Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska premiera gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

31 postów w tym temacie

"A nie wiecie może czy w oryginalnej wersji jest dalej na max detalach ten denerwujący okrąg cienia wokół bohatera ??"

"Taki krąg to był spowodowany brakiem pliku user.ltx po instalacji gry, czyli pirat "

- haha xD (sry za lekkie OT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro nie ma bugów to może i ja się skuszę? Ale kurde, mam Cień Czarnobyla i Czyste Niebo, ale żadnej nie zdążyłem jeszcze przejść :P Stalker to genialna gra :D ale chyba najpierw poczekam na swojego Radeona 5770 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem oba poprzednie tytuły i troszkę się zawiodłem na zakończeniu czystego nieba. Mam nadzieje że ten tytuł nie sprawi mi tego samego zawodu i że będą jakieś nowe możliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czystym niebie się zawiodłem. Aż tak że jeszcze go nie skończyłem a kupiłem może dwa miesiące po premierze, więc z kupnem zewu się wstrzymam. Nie to że gra jest zła, ale brakuje jej tego ''czegoś''. Za to cień był i jest bajeczny, od tej gry się oderwać nie można ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupił Stalkera ale obawim sie czy mój komputer jest wystarczajacy .
Jestem fanem stalkera cien czarnobyla na max chodził ale czyste niebo cieło sie na max wiec musiałem na min ale stwierdziłem ze duzer róznicy nie ma jakie ustawie
wchodziłem na rozne strony i kazda miała jakies roznice w wymaganiach , moze Wy mi pomozecie jak ktos kupił stalkera to niech poda jaki sprzet posiada to wtedy bedzie mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ciałem zagrać w S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci i pożyczyłem od kolegi

i gdy mam pisać kot aktywujący to wyskakuje mi takie coś

"Serwer odmawia aktywacji.Liczba aktywacji przez podany klucz została już wyczerpana."
a bym chciał zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zawiodłem , Cien naprawde mnie wciągnął jej klimat był urzekajacy jakos wszystko pasowało
Czyste niebo tez nie skonczyłem i sie tak mecze grając po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować