Zaloguj się, aby obserwować  
Chester001

CRASHDAY - Rewelacja?

285 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 21:39, 88Bonzo napisał:

> Wnerwia mnie gadanie o fizyce jazdy w Crashu.

Spokojnie, nie denerwuj się przyjacielu. Wyraziłem tylko swoje zdanie, dawno w nią nie grałem
i raczej już nie zagram. Pamiętam z samej gry tylko trasę, która polegała na normalnym przejeździe
z checkpointami i właśnie w tym momencie fizyka mnie totalnie odrzuciła gdyż dla mnie ten rodzaj
rozgrywki był praktycznie nie do przejścia. Jeżeli chodzi o demolkę to popieram, lubię motyw
upgrateowania autka w jakieś karabiny i wyrzutnie rakiet :) Chyba mi zostało po nieśmiertelnym
Twisted Metal :D

bo ta gra nie jest do wyścigu w trybie muliti nikt nie gra w wyścig ale plusa również daje edytor map.
Gra była by nudna bez takich dodatków. A jeśli możecie to dajcie jakieś rekordy wasze z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, dlaczego jak chce zagrać na multi to jak wybieram pokój, to mi na niego nie wchodzi? Zwykle pisze tam na czerwono Wersja, ale ja mam tą wersję, która jest tam wymagana (pisze z boku), tą z CDA. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:18, Union Pacific napisał:

Witam. Mam pytanko, dlaczego jak chce zagrać na multi to jak wybieram pokój, to mi na niego
nie wchodzi? Zwykle pisze tam na czerwono Wersja, ale ja mam tą wersję, która jest tam wymagana
(pisze z boku), tą z CDA. Dlaczego tak jest?

Bo jest wersja 1.1 i 1.0 jeśli chcesz dolączyc na serwa mozesz tyko na wersje z 1.1 i musi byc status OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:03, Gorn7 napisał:

> Witam. Mam pytanko, dlaczego jak chce zagrać na multi to jak wybieram pokój, to mi na
niego
> nie wchodzi? Zwykle pisze tam na czerwono Wersja, ale ja mam tą wersję, która jest tam
wymagana
> (pisze z boku), tą z CDA. Dlaczego tak jest?
Bo jest wersja 1.1 i 1.0 jeśli chcesz dolączyc na serwa mozesz tyko na wersje z 1.1 i musi
byc status OK.


Moja wersja się zgadza, i nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:18, Union Pacific napisał:

Moja wersja się zgadza, i nie działa :/

Ale co nie działa ni ma serwów?
CZy nei można dolączyć na serwer bo jak nei można dołączyć to zmień w ustawieniach sieci w grze porty.
Najlepiej ustaw po 9000.
Jak byś coś chciał do crashdaya dodatkowego to pisz na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:37, Chester001 napisał:

gra była by rewelacyjna gdyby nie... flatout 2.. który to kosztujący troche wiecej niz clarshaday
(kiedys) nie dał jej szans


Racja, Crashaday pod wpływem prowadzenia wozów, realizmu i fizyki kładzie się totalnie przed FO2, ale ma to, czego nie ma FO, edytor :D

Gorn7 - W rubryce Wersja wszędzie pisze na czerwono Wersja, mimo dobrej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:47, Union Pacific napisał:

> gra była by rewelacyjna gdyby nie... flatout 2.. który to kosztujący troche wiecej niz
clarshaday
> (kiedys) nie dał jej szans

Racja, Crashaday pod wpływem prowadzenia wozów, realizmu i fizyki kładzie się totalnie przed
FO2, ale ma to, czego nie ma FO, edytor :D

Gorn7 - W rubryce Wersja wszędzie pisze na czerwono Wersja, mimo dobrej. :/

Aha no to moze od nowa zainstaluj gre.
Jak chcesz to ci moge dać linka do wesji 1.0 ale jak dla mnie wersja 1.0 jest bardziej zabugowana.
http://www.sendspace.com/file/8a9qr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:54, borowik123 napisał:

CRASHDAY to najlepsza samohoduwka dla mnie


Wcale nie, w Crashdayu fajny jest tylko edytor, który i tak jest dość ubogi. System jazdy, samochody, misje, system zniszczeń, wszystko jest niestety moim zdaniem badziewne, i nie dorasta np. FlatOutowi 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Crashday jest w Komputer Świat Gry i nie wiem czy się opłaca. Jaka jest różnica między Crashdayem a FlatOutem 1 ? Jaka jest grywalność, grafika i czy warto brać za niecałe 7zł ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:32, 143872 napisał:

Teraz Crashday jest w Komputer Świat Gry i nie wiem czy się opłaca. Jaka jest różnica między
Crashdayem a FlatOutem 1 ? Jaka jest grywalność, grafika i czy warto brać za niecałe 7zł ?
:P


Warto brać Crashdaya za 6 zeta , ja mam z CDA i nie żałuje bo na kompie siedzi i gdy czekam na kogoś w domu to sobie biore kaskaderke i jeżdżę ile moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:28, Union Pacific napisał:

Ja też napisałem "moim zdaniem". -.-



borowik123: CRASHDAY to najlepsza samochodówka dla mnie

Union Pacific: Wcale nie

Bez komentarza ;)

Poza tym uważam, że porównywanie Crashday i FlatOut 2 jest kompletnie bez sensu. FlatOut to przede wszystkim ścigałka, a Crashday to rozwałka. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:37, futrzak16 napisał:

borowik123: CRASHDAY to najlepsza samochodówka dla mnie

Union Pacific: Wcale nie

Bez komentarza ;)

No nie dziwne jak tylko dwa pierwsze słowa czytasz..... no po prostu....

Dnia 05.12.2007 o 15:37, futrzak16 napisał:

Poza tym uważam, że porównywanie Crashday i FlatOut 2 jest kompletnie bez sensu. FlatOut to
przede wszystkim ścigałka, a Crashday to rozwałka. I tyle.

Oj chłopcze pogubiłeś się. W jednym i drugim sa wyścigi, we FlatOucie 2 są głównie rozwałki, wszędzie gdzie się da. W Crashdayu jest nudno, samochody jeżdżą bez sensu, fizyka bez sensu itp. itd. nie mówiąc o kaszaniastym multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować