Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Nie rozumiem jak oni mogą znajdować tak dużo koszyków.Niektórzy to może z 20 widzieli i dostają tyle kasy wPLN!!Ja nie widze żadnego:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 19:23, Pyton01 napisał:

Lidero85 gdze znajdujesz tyle koszyków???


i co ci da to gdzie on znajduje koszyki, one sa wywolywane w sposob losowy, jezuuu, nie zalamuj mnie, bedzie czatowal np. w watku politycznym bo lidero mial tam 2 koszyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 19:23, sathorn1 napisał:

Ej dostał ktokolwiek jaiieś wPLN w sklepie (nie używkach)? Bo nie wiem czy się tam opłaca
wchodzić.


ja mialem tam koszyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 19:24, Mistic napisał:

> Ej dostał ktokolwiek jaiieś wPLN w sklepie (nie używkach)? Bo nie wiem czy się
tam opłaca
> wchodzić.

ja mialem tam koszyk


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 19:24, Nedved11 napisał:

nie mam zamiaru jak oni udowadniac wam tego zobaczycie mnie na liscie "magicznej 5 "to sam
zobaczysz nie bede dla ciebie robil screen''a


hohoho, panie dumny, przepraszamy zesmy pana w jakis sposob urazili pytaniem o screena, gratuluje wygranej skoro jestes taki pewien jej, mimo ze zostaly jeszcze 3 dni

lista bedzie o 20, jesli bede tu musial jeszcze przesiedziec 4 godziny, spisujac wyniki i nieswiadomie czytaac wypociny niektorych obywateli to chyba dostane szajby. Potem nie dziwie sie, ze mnie rodzice do psychologa cha wziasc jak mam ataki agresji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą trafiłem 200 wPLN!!! Mam nadzieję że jeszcze coś trafię... momo iż nie siedzę na forum jak jakiś maniak. Przy okazji... życzę szczęścia wszystkim koszykarzom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, jesli tamta odzywka "cwaniaku" byla do mnie to wiedz ze nie zycze sobie takich odzywek w moja strone, nie jestem twoim kolega z podworka i nie znam cie wiec daruj sobie nazywanie mnie "cfaniakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować