Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Nazla mnie mysl, dziwna ale za to ciekawa, ile znacie anime bez happy endu ? ja osobiscie znam 1 i 1 nad ktorego zakonczeniem mozna myslec i myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:15, Carmon napisał:

Nazla mnie mysl, dziwna ale za to ciekawa, ile znacie anime bez happy endu ? ja osobiscie znam
1 i 1 nad ktorego zakonczeniem mozna myslec i myslec...


Hmmm... tak się zacząłem zastanawiać... i... nie pamiętam zbytnio zakończeń wielu anime, których oglądałem.
Jednak to czego moge być pewny to Cowboy Bebop. Nie pamiętam dokładnie Gilgamesha, ale happy endu tam raczej nie było.
Poza tym jeszcze co prawda już chyba z happy endem, ale z dużą ilością śmierci bohaterów przez całą serię, a już szczególnie pod koniec - Senkaiden Hoshin Engi, czyli Łowca Dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 01:01, Daimon_Frey napisał:

Nie pamiętam dokładnie Gilgamesha, ale happy
endu tam raczej nie było.

Ano nie było, absolutnie wszyscy ludzie na Ziemi zgineli, główni bohaterowie chyba jeszcze wcześniej w trakcie walki z Gilgameshami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 14:15, smigolx napisał:

ja jestem fanem fma zbieram mangę mam 3 tomy i odlądałem 8 odcików anime manga jest lepsza
i niektóre rozdiały są inne niż w anime i to duży plus jak już zbiore wszystkie 8 tomów które
mają wychodzić jeszcze rok to obejże anime


wszystkich tomow to bedzie z conajmniej 16, a manga dalej wychodzi w japoni, wiec do 20 na pewno dobije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:15, Carmon napisał:

Nazla mnie mysl, dziwna ale za to ciekawa, ile znacie anime bez happy endu ? ja osobiscie znam
1 i 1 nad ktorego zakonczeniem mozna myslec i myslec...


podaj tytuly, ja podam swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 07:09, JaMES` napisał:

> Nazla mnie mysl, dziwna ale za to ciekawa, ile znacie anime bez happy endu ? ja osobiscie
znam
> 1 i 1 nad ktorego zakonczeniem mozna myslec i myslec...

podaj tytuly, ja podam swoje ;)

Gunslinger Girl, Elfen lied(tutaj sie zastanawiam), do tego faktycznie Cowboy moglby dojsc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 15:46, Carmon napisał:

> podaj tytuly, ja podam swoje ;)
Gunslinger Girl, Elfen lied(tutaj sie zastanawiam), do tego faktycznie Cowboy moglby dojsc
;p


EoE teraz mi sie nasuwa, moglem napisac od razu, bo zapomnialem pozostalych tytułów, musze pomyslec
ale zakonczenie ktore mnie najbardziej rozczarowalo to chyba Samurai Deeper Kyo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tehxnolyze jest wybitnym anime, a zpewnoscia dobrego zakonczenia nie miało
Kenshin sie konczy ostatecznie niezbyt dobrze, Death Note sie konczy też źle
OIDp to Haibane Renmei dobrego zakonczenia tez nie miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 20:38, JaMES` napisał:

jak zwykle niesamowity OP, nie gorszy Bleach i Naruto tym razem


Uf, jakoś się na rawday wyrobiłem ;) Mam teraz dwa czaptery każdej mangi do przecyztania. To chyba dobrze :) Wrciłęm do domku ze studiów, a zaniedługo bede miał własnego kompa nam iejscu więc będę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie :(

Wszystko wskazuje na to że najbliższe kilka odcinków OP to będą w większości fillery. (z najnowszego odcinka będącego jak najbardziej fillerem, i do tego z takim flashbackiem który już na początku anime był pokazywany (przygoda Luffiego z Shanksem), wiem że następny bedize zawierał wspomnienia Zoro i Usoppa) Potem pewnie będzie Nami, Chopper i Sanji, dobrze że Robin już jest zaliczona (znaczy się że pokazali jej przeszłość w anime). Kiedy w końcu zobacze w animacji jak Strawhats walczą z CP9 ??!! Nie mogę się doczekać.

Tymczasem Enies Lobby arc już się definitywnie skończył... nadchodzi nowa era dla Strawhatów. Bardzo mnie interesuje co teraz się wydarzy w świecie One Piece, jak wysokie bounties dostaną członkowie Słomianych Kapeluszy (:D) i czym teraz będą p.... o kurde, już bym napisał coś czego nikt nie będący na bieżąco z mangą nie powinien wiedzieć... ufff.

Co do Naruto i Bleacha... moge powiedzieć że Naruto się ostatnio za bardzo nie spisuje... coś tam nawet ciekawego się dzieje, ale tak właściwie to nie powala (niech ten Naruto się w końcu nauczy własnego Jutsu i rozwali Akatsuki bo to się już nudne zaczyna robić :p). Bleach już chyba trochę lepiej wypada, szczególnie ostatnia strona najnowszego chaptera wygląda obiecująco :)

To takie moje małe refleksje na temat nowych (starych) odcinków mangi i anime (mówiąc anime mam na myśli tylko OP, dopóki fillery Bleacha i Naruto się nie skończą to to się raczej nie zmieni) Coś mi się wydaje że za mało mang czytam, muszę sobie znaleźć coś nowego (nowe rawy 666 satana nie wychodzą :( )
Polecacie coś ?

Eh, zmykam znow na studia do Wrocka, ale za tydzień powinienem być z powrotem.... a może nawet uda mi się wyżulić trochę czasu komputerowego od kumpli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 23:23, Panki2000 napisał:

Oglądałem całego FMA i film też. Mam też 3 tomy wydane przez jpf.Chyba Będzie ich 13.


juz teraz jest 63 chaptery co starczy conajmniej na 16 tomow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:48, Panki2000 napisał:

Jak FullMetal Alchemista jest 51 odcinków anime + film.I to tworzy całośc oprócz mangi.Nic
o 63 chapterach nie słyszałem może co o mangę chodzi.


no mozna sie chyba domyslic ze o mange mi chodzi skoro o tomach mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie podajcie jaks dobra ale naprawde dobra anime/mange najlepiej jakis do zakupu nie z tv [za mało czasu na ogladanie tv] byłbym bardzo wdziecny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się