty
girl, czasami dragon Ball-last resort, a czsami bleach-in the end, a jak juz w ogole mam dziwny
nastroj to AMV o Chrno Crusade:)

Mhm trzeba się będzie nimi zainteresować :-] Swoją drogą widziałem kiedyś AMV z udziałem Nagi i piosenki... SEXBOMB. Rany, ale sie przy tym uśmiałem naprawde cudowny ubaw :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com rozwiaze wszystkie Twoje problemy z amv, i nawet z niektorymi Anime, bo sa popostu uploadowane:) Mozesz wpisac tylko piosenke o jaka Ci chodzi i dopisac amv..albo wpisac anime i dopisac amv, sa tam tego terrabaity:)"Results 1-20 of 449" dla wpisy nightwish amv :) Witaj w raju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:20, Carmon napisał:

:) Witaj w raju:)

Spóźniłeś się Zbawicielu już od ładnych paru miesięcy znam tą stronkę :-] Ale dziękuję za dobre chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:22, Hubi Koshi napisał:

> :) Witaj w raju:)
Spóźniłeś się Zbawicielu już od ładnych paru miesięcy znam tą stronkę :-] Ale dziękuję za dobre
chęci.

Geez;/ w takim wypadku pozostaje mi robienie tego w czym jestem najlepszy, szukaniu stronek z direct downloadem, ale z powodow prawnych nie moge ich tu tak poprostu wypisac;p

Ogladales moze Greengreen;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:25, Carmon napisał:

Ogladales moze Greengreen;p?

Tylko opening oglądałem i czytałem pare zdanek. Ale już tylko to mi wystarczy żeby powiedzieć TO ANIME JEST CHORE. W pozytywno śmiechowym tego słowa znaczeniu. To w sumie chyba takie romansidło z sporą dawką zboczeńców i Ecchi jeśli sie nie myle :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:30, Hubi Koshi napisał:

> Ogladales moze Greengreen;p?
Tylko opening oglądałem i czytałem pare zdanek. Ale już tylko to mi wystarczy żeby powiedzieć
TO ANIME JEST CHORE. W pozytywno śmiechowym tego słowa znaczeniu. To w sumie chyba takie romansidło
z sporą dawką zboczeńców i Ecchi jeśli sie nie myle :-]

Nie mylisz sie:P Jest smieszne, jest zboczone(o to chodzi w ecci, czyz nie), tylko zakonczenie calej seri jest do niczego;/ Ale ogolnie warto obejrzec:)
Hmm czas na cos innego, Onegai Twins? Gunslinger girl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:34, Carmon napisał:

Onegai Twins?

Zetknąłem się tylko z Onegai Teacher, taka przyjemna radosna komedyjka romantyczna no i wygląd tej kosmitki (KAWAII :-])

Dnia 03.07.2006 o 23:34, Carmon napisał:

Gunslinger girl?

Dziwne i Krwawe. Ogólnie to chyba tylko japończycy mogli wymyślić motyw by małe dziewczynki zmieniać w cyborgi bojowe, w każdym bądź razie leci to teraz na Hyperze i mam zamiar pooglądać sobie co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onegai Teacher-ta nauczycielka z kosmosu, jest glowna nauczycielka w szkole do ktorej uczeszczaja ludzie z Onegai Twins:P Calosc rozbija sie o to, ze jest trojka porzuconych dzieci, i kazde z nich ma fotografie na ktoryej jest chlopiec i dziewczynka. Pewnego dnia sie spotykaja w domu ktory kupil chlopiecx z fotografi, ale cyrk zaczyna sie wtedy..gdy pojawiaja sie dwie dziewczyny ze zdjeciem, a na zdjeciu jest tylko jedna..


Leci na hyperze? Nie wiedzialem....boje sie zobaczyc tlumaczenie, tak szczerze mowiac, ogladalem tylko fansuba..plakalem na koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2006 o 23:42, Carmon napisał:

Leci na hyperze? Nie wiedzialem....boje sie zobaczyc tlumaczenie, tak szczerze mowiac, ogladalem
tylko fansuba..plakalem na koncu...

Tu juz mialem na mysli gunslinger Girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:42, Carmon napisał:

Leci na hyperze? Nie wiedzialem....boje sie zobaczyc tlumaczenie, tak szczerze mowiac, ogladalem
tylko fansuba..plakalem na koncu...

Nee na Hyperze tłumaczenia są w miare zjadliwie, tam raczej nie panuje Cenzorska atmosfera więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 23:56, Hubi Koshi napisał:

> Leci na hyperze? Nie wiedzialem....boje sie zobaczyc tlumaczenie, tak szczerze mowiac,
ogladalem
> tylko fansuba..plakalem na koncu...
Nee na Hyperze tłumaczenia są w miare zjadliwie, tam raczej nie panuje Cenzorska atmosfera
więc nie jest źle.

Mam nadzieje ze sie nie mylisz, po krotkim wywiadzie..dzisiaj 00;30 jest Gunslinger Girl...zobaczmy to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 00:01, Carmon napisał:

Mam nadzieje ze sie nie mylisz, po krotkim wywiadzie..dzisiaj 00;30 jest Gunslinger Girl...zobaczmy
to !

Nioo mam nadzieje że ci się spodoba, bo ja sie już spać wybieram, jutro na zdejmowanie szwów jade :-P. Żeby nie było offtopu. Ogólnie jak oglądałem sobie pierwszy odcinek tego anime to doszedłem do wniosku że to jakiś otaku militarny robił. Wszystkie zabawy z bronią są tu tak dopieszczone i ślicznie porobione wprost ślinka cieknie. Ogólnie zdziwił mnie udział P90 w łapkach Henrietty bo ta broń nie wydaje sie w serialach szczególnie popularna, jednak było to dość miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 00:04, Hubi Koshi napisał:

> Mam nadzieje ze sie nie mylisz, po krotkim wywiadzie..dzisiaj 00;30 jest Gunslinger Girl...zobaczmy

> to !
Nioo mam nadzieje że ci się spodoba, bo ja sie już spać wybieram, jutro na zdejmowanie szwów
jade :-P. Żeby nie było offtopu. Ogólnie jak oglądałem sobie pierwszy odcinek tego anime to
doszedłem do wniosku że to jakiś otaku militarny robił. Wszystkie zabawy z bronią są tu tak
dopieszczone i ślicznie porobione wprost ślinka cieknie. Ogólnie zdziwił mnie udział P90 w
łapkach Henrietty bo ta broń nie wydaje sie w serialach szczególnie popularna, jednak było
to dość miłe zaskoczenie.

Ep 2 zaczyna sie od szczegolowej charakterystyki 2 bodaj broni, z dokladnymi danymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 00:06, Carmon napisał:

Ep 2 zaczyna sie od szczegolowej charakterystyki 2 bodaj broni, z dokladnymi danymi...

No to moje wcześniejsze iście spać diabołki wzieły możesz być z siebie dumny :-P No nic miłego oglądania życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2006 o 00:10, Hubi Koshi napisał:

> Ep 2 zaczyna sie od szczegolowej charakterystyki 2 bodaj broni, z dokladnymi danymi...

No to moje wcześniejsze iście spać diabołki wzieły możesz być z siebie dumny :-P No nic miłego
oglądania życze.

Diabolki wziely diabolki odadza;p Wlasciwie to chyba powinienem byl Ci powiedziec ze od opisow broni zaczynaja sie wszystkie wpisody poza 1..ale nie, nie powiem Ci, bede swinia:)
Dzieki, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wlasnie episod 2, ten z HYPERA
Pierwsze wrazenie : Co to kur*a jest?
Tlumacze musieli byc naprawde zdesperowani, sprawili ze Jose-san, inteligentny koles mowi jak prostak, jak zwykly prostak..
Na sile sa wrzucane glupie teksty ktore rujnuja caly klimat, pozwolcie ze przytocze..wersja fansub
"Triela...what should I do?
-you''ll be fine
-Let''s have a drink at Claes'' and my room
-a drink?
In a cup of tea and cake, there''s a magical spell that makes people happy" Wiecie jak to przetlumaczono?Wiecie?
"Triela, co mam zrobic?
<pominieto ten tekst>Chpdzmy na male co nieco do MOJEGO pokoju
Czyli?
Herbata i ciastko to zaklecie ktore sprawia ze ludzie sa szczesliwi" Jak to zobaczyl;em to pomyslalem zabic ! zabic tlumaczy...Sam opening to koszmar, ale to nie wszystko...
Mowilem do Hubiego ze Episod 2 i reszta zaczyna sie szczegolowym opisem broni? Myslicie ze na Hyperze on byl? BUWAHAHAHHAHAHA nie byllo, dziwnym kurde trafem, z wersji na hypeze wyparowaly 3 minuty Anime? ZBRODNIA !
Jesli znacie angielski, nie wachajcie sie pisac na moje gg 1919242 i prosic o linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się