Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Czy można przekazać punkty MSP komuś innemu? Na obecnym polskim Marketplace nie mam co kupić. To samo z grami na dysku, można to przekazać?

Albo inaczej - zabrać swój profil z dysku a zawartość (gry, punkty) zostaje na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 21:49, peter000 napisał:

http://allegro.pl/graj-na-xbox360-uzywajac-sprzetu-z-playstation2-i1383104537.html

Miał Ktoś już kiedyś takie urządzonko? Konkretnie chodzi mi o podłączenie kierownicy.
Że nie będę miał Force Feedback''u to wiem ale ciekawi mnie czy to w ogóle będzie działało.


Ja takich przejściówek nie miałem, ale kiedyś czytałem o jednej na PSX Extreme tyle, że chodziło chyba o przejściówkę na PS3 i ktoś chciał to podłączyć do tej PS3, żeby mieć pada od Xboxa 360 i wiem, że nie chodziło to podobno najlepiej. Jak znajdę ten numer to powiem coś dokładniejszego. No i być może taka przejściówka z PS2 działa lepiej, jak powiedziałem, ja tego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 12:20, SpecShadow napisał:

Czy można przekazać punkty MSP komuś innemu? Na obecnym polskim Marketplace nie mam co
kupić. To samo z grami na dysku, można to przekazać?

Albo inaczej - zabrać swój profil z dysku a zawartość (gry, punkty) zostaje na nim?

Nie wiem jak to jest teraz, ale no cóż(na wszystko): nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 21:49, peter000 napisał:

http://allegro.pl/graj-na-xbox360-uzywajac-sprzetu-z-playstation2-i1383104537.html

Miał Ktoś już kiedyś takie urządzonko? Konkretnie chodzi mi o podłączenie kierownicy.
Że nie będę miał Force Feedback''u to wiem ale ciekawi mnie czy to w ogóle będzie działało.

Powiedzmy, że miałem coś takiego tylko, że przy PS3, i wiele gier po prostu nie widziało sprzętu podłączonego przez taki podobny HUB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 22:52, Baluk25 napisał:

Mam 800 MSP, na co je najlepiej spożytkować?

Super Meat Boy?
Czy aktualizacje do gier można ściągać tak jak dema przez kompa?
Czy tylko automatycznie przez konsole?
Bo jedni mówią,że tak,a inni,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 22:52, Baluk25 napisał:

Mam 800 MSP, na co je najlepiej spożytkować?

Trzymaj na później. Co jakiś czas pojawiają się ciekawe promocje i przeceny więc można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić 4200msp. Szczególnie interesuje mnie gra Limbo. Obecnie kosztuje 1200msp. Myślicie że warto teraz to kupić czy mogą być jakieś promocje albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 16:10, Pile napisał:

Mam zamiar kupić 4200msp. Szczególnie interesuje mnie gra Limbo. Obecnie kosztuje 1200msp.
Myślicie że warto teraz to kupić czy mogą być jakieś promocje albo coś w tym stylu?


Promocja zawsze może być, tego nikt nie wie. Oczywiście grałem w Limbo :'') Świetnie się przy niej bawiłem, i cały czas w sumie do niej wracam. Wydaje mi się że te 1200 msp. warto poświęcić na tą "jak dla mnie" świetną grę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie-otóż posiadam Xbox 360 Elite z roku 2010 Luty. I tak, chciałem pobrac grę która waży 6gb, poniewaz była ona do ściągnięcia. I bym włączył Xboxa o godzinie 22:00 do 8:30/lub póżniej.Ponieważ nie lubię w dzień ściągac niczego,bo przeciążam neta. Na ile ok. można zostawic Xboxa 360 Elite Jasper 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 15:43, necron1501 napisał:

To i ja mam pytanie: czy podłączenie xboxa do laptopa będzie dawało efekt? Niby wejścia
są, ale laptop może go nie czytać.

Laptop i wejścia VGA/DVI/HDMI? Co to za laptop jeśli można spytać? Laptopy i tego typu pokrewne urządzenia mają wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:31, nightfaler napisał:

> To i ja mam pytanie: czy podłączenie xboxa do laptopa będzie dawało efekt? Niby
wejścia
> są, ale laptop może go nie czytać.
Laptop i wejścia VGA/DVI/HDMI? Co to za laptop jeśli można spytać? Laptopy i tego
typu pokrewne urządzenia mają wyjścia.


Asus N71VG

Do telewizora go podpinałem, więc nie wiem czy to wejście czy wyjście xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczenia czasowego ; ]
Ja swojego Jaspera zostawiałem nawet całą noc (tak o 23 do 9). Do tego konsoli nie musisz zostawiać całkowicie włączonej - kiedy trwa pobieranie plików i naciśniesz włącznik to konsola wejdzie w stan niższego pobierania prądu - będzie tak jakby zahibernowana - jedyne co będzie robiła to "zasysała" pliki.

Aha - po skończeniu ściągania xbox sam się wyłączy ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie dzisiaj zagrać online na moim X Pudle, ale gdy uruchamiam grę i próbuję zrobić w/w czynność wyświetla mi się "Osoba aktualnie zalogowana na koncie Xbox Live nie ma uprawnień do grania online"
Co mam teraz zrobić? Sprawdzałem ustawienia rodzicielskie na konsoli i wszystko ustawiłem na "Udostępnianie", ale to nic nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:44, necron1501 napisał:

Asus N71VG

To ironia była ;p

Dnia 03.01.2011 o 17:44, necron1501 napisał:

Do telewizora go podpinałem, więc nie wiem czy to wejście czy wyjście xD

No to jeśli obraz był przesyłany z monitora do telewizora to miałeś wyjście (tak łopatalogicznie ujmując), więc nie możesz wprowadzić przez to złącze żadnego sygnału, a jedynie go wyprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować