• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
faraon3k

Mikrofon - ustawienie

Pytanie

Witam, mam pytanie. Jak ustawić dobrze mikrofon? Wiem, ustawienia głośności mikrofonu, itp. ale co nie ustawie to jest za cicho. Mikrofon jest mi potrzebny do TS''a. Nie wiem, może wgrać jakieś sterowniki czy coś... Kartę dźwiękową mam zintegrowaną z płytą główną MSI K9N-Platinium. Apropo, jak testuję na rejestratorze dźwięków, po zakończeniu nagrania wyskakuje mi taki błąd:
"Za mało pamięci, aby zakończyć tę operację. Zamknij jedną, lub więcej aplikacji, aby zwiększyć ilość dostępnej pamięci i spróbuj ponownie"
Co ciekawe mam 3gb ramu, a uruchomioną mam tylko przeglądarkę i rejestrator. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 09.11.2009 o 19:30, faraoneek23 napisał:

Witam, mam pytanie. Jak ustawić dobrze mikrofon? Wiem, ustawienia głośności mikrofonu,
itp. ale co nie ustawie to jest za cicho. Mikrofon jest mi potrzebny do TS''a. Nie wiem,
może wgrać jakieś sterowniki czy coś... Kartę dźwiękową mam zintegrowaną z płytą główną
MSI K9N-Platinium. Apropo, jak testuję na rejestratorze dźwięków, po zakończeniu nagrania
wyskakuje mi taki błąd:
"Za mało pamięci, aby zakończyć tę operację. Zamknij jedną, lub więcej aplikacji, aby
zwiększyć ilość dostępnej pamięci i spróbuj ponownie"
Co ciekawe mam 3gb ramu, a uruchomioną mam tylko przeglądarkę i rejestrator. Proszę o
pomoc



Domyślam się, że mikrofon masz typowy, czyli pojemnościowy. Spróbuj ściągnąć jakiś konkretny program do rejestrowania dźwięku np. Free sound recorder. Zobacz czy problem nadal się powtórzy.
A co do cichego nagrywania, to niektóre programy do rejestracji dźwięku mają możliwość regulacji wzmocnienia. Przetestuj kilka. Nie wiem jak w innych sterownikach, ale jak używam kx projekt do mojego Sound Blastera i w mikserze jest suwak wzmocnienia dla mikrofonu i opcja Boost (wzmocnienie mikrofonu o 20dB). Przydatna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować