Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Chyba mam coś zrąbane w domu z przeglądarką bo nic mi się nie pojawia wieczorem po powrocie do domu :(
A może poprostu nie ma koszyczków... ?
Poproszę dziś jeszcze tylko jeden za 200 i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:16, ADih napisał:

Oj bo okazało się że za dużo system Tobie koszyków wylosował i dostałeś BANa :)
pozdrawiam

ACHA !! No jasne - dzięki za wyjaśnienie ;)
pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem non stop na stronie 6 godzin, i co ? 0 koszyczków ^^ mam farta, inni wchodzą , ooooooo koszyczek, 200 wPLN, wchodzą na forum, kolejny koszyczek 100 wPLN, a ja ? :D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja? Męczę się męczę, a wczoraj wchodzę zobaczyć, czy jakieś nowinki i ... 10 wpln :) . No ale chciałem znaleźć przynajmniej jeden i rzeczywiście znalazłem ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:28, Podpułkownik napisał:

Nie przejmuj się, jeszcze jest czas, to dopiero drugi dzień jeszcze możesz wygrać :)

Dokładnie. Wszystko się może zdarzyć. pozatym kojarzę że często się pojawiasz na forum więc szanse są duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:15, Evil Khan napisał:

Ja to mam chyba jakieś babole jednak bo tak jakby mi się próbował koszyk pojawić ale nie daje
rady. takie mam komunikaty :

Używałeś kodów, CDP w porę się skapło i teraz już nie będziesz miał koszyczków... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldWar3PL -> Odpowiedź jest prosta..."równe szanse", ale ciekaw jestem jakiś szczegółów dokładnych, szkoda że dopiero w poniedziałek czy też już w niedziele podadzą zarówno wyniki jak i jakis schemacik którym jeżeli odpowiednio sie przystosowując można było zebrać mase koszyków jeżeli takowy istnieje :P Ciekawe czy najlepiej skakać po różnych stronach, czy też siedzieć w bezruchu na jednej przez długi czas i wtedy przeskoczyć, czy też odświeżać jedną (np. główną), czy wchodzić na główną co jakiś czas. Różne pory - różne miejsca...ech, nie mam cierpliwości do tego, a wy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:31, Kukowsky napisał:

> Ja to mam chyba jakieś babole jednak bo tak jakby mi się próbował koszyk pojawić ale nie
daje
> rady. takie mam komunikaty :
Używałeś kodów, CDP w porę się skapło i teraz już nie będziesz miał koszyczków... :-D

Agrhhhhhh.. Mają mnie NIEEE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:15, Evil Khan napisał:

Ja to mam chyba jakieś babole jednak bo tak jakby mi się próbował koszyk pojawić ale nie daje
rady. takie mam komunikaty :

tez mam je - one dotycza linijki kodu z paskiem na ktorym aktualnosci o HoM&MV sie pojawiaja wiec nie martw sie - to nie koszyczki:P chociaz i tak masz ich duzo to po co Ci wiecej;P pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:43, Thor napisał:

> Ja to mam chyba jakieś babole jednak bo tak jakby mi się próbował koszyk pojawić ale nie
daje
> rady. takie mam komunikaty :
tez mam je - one dotycza linijki kodu z paskiem na ktorym aktualnosci o HoM&MV sie pojawiaja
wiec nie martw sie - to nie koszyczki:P chociaz i tak masz ich duzo to po co Ci wiecej;P pozdro!

Już znalazłem info w necie że komunikaty dotyczą skryptu do przewijania napisu. Dzięki mimo to za info :) nie spodziewałem się że ktoś tu to będzie wiedział :)
A po co mi następne koszyczki ? By mieć pewną wygraną - w weekend mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:48, Evil Khan napisał:

By mieć pewną wygraną - w weekend mnie nie ma :(


Naprawdę??? To nie będziesz mieć okazji, aby zdobyć kolejne koszyki:( Czyli dajesz innym szansę na wygraną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:48, Evil Khan napisał:

Już znalazłem info w necie że komunikaty dotyczą skryptu do przewijania napisu. Dzięki mimo
to za info :) nie spodziewałem się że ktoś tu to będzie wiedział :)

no patrz, a jednak:P sprawdzenie tego w zrodle nie jest trudne:P

Dnia 08.03.2006 o 20:48, Evil Khan napisał:

A po co mi następne koszyczki ? By mieć pewną wygraną - w weekend mnie nie ma :(

ojjjj :> to moze Twoje koszyczki przejda na mnie?! bo cos malutko mam wPLN:/ no coz ;P taka gra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować