Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #114: Która seria gier muzycznych rządzi?

30 postów w tym temacie

Guitar Hero jest fajne solowo, ale Singstar rozkręca każdą imprezę i przy tej produkcji dosłownie KAŻDY świetnie się bawi. No, chyba, że ktoś jest mega drewno i nie lubi karaoke (tyle, że po paru głębszych nawet największe drewno wymięka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja muszę być twardy jak granit, bo nawet po kilkunastu głębszych żadne karaoke mnie nie rusza. Hę?

Zabrakło odpowiedzi: "Żadna", tudzież "Gry muzyczne są do luftu". W ogóle - co to za pytanie, to całe "rządzi"? Rządzi czym? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie DJ Hero. GH czy Sing Star to nie moje klimaty. Moim ulubionym gatunkiem jest muzyka elektroniczna, a DJH pasuje może nie idealnie, ale najlepiej ze wszystkich dotychczasowych gier. Bardzo dobrze wspominam rówinież Audiosurf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość zagłosowała na GH, gdyż jest na PC i jest jakby głębiej rozreklamowane w Polsce. Jak dla mnie jednak zdecydowanie Rock Band. Cięższa i bardziej klimatyczna muza + cotygodniowe piosenki w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Guitar Hero będzie na 1 miejscu ;) Miałem zaznaczyć ale zobaczyłęm singstara i jednak na niego postawiłem bo wolę pośpiewać z kumplami niż pograć na gitarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie RB fajniejsze graficznie, lepsze dźwięki. W GH wg mnie już od lll odsłonie było to co jest w każdej zmienia się tylko repertuar w RB zmienia się jednak grafika chociaż wg mnie to na DLC to chyba troszeczkę przesadzają, bo więcej piosenek do The Beatles Rock Band można kupić w DLC niż jest na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgodzę się, że Guitar Hero/RockBand są świetne na imprezę, ale tylko jeżeli mamy 800-900 zł na cały zestaw, a o to już nie tak łatwo.

Inna sprawa, że w Singstara może grać dosłownie każdy/każda, bo ta gra nie wymaga żadnego skilla manualnego czy jakiegokolwiek obeznania z konsolą/komputerem. Dlatego właśnie wirtualne karaoke jest takie świetne.

Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 16:18, Baluk25 napisał:

Rules - zasady. Zasady GH, wtf?

GH nie jest złe.

Rules to także rządzi -____________-''

SingStar naj naj <3 :*

@czaczi87, te 800-900 to chyba z dupy wyjąłeś xD W 500zł się zmieścisz lekko.
@Gzyp_666, w GH to perkusji nie ma, c''nie? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 16:18, Baluk25 napisał:

Rules - zasady. Zasady GH, wtf?

GH nie jest złe.


Jak to mówią dla każdego coś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, też. Ale chyba nie po angielsku. Słowni/translator nawet Ci to powiedzą ;].

Co do samej sondy...Powinna by odp ,,Jamlegend", bo to koks :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 16:10, Baluk25 napisał:

Ano, też. Ale chyba nie po angielsku. Słowni/translator nawet Ci to powiedzą ;].

Co do samej sondy...Powinna by odp ,,Jamlegend", bo to koks :).

rządzić - rule
w 3 osobie present simple dodajesz końcówkę -s. coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować