Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

To ja z moimi 180 konkursowymi wPLN mogę się schować... Szkoda, chciałem potestować te sławetne MMORPG i w przypadku wygranej zamówić Guid Wars. Mówi się trudno i gra się dalej w to co się ma :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:51, Evil Khan napisał:

mogli by nam dać podgonić do czołówki co ?

Mogliby...Nam wystarczą dwa koszyki po 200wPLN-ów i jesteśmy na czele:D Ach te marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:51, Giwer napisał:

Bo właśnie się zastanawiałem. Skoro wszyscy mają równe szanse to musieli coś zrobić dla tych
którzy zaczęli później... inaczej ci co zaczęli wcześniej (nawet 1 dzień) mieliby SPORĄ przewagę...

Fortuna kołem się toczy..ja przez pierwsze 2 dni miałem totalne NIC a 3 mi nabiło 410 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:53, Michał Raven napisał:

> mogli by nam dać podgonić do czołówki co ?
Mogliby...Nam wystarczą dwa koszyki po 200wPLN-ów i jesteśmy na czele:D Ach te marzenia...

ja miałem tylko raz 200 , resztę uciułałem z drobniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:52, żyrafa napisał:

> > :/ od czwartku codziennie byly jakies koszyczki a dzisiaj narazie nic:/ chyba juz
nie
> mam szans
> > tylko 960:/
> O ile mam aktualne wiadomości to ja, Ty i Minsc mamy po 960 :)

tez to zauwazylem;) 5 miejsce razem jakbysmy mieli to by bylo git:D

wg moich obliczeń to jesteśmy niestety na 6 :) zakładając że nie ma jeszcze z 10 osób co się nie ujawniają że mają dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:56, Mistic napisał:

Na jakim 6 miejscu? Jest już jedno 1080, 1060, 2 razy 1040, 1020, 1000 i ja ze swoimi 980 :D

LOL 1040 liczyłem jako 1 zakładając życzliwość CDP a ten 1000 to kto ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:58, Valdgir napisał:

> Na jakim 6 miejscu? Jest już jedno 1080, 1060, 2 razy 1040, 1020, 1000 i ja ze swoimi
980 :D
LOL 1040 liczyłem jako 1 zakładając życzliwość CDP a ten 1000 to kto ma??

libero85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 12:42, Green Phoenix napisał:

Koszyki nie wyświetlaja się dla wszystkich w tym samym miejscu kto pierwszy, tylko każdemu
inaczej zależnie od godziny (czasu dokładnie) i stanu portmonetki.


A gdszie ty zes to wyczytal?? przeczytajcie regulamin i nie pleccie co wam sie wydaje:
"5. Każdy użytkownik może zobaczyć dowolną ilość obrazków i taką samą ilość razy zebrać pieniądze. Każdy nowy koszyczek to kolejna kwota która zostanie dodana do jego portmonetki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:59, Kevin[pl] napisał:


> Koszyki nie wyświetlaja się dla wszystkich w tym samym miejscu kto pierwszy, tylko każdemu

> inaczej zależnie od godziny (czasu dokładnie) i stanu portmonetki.

A gdszie ty zes to wyczytal?? przeczytajcie regulamin i nie pleccie co wam sie wydaje:
"5. Każdy użytkownik może zobaczyć dowolną ilość obrazków i taką samą ilość razy zebrać pieniądze.
Każdy nowy koszyczek to kolejna kwota która zostanie dodana do jego portmonetki."

LOL! Chłopie przeczytaj jeszcze raz dokładnie i pooowoli co napisałem w odpowiedzi na post M., to może zrozumiesz. Przełożone z regulaminu na własne słowa + nie wydaje mi sie tylko wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2006 o 13:03, Green Phoenix napisał:

LOL! Chłopie przeczytaj jeszcze raz dokładnie i pooowoli co napisałem w odpowiedzi na
post M., to może zrozumiesz. Przełożone z regulaminu na własne słowa + nie wydaje mi sie tylko
wiem z doświadczenia


czlowieku to teraz ty przeczytaj moja odpowidz na twoj post i zobacz co jest wytluszczone ( cytowalem wiekszosc posta zeby wylo wiadomo o co chodzi a nie tylko urwany fragmen) a to co pogrubione to tego sie czepiam bo uwazam ze to nie prawda ... swiadczy o tym 5 punkt regulaminu. A jakie niby twoje doswiadczenie jest?? siedzisz w tym?? organizujesz?? bo mie sie nie zdaje. a ze osoby wygrywajace nie natrafiaja na koszyki to nie swiadczy o tym ze tak ma byc tylko ze nie maja szczescia bo to SZCZESCIE odgrywa tutaj wazna role a nie stan PORTMONETKI. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować