• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Sebuuu98

Dragon Age - temat pomocy technicznej

Pytanie

55 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam!

Mam problem , podczas grania w DA wywala mi grę do windowsa, pojawia się komunikat o błędzie od windows i tyle.
W innym temacie jeden z forumowiczów radził załatanie gierki najnowsze sterowniki do grafiki , było dobrze ale dziś po raz 2 mi się wywaliło do systemu:///
Wczoraj po poleconych zabiegach mogłem spokojnie sobie grać kilka godzin i nic a dziś po 2h pojawia się błąd jakby komputer się dławił?? Za dużo szczegółów??

Komputer mam raczej ok , wszystko w ustawieniach dałem na masxa jedynie AA x4 jest ustawione.

Mój PC to:
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
2 GB RAm
GF 9800GT 512 i sterowniki 196,21.
Mogę prosić o pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2009 o 13:08, Pietro87 napisał:

Dokładnie jak kolega Lucas01 napisał - zbroja jest dostępną dopiero po zassaniu odpowiedniego
dlc [kod na zbroję jest za friko w edycji kolekcjonerskiej]


Ja dostałem za friko w zwykłej edycji :). Premierowa, empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Mam dość nietypowy problem,mianowicie gdy wchodzę w ekwipunek to nie widać w nim sylwetki mojej postaci (w najlepszym wypadku widać tylko jej "szczątki").Mój sprzęt spełnia de facto wymagania więc nie wiem gdzie leży problem.

Mój sprzęt to :
AMD Sempron 3000+
GF 6200 ze sterownikami 196.21
1 GB RAM

Gram na niskich ustawieniach w rozdzielczości 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuje pomocy z instalacją dodatku do DA.Gdy program ma już zacząć instalować grę,wyskakuje komunikat ,iż operacja nie powiodła się.Przeinstalowywałem podstawkę nie wgrywając żadnych łatek.A komunikat i tak sie pojawia.POMOCY, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuje pomocy z instalacją dodatku do DA.Gdy program ma już zacząć instalować grę,wyskakuje komunikat ,iż operacja nie powiodła się.Przeinstalowywałem podstawkę nie wgrywając żadnych łatek.POMOCY co mam ZROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem z przebudzeniem. Gram jakiś czas to mam kłopoty z obrazem. Przez pierwsze 30-40 min jest normalnie, potem kawałki ekranu zanikają. Takie jakby trójwymiarowe czarne prostokąty latające po ekranie. Zrobienie save''a i wczytanie nie pomaga. Podstawka działa normalnie nie ma kłopotów a w dodatku już są. Więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem nie tyle powa?ny, co irytujący - mój Alistair dosta3 skrzywienia kregos3upa. Model postaci przechyli3 sie na lewo i w tej pozycji tkwi zawsze poza walką, w dowolnym ekwipunku. Co z tym zrobia?

20100321161913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.03.2010 o 20:03, Bardock693 napisał:

Potrzebuje pomocy z instalacją dodatku do DA.Gdy program ma już zacząć instalować grę,wyskakuje
komunikat ,iż operacja nie powiodła się.Przeinstalowywałem podstawkę nie wgrywając żadnych
łatek.A komunikat i tak sie pojawia.POMOCY, co mam zrobić?


1. Zainstaluj patche (3 masz na płytce Przebudzenia w folderze patch)
2. Uruchom setup z DVD w trybie zgodności z xp (jeśli masz xp to z Windows98/ME)
Ja też miałem ten problem, a powyższe rozwiązanie jest jak najbardziej prawidłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2009 o 13:04, asfodel napisał:

Może ktoś mi coś podpowie.

Podczas gry w Dragon Age co jakiś czas ekran zaczyna mi migotać. Zrzucam wtedy grę do
paska, po przywróceniu przez pewien czas jest ok, po czym znowu zaczyna migotać. Najczęściej
dzieje się tak po wczytaniu nowej lokacji albo podczas "filmików". Zainstalowałam patcha,
ale nic to nie zmieniło.

Czasem gra się całkiem zawiesza i wyrzuca do Windowsa.

Parę razy zobaczyłam niebieski ekran z informacją że przyczyną błędu jest jakiś plik
od sterowników karty graficznej - wcześniej widywałam już ten komunikat podczas gry w
Drakensanga, dokonałam wówczas ponownej instalacji sterowników, co pomogło o tyle, że
komunikat ów widywałam rzadziej.

Mam GeForce 8600 gts, Win XP.
Zasilacz jest nowiutki i bardzo porządny, nic mi się też nie przegrzewa, mam nową, dobrze
wentylowaną obudowę i naprawdę wielki wiatrak na procku, z jeszcze większym miedzianym
radiatorem. Sprzęt nie był podkręcany, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

Jakieś pomysły?


Ta sama karta graficzna, ten sam system i 4GB RAM + świetne chłodzenie. Zaczyna migotać, a potem grafika 3D wariuje i tworzy różne dziwne rzeczy typu krzaków, prostokątów itp.

I need help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem z generalnie z przedmiotami. Gdy jestem zalogowany, to nie mogę wznowić gry, ponieważ wyskakuje komunikat, że jakieś tam przedmioty (chodzi o te dodatkowe) są od BioWare''u i muszę się zalogować na poprawne konto, czy coś takiego. No a jak wchodzę w zawartości do pobrania, to mam przy niektórych itemach napisane w nawiasie, że brak dostępu. No i ostatnio jak kupiłem Przebudzenie pre ordera i wpisałem te kodziki na łuk i tą perłę, to w ogóle ich nie ma na żadnej z tych zakładek w menu pobierania. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!

Posiadam taki sam problem jak Oloninho.

Dzieje się tak od czasu, gdy odinstalowałem Dragon Age, a następnie ponownie je zainstalowałem.
Gdy jestem zalogowany w menu gry, to nie mogę uruchomić nowej gry ani wczytać zapisów, gdyż gra prosi mnie o zalogowanie do "poprawnego konta" (na którym przecież jestem zalogowany, i na nim dokonywałem aktywacji wszystkich dodatkowych przedmiotów). Również tak samo jak gracz wyżej napisał, w zakładce "zawartość do pobrania" w przedmotach pobranych przy niektórych jest napis "brak dostępu" - jak na niego najadę kursorem to wyświetla się komunikat, iż przedmioty nie znajdują się na koncie i aby zalogować się na poprawne konto.

Proszę o pomoc, gdyż nie umiem sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam,
Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas pobierania DLC do DA wyskakuje mi błąd:

"Nie udało się połączyć z serwerami Dragon Age.
Proszę spróbować ponownie"

Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam inny problem kamienny wiezein zainstalowal sie ok poszedlem do lokacji gadam z kupcem co to osla zgubil czy cos innego dostaje pilota do golema zaznacza mi niby cos na mapie i nic nie mam nic nowego na mapie zadnej lokacji jak udam sie do innej lokacji to ta z kupcem znika szukalem rozwiazania na forach ale nigdzie nie wiedzialem nic podobnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2010 o 15:44, RA86 napisał:

Ja mam inny problem kamienny wiezein zainstalowal sie ok poszedlem do lokacji gadam z
kupcem co to osla zgubil czy cos innego dostaje pilota do golema zaznacza mi niby cos
na mapie i nic nie mam nic nowego na mapie zadnej lokacji jak udam sie do innej lokacji
to ta z kupcem znika szukalem rozwiazania na forach ale nigdzie nie wiedzialem nic podobnego.....

Tutaj masz odpowiedź
http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/275974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2010 o 16:14, Karanthir666 napisał:

> Ja mam inny problem kamienny wiezein zainstalowal sie ok poszedlem do lokacji gadam
z
> kupcem co to osla zgubil czy cos innego dostaje pilota do golema zaznacza mi niby
cos
> na mapie i nic nie mam nic nowego na mapie zadnej lokacji jak udam sie do innej
lokacji
> to ta z kupcem znika szukalem rozwiazania na forach ale nigdzie nie wiedzialem nic
podobnego.....
Tutaj masz odpowiedź
http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/275974


Dzięki wielkie za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować