Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 15:07, mas1213 napisał:

Masz przerobiona konsole albo grasz na piratach ?? czy coś takiego ??

NIE!!
mam nową konsolę ze sklepu i oryginalne gry. i LIve na konsoli mi działa, gram na necie, wiec bana nie mam, tylko konto przez stronę ineternetową nie da sie otworzyć go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:09, seles napisał:


> Masz przerobiona konsole albo grasz na piratach ?? czy coś takiego ??
NIE!!
mam nową konsolę ze sklepu i oryginalne gry. i LIve na konsoli mi działa, gram na necie,
wiec bana nie mam, tylko konto przez stronę ineternetową nie da sie otworzyć go.

To dziwne w takim razie nie wiem w czym problem może tkwić może to wina strony ale ja mogę sie zalogować własnię patrzyłem . Sory niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy kliknięciu "contact support" też ta strona mi wyskakuje. ma ktoś maila do ich obsługi technicznej i moze mi podać? Może ktoś o takim samym IP jak ja dostał tam bana czy coś...nie wiem. (nie mam IP zewnętrznego wiec wiele osób ma takie jak ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:16, seles napisał:

przy kliknięciu "contact support" też ta strona mi wyskakuje. ma ktoś maila do ich obsługi
technicznej i moze mi podać? Może ktoś o takim samym IP jak ja dostał tam bana czy coś...nie
wiem. (nie mam IP zewnętrznego wiec wiele osób ma takie jak ja)

A masz maila w Hotmail.com założonego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:16, seles napisał:

przy kliknięciu "contact support" też ta strona mi wyskakuje. ma ktoś maila do ich obsługi
technicznej i moze mi podać? Może ktoś o takim samym IP jak ja dostał tam bana czy coś...nie
wiem. (nie mam IP zewnętrznego wiec wiele osób ma takie jak ja)

Chwilowe problemy ze stroną .Wiele osób ma .Mniej więcej od dwóch dni .Wystarczy poczekać .U mnie na szczęście ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:20, mas1213 napisał:

A masz maila w Hotmail.com założonego ??

Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:23, jackass napisał:

> A masz maila w Hotmail.com założonego ??
Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma .

jak nie ma . . . . ja przez to gówno nie mogłem założyć wogólę usługi live :) . więc moje E-mail pisało że jest zajęty . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:22, jackass napisał:

> przy kliknięciu "contact support" też ta strona mi wyskakuje. ma ktoś maila do ich
obsługi
> technicznej i moze mi podać? Może ktoś o takim samym IP jak ja dostał tam bana czy
coś...nie
> wiem. (nie mam IP zewnętrznego wiec wiele osób ma takie jak ja)
Chwilowe problemy ze stroną .Wiele osób ma .Mniej więcej od dwóch dni .Wystarczy poczekać
.U mnie na szczęście ok .

ok, pewnie tak.
@mas1213 Mam maila w o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:46, bzuq99 napisał:

Czy na xbox 360 wyszedł dodatek to Supreme Commander?
Jeszcze inne pytanie, czy sterowanie w SC, na xbox jest dobrze zrobione czy niestety
twórcy spartaczyli robotę?
Bo chiałem kupic na xboxa Supreme Commander, bo niestety mój komp, nie pociagnie tej
gry.


Nie nie wyszedł dodatek. A sama podstawka rewelacyjna nie jest (~50%, dla porównania wersja PC - 82%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 01:54, balduran2 napisał:

Jeśli już chcesz uzyskać "jakąś taką jakość obrazu" (cokolwiek to znaczy), lepiej kup
oryginalny kabel od M$:
http://www.ultima.pl/Kabel_VGA_Microsoft_oryginalny/i3797/


Hmmm nie rozumiem tych co tak wychwalają ten kabel od M$:) Mam monitor 22 cale i pod niego mam podłączoną konsole. Kupiłem kabel za 26 zł bo po cholerę mam płacić ponad 100zł za etykietkę M$. Potem przylazł do mnie kumpel z kablem oryginalnym do M$ bo chcieliśmy sprawdzić jaka jest różnica w obrazie i czy w ogóle jest.. I ODKRYCIE ŻADNA!:) Ani na jednym ani na drugim nie mam lepszego obrazu :P Mam konsolę od grudnia i jak na razie po przenoszeniu z miejsca na miejsce, wyciąganiu i wkładaniu kabla, imprezach 2 przy GH nigdy nie zauważyłem różnicy, czy coś w stylu "kabel sam wypada", "obraz znika" itp. Gdzie ja się pytam jest ta "jakaś tam jakość obrazu"?
To że M$ lubi jak się płaci za jego Gadżety to wiem. To to samo co z ich dyskami by dysk 120GB kosztował tyle co do kompa 1TB:) Śmiech na sali.\

Wolę fakty niż suche pisanie bo ten jest lepszy bo droższy oryginalny od M$.
Dlatego ja napiszę że warto kupić ten kabel jeśli ktoś nie chce płacić słono za durny kabel bo różnicy w obrazie nie widzę lub dla mnie nie zauważalnej, a podobno wzrok mam świetny. Takie nabijanie ludzi w butelkę. Ja chcę fakty w czym tamten kabel jest lepszy od tego za 30zł, a nie suche pie.. Bo tamten i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 15:24, seles napisał:

> > przy kliknięciu "contact support" też ta strona mi wyskakuje. ma ktoś maila
do ich
> obsługi
> > technicznej i moze mi podać? Może ktoś o takim samym IP jak ja dostał tam bana
czy
> coś...nie
> > wiem. (nie mam IP zewnętrznego wiec wiele osób ma takie jak ja)
> Chwilowe problemy ze stroną .Wiele osób ma .Mniej więcej od dwóch dni .Wystarczy
poczekać
> .U mnie na szczęście ok .
>
ok, pewnie tak.
@mas1213 Mam maila w o2

niestety muszę cie zawieść nie mam poczty w O2 tylko w gmail.com . Może ty preferujesz takie poczty jak O2 albo inne badziewia nie ja :) a jak chcesz się spierać to proszę bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:29, mas1213 napisał:

niestety muszę cie zawieść nie mam poczty w O2 tylko w gmail.com . Może ty preferujesz
takie poczty jak O2 albo inne badziewia nie ja :) a jak chcesz się spierać to proszę
bardzo .

Przecież adres e-mail nie ma znaczenia w przypadku zakładania konta Live .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie żałosne jest kupowanie kabla VGA MS w sklepie internetowym czy w media marktcie np. Jak swój microsoftu kupiłem na allegro za 40 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:11, Stwór napisał:

Hmmm nie rozumiem tych co tak wychwalają ten kabel od M$:) Mam monitor 22 cale i pod
niego mam podłączoną konsole. Kupiłem kabel za 26 zł bo po cholerę mam płacić ponad 100zł
za etykietkę M$. Potem przylazł do mnie kumpel z kablem oryginalnym do M$ bo chcieliśmy
sprawdzić jaka jest różnica w obrazie i czy w ogóle jest.. I ODKRYCIE ŻADNA!:)

Kabel kablowi nie równy.
Ja natomiast miałem sytuacje, gdzie moim kablem od M$ uzyskałem lepszą jakoś obrazu (na 3 różnych monitorach), aniżeli kablem innej firmy (nie pamiętam jakiej, nie wiem ile kosztował).
Różne kable się trafiają - raz lepsze, raz gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój brat dostanie na komunię X360. I tu moje pytanie. Znacie jakieś gierki dla niego? Lego Batman i Star warsy ma na PC, może Indiana Jones sie kupi, ale coś jeszcze? Na x360 to powinno być sporo takich gier, jakiś Crash Bandicoot itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:23, Ecko09 napisał:

[...] może Indiana Jones sie kupi, ale coś jeszcze?

Ja tą grę mam, bo w zestawie była z konsolą i szczerze polecam, bo jest bardzo grywalna i daje dużo zabawy. ;) Jakbyś chciał mu kupić LIJ to upewnij się czy nie będzie miał go w zestawie z konsolą. ;P

Możesz mu kupić Pada dodatkowego, bo napewno się przyda, choćby do robienia osiągnięć czy do grania z kumplami, rodziną. ;) Można zawsze też jakieś/jakąś ściganki kupić, o ile on je lubi. ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:23, Ecko09 napisał:

Witam. Mój brat dostanie na komunię X360. I tu moje pytanie. Znacie jakieś gierki dla
niego? Lego Batman i Star warsy ma na PC, może Indiana Jones sie kupi, ale coś jeszcze?
Na x360 to powinno być sporo takich gier, jakiś Crash Bandicoot itp.

Viva Piñata ,nowe Banjo ,Crash of the Titans (to właśnie Crash Bandicoot) ,Dragon Ball ,Naruto ,Harry Potter ,Kung Fu Panda ,Spyro ,Lego ,Rayman ,Shrek,the Simpsons ,TMNT ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:23, Ecko09 napisał:

Witam. Mój brat dostanie na komunię X360. I tu moje pytanie. Znacie jakieś gierki dla niego?

Sonic Unleashed
The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon
Crash Bandicoot: Mind over Mutnat
Banjo-Kazookie: Nuts & Bolts
Vuva Piniata
I pewnie co najmniej kilka się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować