Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Star Wars The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

28 postów w tym temacie

Adam Woźny

Ultimate Sith Edition, czyli rozszerzone wydanie Star Wars The Force Unleashed na PC, PS3 i X360, zadebiutowało na amerykańskim rynku, a do Europy trafi pojutrze. 20 listopada odbędzie się polska premiery gry, wyłącznie w wersji na komputery osobiste.

Przeczytaj cały tekst "Premiera gry Star Wars The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:35, The-Darkest napisał:

Oczywiscie Polska nie lezy w Europie tylko na jakims zadupiu, dlatego dla nas nie ma
pojutrze premiery tylko jest 20 listopada... Bla bla bla. Smieszne to!


No tam, w oczach korporacji amerykańskich to my jesteśmy gdzieś na Bliskim Wschodzie, niedaleko "Ajraku" albo gdzieś na obrzeżach Rosji. Śmieszą mnie te prognozy o Polsce jako o jednym z największych mocarstw najbliższych dekad - chociaż ledwo kto zauważa jej istnienie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że gra którą miałem kupić na 100% nie ukarze się? Shit! Zastanawiam się kiedy polska będzie "pełnoprawnym" członkiem europy. Chociaż pewnie chodzi o popyt a w polsce przez piractwo to troszkę zanika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data wydania to nie wina tego że jesteśmy mali i biedni, tylko dlatego że Polski wydawca tej gry jest mały i biedny. Gdyby CDProjekt wydawał tę grę, to by wyszło dokładnie w dniu Europejskiej premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:22, Pile napisał:

To znaczy że gra którą miałem kupić na 100% nie ukarze się? Shit! Zastanawiam się kiedy
polska będzie "pełnoprawnym" członkiem europy. Chociaż pewnie chodzi o popyt a w polsce
przez piractwo to troszkę zanika ;/

Tak najlepiej wszystko zwalić na piractwo i będzie spokój, tylko że np. taka Hiszpania czy Francja piraci więcej niż Polska (choć też jesteśmy w pierwszej 10), a u nich nie ma takich problemów z premierami. Powiedział bym że bardziej popyt spada przez nieudolność polskich dystrybutorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:31, Pile napisał:

Chyba mi nie powiesz że Ci złodzieje nie mają na to wpływu?

To powiedz jaki wpływ może mieć pirat na to że nie wydadzą gry w normalnym terminie? Włamuje się on do magazynu i zabiera wytłoczone płyty przez co muszą robić nowe? Kradnie i kasuje z komputerów pliki spolszczające? Jeśli gra ma mocno opóźnioną premierę względem innych krajów to oznacza że zawalił dystrybutor. Jakoś wiele gier wychodzi równo z premirą światową mimo że jest tam więcej do tłumaczenia. Piractwo może co najwyżej wpłynąć na to że np. gra będzie miała inne zabezpieczenia lub wogóle nie będzie robiona ale na tym etapie to już nie ma najmniejszego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC nie zapowiada się wspaniale. Zwłaszcza po tym co można przeczytać o niej w sieci z wiadomych źródeł. Byłem zainteresowany, ale teraz poczekam kilka dni po premierze zanim zdecyduję się czy warto grę nabyć. Niech moc będzie z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:45, Tomoya-kun napisał:

> Chyba mi nie powiesz że Ci złodzieje nie mają na to wpływu?
To powiedz jaki wpływ może mieć pirat na to że nie wydadzą gry w normalnym terminie?


teoretycznie może być to widzimisię światowego wydawcy wywołane obawą np. masowego kupowania naszej wersji - bo taniej. Niezbadane są ścieżki korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:53, Damianuss1 napisał:

Wersja PC nie zapowiada się wspaniale. Zwłaszcza po tym co można przeczytać o niej w
sieci z wiadomych źródeł. Byłem zainteresowany, ale teraz poczekam kilka dni po premierze
zanim zdecyduję się czy warto grę nabyć. Niech moc będzie z Wami.


A zapodaj kilka ;] chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:53, Damianuss1 napisał:

Wersja PC nie zapowiada się wspaniale. Zwłaszcza po tym co można przeczytać o niej w
sieci z wiadomych źródeł. Byłem zainteresowany, ale teraz poczekam kilka dni po premierze
zanim zdecyduję się czy warto grę nabyć. Niech moc będzie z Wami.


A zapodaj kilka ;] chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieda... tyle czekania po to, by ludzie nie znający języka angielskiego mogli zrozumieć fabułę... zamiast wydać to w wersji oryginalnej pojutrze to robią takie gówno -za przeproszeniem- (nienawidze takich sytuacji, ale w Polsce to codzienność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:45, Tomoya-kun napisał:

> Chyba mi nie powiesz że Ci złodzieje nie mają na to wpływu?
To powiedz jaki wpływ może mieć pirat na to że nie wydadzą gry w normalnym terminie?
Włamuje się on do magazynu i zabiera wytłoczone płyty przez co muszą robić nowe? Kradnie
i kasuje z komputerów pliki spolszczające? Jeśli gra ma mocno opóźnioną premierę względem
innych krajów to oznacza że zawalił dystrybutor. Jakoś wiele gier wychodzi równo z premirą
światową mimo że jest tam więcej do tłumaczenia. Piractwo może co najwyżej wpłynąć na
to że np. gra będzie miała inne zabezpieczenia lub wogóle nie będzie robiona ale na tym
etapie to już nie ma najmniejszego wpływu.



Jaki normalny termin? Mówię o wersji xboxowej która w polsce się nie ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować