Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan: Rise of the Godslayer w pierwszej połowie 2010 roku

14 postów w tym temacie

Age Of Conan to jedna z tych gier na która się czekało, ciekawy świat, dumnie zapowiadane nowości, nowy system walki, a wyszło jak zwykle – czyli totalna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać wydanie nowego mmo jest bardziej opłacalne od utrzymywania starego ;p bo jednak ludzie kupią i zobaczą co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncern stracił więc koncern przyspieszył datę wydania ponoć dotychczas nie grywalnego dodatku i się na tym przejadą. Zapewne premiera dodatku będzie klapą na miarę premiery podstawki AoC. Poza tym zamiast hodować kolejną złotonośną kaczkę zajęli by się lepiej naprawianiem wciąż licznych bugów bo ich aktualna kaczka znosi zbuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegrywalny dodatek ma być w sprzedaży w pierwszej połowie 2010 roku? Zapewne Failcom dostał termin, którego musi się tzymać, tak jak miało to miejsce z podstawka AoC. Co z tego wyszło (i wyjdzie) każdy wie. Funcom prowadzi teraz promocję gry (darmowe 14 dni gry). Powiem szczerze że strasznie się zawiodłem. patcha na patch gra chodzi coraz gorzej (i nie mówić mi że to wina mojego sprzętu), class balance to jeden wielki shit, gra nastawiona na rozgrywkę pvp nie ma żadnego porządnego pvp contentu.
Funcom - niezłe żarty sobie robisz z graczy, oby tak dalej, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden dodatek nie zachęci mnie do powrotu do AoC. Sam zakup podstawki to okazał się jedną z moich najgorszych inwestycji, choc początek gry był obiecujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stracili dużo kasy na AoC, robią jakieś zniżki na abonament, a teraz wydają następne MMO, które też pewnie będzie crapem i stracą jeszcze więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż popełnili zasadniczy błąd - skupili się przesadnie na stworzeniu świata gry i klimatu (a jest co podziwiać) oraz świetnej oprawy audio-wizualnej, przez co mechanika i strona techniczna gry bardzo ucierpiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by przestać reanimować AoC. I tak już nic z tej gry nie będzie. Nie przekonają ludzi, który się odbili od tego MMO do powrotu. Skupili by się na The Secret World, bo założenia tego MMO naprawdę mi się podobają i nie chcę ,żeby okazał się crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porzucenie AoC nie przyniosłoby Funcomowi żadnych korzyści.
Po pierwsze - gra wciąż ma bazę graczy, a tych nie mogą od tak
sobie wychrzanić "na bruk". To że wy nie gracie, nie znaczy, że
nikt nie gra. Po drugie, TSW jest prowadzony przez zupełnie inną
ekipę ludzi i nie byłoby sensu, żeby wprowadzać tam grupę
niezaznajomionych z tytułem osób(odciągniętych od AoC).

Poza tym nie zgodzę się, że wyjście AoC było totalną porażką.
Funcom umieścił w swojej grze wiele oryginalnych rozwiązań których
brakuje innym grom mmo - nawet tym wychodzącym współcześnie.
Błędem było jednak wydanie tej gry tak wcześnie - gdyby ją doszlifowali
nie skończyła by w takiej sytuacji jakiej znajduje się teraz.
Ja przestałem grać, bo zabrakło "contentu" na mój level i rozleciała się
moja gildia - gdyby nie to niedopatrzenie twórców + przypadek losowy
to prawdopodobnie wciąż bym grał, bo jest to obecnie najoryginalniejszy
tytuł na rynku.

A co do TSW to śledzę jego postępy od ponad pół roku i jak na razie
jestem pozytywnie nastawiony, jednakże wciąż czekam na gameplay,
bo kilka screenów, dwa trailery i parę wywiadów to wciąż trochę za mało
informacji jak na grę, która powstaje od tylu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że i tak AoC jest aktualnie jednym z najciekawszych tytułów MMO. I żadna grupa "hejterów" tego nie zmieni ;) Świetny klimat, jeden z najlepszych (przynajmniej w założeniach:) systemów PvP.
Znośny content PvE. Do tego doskonale znany i można nawet powiedzieć bliski europejczykom świat.
I cokolwiek się nie mówi, to jednak Funcom wykonał od premiery ogrom prac nad grą, nastąpiły diametralne zmiany, a tytuł ogólnie rzecz biorąc jest dużo bardziej dopracowany i wzbogacony o nowy content.

W związku z TSW robię sobie olbrzymie nadzieje. Może FC w końcu poprawi to co kulało po launchu AoC (notabene wbrew temu co piszą ludzie sam launch był olbrzymim sukcesem, porażka była dopiero później) i AO i stworzy znowu coś niebywałego. Jak bym nie patrzył jest to jedna z niewielu firm, które starają się wnosić coś nowego do gatunku, a nie tylko żerować na tym co stworzyli inni.

Swoją drogą ciekawostka dla tych, którzy kiedyś grali - prawdopodobnie dostaliście maila od FC z możliwością darmowego powrotu na 2 tygodnie do Hyborii. Polecam skorzystać, bo warto.


@Vernio

A zdziwiłbyś się, bo wbrew pozorom za wiele alternatyw nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMm w takim razie musze chyba skorzystac i zerknac co sie zmienila chociaz jesli dark Templar jest ciagle tak badziewny jak byl to raczej dlugo nie zostane:P. Ale przynajmniej znowu pozachwycam sie muzyka z cymerii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dodatek powstaje, a ja sam postanowiłem spróbować wreszcie AoC i ściągam właśnie siedmiodniowego triala :). Jestem ciekaw czy to MMO naprawdę jest crapem czy ludzie sami nie wiedzą co mówią. Abonament niski, po filmikach na YT gameplay wydaje się znośny. Damy szansę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować