Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Jest jakaś konkretna stronka, która pokazuje exy wydawane na dane konsole? Oczywiście chodzi mi o Xboxa360 i rok 2011/2012. Sam szukałem, ale chyba szukać dobrze nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija miesiąc od mojego prze emigrowania na konto polskie i jak to tej pory nie otrzymałem tych 800 punktów. Przyczyną jest to ze mam konto silver czy to ze muszę sie zalogować przez xboxa na swoje konto bo ostatnio nie mam jak go podłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod dostajesz w wiadomości przez XBL ale na xbox.com nie da się jej zobaczyć więc to nie ma wpływu, jak jeszcze nie dostałeś pozostaje cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 17:17, ziomek25 napisał:


http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,8134409,Skad_sie_biora_tanie_punkty_na_Allegro_.html?bo=1

Jak widać, sytuacja nie jest do końca jasna. Pozostają tylko domysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 19:22, Dared00 napisał:

Tymczasem na XBLA pojawiły się dwie darmowe gierki: Doritos Crash Course i Harms
Way. Obie są zwycięzcami konkursu Doritos Unlock Xbox, i w przeciwieństwie do zeszłorocznego
Dash Of Destruction, trzymają naprawdę niezły poziom. Warto ściągnąć.

Faktycznie kozackie :D Co prawda póki co grałem tylko w Doritos Crash Course, ale wciągnęło mnie na tyle, że nie chce mi się nawet szukać drugiej gry. W końcu jakaś gra w Wipeotowych klimatach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś poluje na łatwe calaczki, w Harm''s Way do zrobienia jest w 15-20 minut o ile ma się drugiego gracza do jednego aczika ''pod ręka'', resztę da się na splitscreenie na 2 pady zrobić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś może Slima albo zna kogoś kto tegoż kupował w zavvi bądź the hut? Potrzebuję wiedzieć czy wysyłają je tak samo jak resztę gier czy jakimś kurierem, poleconym czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 23:24, KamcioBoy napisał:

Czy ta kierownica będzie kompatybilna z xboxem 360 ? A może jakiś inny model bo na microsoftowski
to za duzo salaty jak dla mnie :) ??

http://allegro.pl/okazja-kierownica-manta-mm629-monte-carlo-xbox-360-i1356098448.html

Yhm... Napisał: "# Kompatybilna z XBOX 360"
Więc sądzę, że tak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 23:00, igor8472 napisał:

Kupował ktoś może Slima albo zna kogoś kto tegoż kupował w zavvi bądź the hut? Potrzebuję
wiedzieć czy wysyłają je tak samo jak resztę gier czy jakimś kurierem, poleconym czy
cuś...

Kupowałem zarówno w Zavvi jak i na The Hut, z tym że mieszkam na terenie UK więc Zavvi przesłało mi konsolę Parcelforcem, a perkusja do Rock Banda z The Hut doszła bodajże specjalną, bezpieczniejszą metodą Royal Mail, czyli zwykłą pocztą. A może również Parcelforcem? Nie pamiętam już, ale pamiętam, że byłem zadowolony. Nie wiem jak to się odbywa w przypadku wysyłek za granicę, ale podejrzewam, że w takich przypadkach używają raczej jakiegoś kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 23:00, igor8472 napisał:

Kupował ktoś może Slima albo zna kogoś kto tegoż kupował w zavvi bądź the hut? Potrzebuję
wiedzieć czy wysyłają je tak samo jak resztę gier czy jakimś kurierem, poleconym czy
cuś...

Do Polski nie wysyłaja nic powyżej 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat konsole wysyłają, nie wysyłąją tlyko jak jest na stronie przedmiotu to zaznaczone, na stronach X-a nie ma, zresztą już nie ważne bo kupiłem na alledrogo slimka 4GB za 670 a na ebay HDD-ka 250 za 200 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 11:53, igor8472 napisał:

Akurat konsole wysyłają, nie wysyłąją tlyko jak jest na stronie przedmiotu to zaznaczone,
na stronach X-a nie ma, zresztą już nie ważne bo kupiłem na alledrogo slimka 4GB za 670
a na ebay HDD-ka 250 za 200 :-).

Nie wysyłają nic powyżej 1kg. Nie wyślą ci z UK konsoli i basta. Złożysz zamówienie i ci przyślą maila, że nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiały zakupione na Xbox Live są przypisywane do konsoli, prawda? Więc jeśli konsola mi padnie, to wszystko co kupiłem pójdzie "odbywać stosunek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz coś to masz to przypisane do konta i możesz pobrać w dowolnej chwili = możesz to odpalić tylko na swoim koncie. Po za tym jak pobierasz coś pierwszy raz to zostaje przypisane do konta = odpalasz na wszystkich kontach na tej konsoli. W razie dalszych niejasności pytaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę, sam bym na to nie wpadł :*.
Problem w tym, że jeszcze nie mam xboxa i chce wiedzieć czy się załapię na te Arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować