Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 21:03, Pile napisał:

Konstytucyjnie masz prawdo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni jeżeli masz taką ochotę.

Po pierwsze to Konstytucja nie ma nic do tego, bo nie ma w niej zapisów tak małostkowych spraw. Po drugie w Polsce sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni. Nigdzie nie ma takiego prawa. Niektórzy sprzedawcy się na to godzą, inni umożliwiają wymianę towaru na mniejszy rozmiar np. w przypadku odzieży, ale tylko z własnej uprzejmości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2010 o 21:03, Pile napisał:

Konstytucyjnie masz prawdo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni jeżeli masz taką ochotę.

Po pierwsze to Konstytucja nie ma nic do tego, bo nie ma w niej zapisów tak małostkowych spraw. Po drugie w Polsce sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni. Nigdzie nie ma takiego prawa. Niektórzy sprzedawcy się na to godzą, inni umożliwiają wymianę towaru na mniejszy rozmiar np. w przypadku odzieży, ale tylko z własnej uprzejmości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:15, Q-Jot napisał:

Po pierwsze to Konstytucja nie ma nic do tego, bo nie ma w niej zapisów tak małostkowych
spraw. Po drugie w Polsce sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni.
Nigdzie nie ma takiego prawa. Niektórzy sprzedawcy się na to godzą, inni umożliwiają
wymianę towaru na mniejszy rozmiar np. w przypadku odzieży, ale tylko z własnej uprzejmości.

Akurat jest takie prawo. W przypadku zakupów na odległość, czyli np. przez internet kupujący ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny (chyba w czasie do 10 dni od otrzymania towaru). Oczywiście towar musi być nienaruszony, nieodpakowany, z oryginalnymi metkami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:15, Q-Jot napisał:


> Konstytucyjnie masz prawdo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni jeżeli masz taką ochotę.

Po pierwsze to Konstytucja nie ma nic do tego, bo nie ma w niej zapisów tak małostkowych
spraw. Po drugie w Polsce sprzedawca nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni.
Nigdzie nie ma takiego prawa. Niektórzy sprzedawcy się na to godzą, inni umożliwiają
wymianę towaru na mniejszy rozmiar np. w przypadku odzieży, ale tylko z własnej uprzejmości.



Chodziło mi o kodeks który notabene jest rozwinięciem konstytucji. Sugeruję zapoznanie się z tego typu sprawami bo dają one duże możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak wiem to Battlefield Bad Company 2 jest krótki i nie opłaca się kupowac gry dla przejscia kampanii,lecz dla multi. A w przypadku Bad Company "1" na ile godzin starcza single? Teraz w tych czasach FPS''y są krótkie,lecz mają dobry mulit starczający na kilka dobrych godzin. Jak wiem, to BC "1" jest po ang.Ale można włączyc napisy?

Drugie pytanie: Są oferty na allegro jak konta z grami etc. Sprzedawcy mają bardzo dużo punktów pozytywnych i oceny 5.0 za ceny,przesyłka etc. I tak,czy przy takim czymś można się spodziewać BANA od naszego M$?

Trzecie: W Red Dead Redemption oraz RDR unded nightmare można włączyc napisy ,bo gra znowu po ang.A ja ze słuchu z ang nie jestem dobry narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w BC1, ale prawda jest taka, że Battlefieldy tak sobie się nadają do grania w singleplayer. Niedawno kupiłem BC2 na PC i tryb dla jednego gracza jest bardzo średni. Za to multi wynagradza to całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:05, mikim napisał:

Nie grałem w BC1, ale prawda jest taka, że Battlefieldy tak sobie się nadają do grania
w singleplayer. Niedawno kupiłem BC2 na PC i tryb dla jednego gracza jest bardzo średni.
Za to multi wynagradza to całkowicie.



Czy ja wiem Bc2 miało bardziej niż dobrego singla wg. mnie i kilku innych osób , ale może to zależy od upodobań :p
Za to multi jest jeszcze lepsze niż singiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zależy od platformy, nie wiem. W każdym razie - singiel jest prosty i schematyczny. Niby w CoDzie też tak jest, ale tam jest o wiele więcej akcji, skrypty robią swoje. Oczywiście nie chcę teraz wywołać wojny CoD vs BC2, chciałem po prostu nawiązać. A multi - gram na PC i ogrom taktycznych możliwości i różnorakich działań, które można w tej grze wykonywać mnie zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:41, mikim napisał:

Może to zależy od platformy, nie wiem. W każdym razie - singiel jest prosty i schematyczny.
Niby w CoDzie też tak jest, ale tam jest o wiele więcej akcji, skrypty robią swoje. Oczywiście
nie chcę teraz wywołać wojny CoD vs BC2, chciałem po prostu nawiązać. A multi - gram
na PC i ogrom taktycznych możliwości i różnorakich działań, które można w tej grze wykonywać
mnie zachwycają.



Właśnie to oddziela Coda od Bc2 , Call of duty to czysta akcja a Bc2 wiecej taktyki i bardziej okazuje ,,oblicza wojny?" np. tak jak mówisz działania taktyczne.Tym samym różni się też multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest takie świetne w Battlefieldzie. Call of Duty to masówka, w której liczą się tylko kolejne kille. BC2 jako jedna z niewielu gier potrafił dostarczyć mi niesamowitego funu. Inną grą, która dostarczyła mi ten typ zabawy, chociaż będącą zupełnie inna w swoim charakterze, jest Garry''s Mod.

I jeszcze jedno - granie ze znajomymi w Call of Duty to co najwyżej prześciganie się statystykami. W BC2 współpracuje się świetnie, zwłaszcza jeśli ma się połączenie głosowe - rozgrywka jest wtedy wręcz rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2011 o 15:09, mikim napisał:


I jeszcze jedno - granie ze znajomymi w Call of Duty to co najwyżej prześciganie się
statystykami. W BC2 współpracuje się świetnie, zwłaszcza jeśli ma się połączenie głosowe
- rozgrywka jest wtedy wręcz rewelacyjna.


Trafne słowa. Jeszcze przy dobrym teamworku czujesz się świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2011 o 15:37, Oloninho napisał:


No tak, gry arcade.


Tak szczerze to praktycznie nic nie kupisz za 400 chyba że jakąs gierke typu Sonic&Knuckles one są po 240 bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten router
http://allegro.pl/tp-link-router-tl-r402m-kablowka-upc-aster-vectra-i1378445844.html#gallery
będzie odpowiedni do podłączenia rozłączenia sieci na PC i XBOX-a 360 Elite?
Nie wiem jaki internet posiadam lecz mój wynik na speedtest to download 3945 a upload to 600 kbps oczywiście
Czy ten internet da mi bez większych problemów korzystać z XBOXA i PC naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować