Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 01:17, Vormulac napisał:

Nie polecam na taką okazję. Film trochę może zdołowac - "wewnętrzna" walka Tetsuo, przegrana
sprawa i takie podobne akcje.

Mhm no to sobie zachowam na inną okazję np. tuż przed jakimś ciężkim egzaminem i tak mnie bardziej nie zdołuje :-P

Dnia 30.12.2006 o 01:17, Vormulac napisał:

Ty zbolu... czołgowy...masz więcej. :D

Co ja poradzę że chciałbym zasiąść za sterami takiej machiny i siać zniszczenie :-] Arigato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć który odcinek mangi Bleach''a odpowiada 108 odcinkowi anime. I jeśli można, to prosiłbym o tytuł jakiejś mangi podobnej do Gantz''a. Z góry dziękuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 01:33, Ledoke napisał:

Może mi ktoś powiedzieć który odcinek mangi Bleach''a odpowiada 108 odcinkowi anime.


fabuła mangi z anime rozstała sie przy 56 odcinku anime bodajże, a manga wtedy był chyba gdzies koło 130 chaptera, ale nie ejstem pewien juz nie pamietam

Dnia 30.12.2006 o 01:33, Ledoke napisał:

I jeśli
można, to prosiłbym o tytuł jakiejś mangi podobnej do Gantz''a. Z góry dziękuje ;D


nie ma, jedyne w swoim rodzaju anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 08:31, JaMES` napisał:

fabuła mangi z anime rozstała sie przy 56 odcinku anime bodajże, a manga wtedy był chyba gdzies
koło 130 chaptera, ale nie ejstem pewien juz nie pamietam

Czyli reszta odcinków anime jest fillerami? No, chyba że w anime po tym 56 odcinku jest jakaś alternatywna historia, coś takiego jak z Hellsingiem?

Dnia 30.12.2006 o 08:31, JaMES` napisał:

nie ma, jedyne w swoim rodzaju anime

O.o to jest też anime Gantz''a, myślałem ze jest tylko manga. W każdym razie, mam zajęcie na parę dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:42, Ledoke napisał:

> fabuła mangi z anime rozstała sie przy 56 odcinku anime bodajże, a manga wtedy był chyba
gdzies
> koło 130 chaptera, ale nie ejstem pewien juz nie pamietam
Czyli reszta odcinków anime jest fillerami? No, chyba że w anime po tym 56 odcinku jest jakaś
alternatywna historia, coś takiego jak z Hellsingiem?


Tak, to fillery. I nie zanosi się na to żeby rychło miały się skończyć.

Co do końca fillerów w naruto... gdzieś widziałem screen z klipu gdzie jest już starszy naruto, to może wróżyć tylko coś dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:56, michu96 napisał:


Ej a o co chodzi z tymi świecącymi się włosami ??
Ja jestem przy odcinku 81 i nic takiedo nie widziałem :/



ale o co CI chodzi o DB?? o swiecące włosy na złoto tak jak to masz na awatarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:10, Gourry napisał:

>
> Ej a o co chodzi z tymi świecącymi się włosami ??
> Ja jestem przy odcinku 81 i nic takiedo nie widziałem :/


ale o co CI chodzi o DB?? o swiecące włosy na złoto tak jak to masz na awatarze??


Coś w tym stylu mi chodzi o to że w niektórych filmikach np. na maxiorze podczas walki nagle jeden z wojowników
darł się a po chwili świecił się i jego włosy stawały i dostawał większej mocy , ja jestem przy odcinku 82 i nic takiego
nie widziałem o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 15:42, Ledoke napisał:

O.o to jest też anime Gantz''a, myślałem ze jest tylko manga. W każdym razie, mam zajęcie na
parę dni ;)


manga jest lepsza, poniewaz w anime pokazane sa bodaj tylko 4 czy 5 walk z mangi i koniec :(
a manga teraz robi sie znow ciekawa, ale tego co zrobil pod koniec Phase 1 z Kurono nie wybacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 10:13, JaMES` napisał:

> Co do końca fillerów w naruto... gdzieś widziałem screen z klipu gdzie jest już starszy
naruto,
> to może wróżyć tylko coś dobrego ;)

juz od konca listopada wiadomo ze bedzie druga seria naruto
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4880


No patrz, nie wiedziałem o tym :p Teraz pozostaje tylko czekać do 15 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wiem w którym to dokładnie odcinku goku zmienia sie w ssj. ale wiem że potem jest tego dużo i zdązysz się napatrzec. odcinków DBZ jest ponad 300 więc jescze dużo przed tobą :) jak mi powiesz co się teraz dzieje w tym co oglądasz to powiem Ci czy jescze długo czy nie?? są juz na namek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale tego co zrobil pod koniec Phase 1 z Kurono nie wybacze :/
To druga manga którą czytałem w której z głównym bohaterem dzieje się takie coś, przyjmując ze pierwszą była DB, IMO za parę czapterów jakoś to odkręcą, bo tak nie może być ;p




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:18, Gourry napisał:

wiesz nie wiem w którym to dokładnie odcinku goku zmienia sie w ssj. ale wiem że potem jest
tego dużo i zdązysz się napatrzec. odcinków DBZ jest ponad 300 więc jescze dużo przed tobą
:) jak mi powiesz co się teraz dzieje w tym co oglądasz to powiem Ci czy jescze długo czy nie??
są juz na namek??


No jestem podczas jak frezer bije się z picolo,vegeta,goku,gohanem i krisem .
A po za tym co to ssj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po seryjce nowych czapterów Naruto/Bleach/OP i moge powiedzieć jedno. Jest coraz ciekawiej ;)

Naruto - TAK, nareszcie stało się to co miało się stać. Naruto wymasterował swoje jutsu i przyszedł razem z team 7 z pomocą shikamaru i kakashi.
Bleach - Ishida pokazuje moc quincy, niby nic ciekawego ale przynajmnije coś się dzieje ;)

OP - zapowiada się konfrontacja D vs. D - Ace vs. Teach. Teach pokazuje nam jaki zjadł owoc. Podpowim że to typ logia... ale dość specyficzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:37, michu96 napisał:

> wiesz nie wiem w którym to dokładnie odcinku goku zmienia sie w ssj. ale wiem że potem
jest
> tego dużo i zdązysz się napatrzec. odcinków DBZ jest ponad 300 więc jescze dużo przed
tobą
> :) jak mi powiesz co się teraz dzieje w tym co oglądasz to powiem Ci czy jescze długo
czy nie??
> są juz na namek??
>

No jestem podczas jak frezer bije się z picolo,vegeta,goku,gohanem i krisem .
A po za tym co to ssj??



goku i vegetanie śa ludźmi jak wiesz pochodza z planety VEGETA gdzie zyła dumna rasa saiyan. gohan jest synaem goku więc jest w 1/2 saiyan-em. ssj to sktut od super saiyan-jin ( saiyan-jin to pełna nazwa tej rasy) charakteryzuje się zmiana koloru włosów na złoty bląd, postawieniem włosołów do góry, zmianą koloru oczu na zielono/niebieski, zajeb*** duzą siłą, początkowo ogromną złością, oraz złota aura i często złotymi pociskami KI(ataki- te kulki którymi strzelają ^-^) jak freezer zabije juz krilana i vegete to goku zdobedzie ten poziom. To jeden z najlepszych mometów w całym anime. juz nie długo więc warto jescze chwile poczekac. potem jescze ten poziom będzie ulepszany i nowi wojownicy jak vegeta, gohan,goten czy trunks będą go zdobywac bedzie na co popatrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 16:44, Latniak napisał:

Naruto - TAK, nareszcie stało się to co miało się stać. Naruto wymasterował swoje jutsu i przyszedł
razem z team 7 z pomocą shikamaru i kakashi.


ostatnie chaptery naruto to nareszcie cos ciekawego, naprawdę mi sie podobały :D

Dnia 01.01.2007 o 16:44, Latniak napisał:

Bleach - Ishida pokazuje moc quincy, niby nic ciekawego ale przynajmnije coś się dzieje ;)


dla mnie porażka, szvczegolnie rozmowy ishody z peshem i arrancarem, na prawde kubo sie chyba pomysly konczą

Dnia 01.01.2007 o 16:44, Latniak napisał:

OP - zapowiada się konfrontacja D vs. D - Ace vs. Teach. Teach pokazuje nam jaki zjadł owoc.


no owoc spożył dość ciekawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 07:07, JaMES` napisał:

no owoc spożył dość ciekawy ;]

A mnie ciekawi jedna sprawa. Ostatecznie Ogień jest źródłem światła, więc jak niby Blackbeard może pokonać Acea ?? Wchłaniając to jego światło... zresztą jeszcze dzionek dwa i się dowiemy co się szykuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 22:56, Hubi Koshi napisał:

> no owoc spożył dość ciekawy ;]
A mnie ciekawi jedna sprawa. Ostatecznie Ogień jest źródłem światła, więc jak niby Blackbeard
może pokonać Acea ?? Wchłaniając to jego światło... zresztą jeszcze dzionek dwa i się dowiemy
co się szykuje :-D


Albo i się nie dowiemy, bo Oda może znowu zadecyduje że w tym tygodniu OP nie rysuje ;p Już raz tak zrobił ;)
Oczywiście, wolałbym, żeby jednak na taki czyn się nie decydował. Czego sobie i wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się