Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe MW2 ponoć w ciągu tygodnia przebiło sprzedaż MW1

49 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 20:12, Dadziol20 napisał:

Kto kupił? Przyznać się bez bicia:D


Ja. I wcale nie żałuję (mimo braku dedyków i obecności "szajskiego" IWNet-a). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:32, mistshoo napisał:

Ja, chodzi normalnie, bez lagów i bez cheaterów :). Jednak sprzedaję bo już mi się znudziło.

Wiesz,że będziesz musiał sprzedać konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Zajcew i reszta Załogi Gram.pl

Czy Wy wiecie, co to znaczy umiar? Może, tak jak któryś z moich przedmówców zaproponował, przemianujcie serwis na ''InfinityWard News Magazine". Rzygamy już MW2, więc zmieńcie płytę (najlepiej na winylową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:37, Vojtas napisał:

@ Zajcew i reszta Załogi Gram.pl

Czy Wy wiecie, co to znaczy umiar? Może, tak jak któryś z moich przedmówców zaproponował,
przemianujcie serwis na ''InfinityWard News Magazine". Rzygamy już MW2, więc zmieńcie
płytę (najlepiej na winylową).


Nie histeryzuj. Zarówno fanów, jak i antyfanów interesuje jak tej "kontrowersyjnej" grze się powodzi. Ci pierwsi grają i miód im na uszy takie info, ci drudzy niecierpliwie czekają na bankructwo IW. Jak wyszedł Wiedźmin też było pełno o nim wiadomości. Świetna gra, ale był przesyt. Pod każdym newsem podobne komentarze... nuda. Całe szczęście, że była opcja "nie klikania" w te wiadomości. Sprawdź. Może też taką masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:33, Bartex69 napisał:

> Ja, chodzi normalnie, bez lagów i bez cheaterów :). Jednak sprzedaję bo już mi się
znudziło.
Wiesz,że będziesz musiał sprzedać konto?


Wiem, dlatego założyłem specjalnie oddzielne na steamie. Teraz już siedzi na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 20:59, Astropath napisał:

Nie histeryzuj.


Jeszcze mi powiedz, że uprawiam sabotaż.

Dnia 20.11.2009 o 20:59, Astropath napisał:

Zarówno fanów, jak i antyfanów interesuje jak tej "kontrowersyjnej" grze się powodzi.


Znasz to powiedzenie o lodówce?

Dnia 20.11.2009 o 20:59, Astropath napisał:

Jak wyszedł Wiedźmin też było pełno o nim wiadomości.


To było też przegięcie, ale było usprawiedliwione - bo to gra CDP, a Gram.pl było wówczas częścią jego imperium.

Dnia 20.11.2009 o 20:59, Astropath napisał:

Świetna gra,
ale był przesyt. Pod każdym newsem podobne komentarze... nuda. Całe szczęście, że była
opcja "nie klikania" w te wiadomości. Sprawdź. Może też taką masz.


Tak, mam taką. Ale mam też inną - wyrażenie swojego niezadowolenia z floodu MW, jaki ma tu miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, jak IW zarabia krocie, skoro ma nadszarpniętą reputację?
Teraz się będą dwa razy zastanawiać, czy będzie dla nich warte wydawać - na przykład - MW3 na PC.
Bo coś czuje, że gracze będą baaardzo czujni na ich produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to chodzi - nie ważne czy gra jest genialna czy kaszaną, byle nie przekręcano tytułu. To wszystko jest nastawione na to by cały czas o tej grze mówić, nawet jak ktoś nie skojarzy o czym jest to skojarzy że było o niej głośno więc wypada siegnąć i zagrać.

Jedyne wyjście - olewać newsy Acti i robić zbiorcze raz na tydzień. bbo tak to faktycznie codzień coś, aż się rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 21:25, Vojtas napisał:

To było też przegięcie, ale było usprawiedliwione - bo to gra CDP, a Gram.pl było wówczas
częścią jego imperium.


WoW:BC, WoW:WotLK, GTA4... było ich więcej, ale akurat te pamietam. CDP im nie ojcował, ale jako że to były "mega premiery", to nic dziwnego, że na nich skupiły się reflektory.
Rozumiałbym Twoją złość, gdyby nie było na tym serwisie żadnych innych informacji poza MW2. Tak nie jest... możesz sobie czytać o Star Trekach, Dragon Age, PES, jakichś pozwach, o przerwach w działaniu serwisu... Czepiasz sie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bojkot IW chociaż w słysznym celu, niestety mało im zagraża. Ponieważ targetem IW nie są fani COD4, a właśnie przeciętni gracze, tacy którzy nawet nie muszą znać poprzednich części. Tacy, którzy pod wpływem masy takich newsów w końcu ugną się i pomyślą że to musi być coś co warto nabyć. Prawdę mówiąc, bojkot i akcje ''odwoływania preorderów'' i okrzyki do nie zakupywania MW2, podziałały na bardzo małą grupę, i to tylko i wyłącznie miłośników serii.

Teraz żeby nie było niejasności, sam MW2 kupiłem i to przed premierą. Uważam że IW nie szanuje graczy swoją polityką, ale nie uważam żeby zmieniało to drastycznie powód dla którego gry się kupuje. Kupiłem i świetnie się bawie zarówno w singlu, spec opsach czy multi.

Jeśli chodzi o cheaterów, niestety są. Zapisałem kilka nicków na karteczce, z nadzieją że jak na nich trafię następnym razem będą posługiwali się tymi samymi i będę mógł ich unikać. Optymistycznie wierze że IW jednak coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas- nie podobają się newsy o MW2? To po kiego wała w nie wchodzisz. Wielu ludzi pewnie ciekawi najgłośniejsza premiera tego roku (z dobrego czy złego powodu) i dlatego na gramie piszą o niej dużo. A Wiedźmin też był w Polsce głośną premierą i chyba wszyscy życzyliśmy mu jak największych sukcesów (coś jak kibicowanie polskim reprezentacjom sportowym- możesz się nie interesować, ale w duchu kibicujesz). Zatem wszelkie newsy growe są jak najbardziej na miejscu. Szczególnie, że dla wielu ten portal jest jedynym portalem o grach który odwiedzają regularnie (np. ja, interesuję się tematem około growym tylko, kiedy napiszą na gram.pl albo kumpel mi powie). Do tego jeszcze rzesze nabów komentujących: bla, ten news był rok temu, ssiecie. I jak tu nie pisać o wszystkim co się wyłapie w necie?

Sorry za ścianę tekstu, ale nadal przyzwyczajam się do czasu polskiego i jestem cholernie zaspany ;/

Aha i podnoszę łapę: ja kupiłem MW2 na kompa (choć mam PS3) i nie żałuję. Multi i single sprawia mi wiele przyjemności i pogrywam jak casual (którym w sumie nie jestem).

Polkin: podaj mi swój nick na Steamie, chętnie wymienię się z Tobą ksywkami cziterów. Zauważyłem, że jako emblemat zwykle biorą flagę Niemiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 23:49, Astropath napisał:

Czepiasz sie na siłę.


A może jest jednym z nielicznych, którzy zachowali jeszcze resztki obiektywizmu...?


Revan91 -->

A Turbodymoman zawstydził bojkotujących i kupił półtora MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie taki dzień, w którym nikt nic nie napisze o MW2?

nVid
> Do tego jeszcze rzesze nabów komentujących: bla, ten news był rok temu, ssiecie. I jak tu nie pisać o wszystkim co się wyłapie w necie?
A nie lepiej zrobić jeden zbiorczy news niż pisać osobno o każdej plotce, każdej byle informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 01:10, Dexter_McAaron napisał:

A może jest jednym z nielicznych, którzy zachowali jeszcze resztki obiektywizmu...?


Do czego niby odnosi się jego obiektywizm? Gra jest teraz na topie, więc są o niej newsy. Obiektywni mogą być autorzy, raz pisząc o wzlotach gry i innym razem o jej upadkach, nie opowiadając się po żadnej stronie.

Przypominam: rzecz tyczy się tylko natłokowi newsów, nie samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować