Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmware 3,10 dla PS3 ze wsparciem Facebooka oficjalnie

11 postów w tym temacie

Hmmmm....z Facebook''a korzystam w miare aktywnie wiec moze sie nawet przydac. Tylko zeby z tymi trofeami nie bylo za duzo spamu na tablicy w profilu. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórzę raz jeszcze, że o najciekawszym nie napisaliście :-/. Bo tak się składa, że w aktualizacji 3.10 zostanie również dodana opcja j. polskiego dla XMB!
O czym, tak na marginesie, Polygamia informowała już czas jakiś temu -> http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7242879,Polskie_XMB_juz_za_tydzien.html. Wstyd Panowie, wstyd takich rzeczy nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Sony nie chce być gorsze od microsoftu. Wreszcie będę miał powód by założyć facebook''a, he
Nie podoba mi się zmiana listy przyjaciół, jeśli będzie opcja pozostania przy starym widoku, to OK, jeśli nie, to ko0pa, bo zdążyłem się już do owego wyglądu przyzwyczaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:15, Kaucz napisał:

Upragniony XMB w PL, na to czekałem ;D


Nie no, jasne, bo w Polsce więcej osób korzysta z Facebooka, niż z języka polskiego.

PS
Renor, zawsze do usług :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colidor, twoja lista jest moim marzeniem od dlugich miesiecy, chociaz co do .mkv to mowicie troche nieprawdy bo czesciowe wsparcie jest, tylko to tak ze 10/20 epow z anime w .mkv dziala, a reszta nie ;/ dziwne ale jednak jest... A na xmb w pl przelaczam sie odrazu, ang rozumiem swietnie, ale polski jest duzo ladniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 14:55, SalieriMT napisał:

SKIL - z tym, że ps3 miało obsługę facebooka już od bardzo dawna, w końcu ma przeglądarkę
internetową :).


Teraz mam powód by to zrobić, wcześniej jakoś mnie do tego nie ciągnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować