Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 20:43, MasterOfBlaster napisał:

> Ciekawostka .Demo Halo wars także dla Silverowców .
Właśnie ... a kiedy ma wyjść to demko ?

Już jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:01, MasterOfBlaster napisał:


> Już jest .
Właśnie przed chwilą sprawdziłem i jednak nie jest dla Silver. Sprawdzałem na UK oraz
na USA.

Jak nie jest jak jest .Jakoś ja moge pobrać a Golda nie mam .Poza tym na OC poszła fama ,że z Silvera idzie .Konto mam na UK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 21:04, jackass napisał:

Jak nie jest jak jest .Jakoś ja moge pobrać a Golda nie mam .Poza tym na OC poszła fama
,że z Silvera idzie .Konto mam na UK .

U mnie nadal widnieje przekreślone czerwone kółeczko,i wyświetla się komunikat że ściągnięcie dostępne tylko dla użytkowników kont Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mogę jakoś zmienić język na Xbox Live? bo wszystko z sieci mam po niemiecku. Jak zakładałem konto to właśnie na niemcach bo wtedy polski nie było a nie potrafiłem kodu pocztowego żadnego znaleźć ang a był potrzebny. Czy da się teraz to jakoś zmienić chociaż na ang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:03, siedlak92 napisał:

Mam pytanie czy mogę jakoś zmienić język na Xbox Live? bo wszystko z sieci mam po niemiecku.
Jak zakładałem konto to właśnie na niemcach bo wtedy polski nie było a nie potrafiłem
kodu pocztowego żadnego znaleźć ang a był potrzebny. Czy da się teraz to jakoś zmienić
chociaż na ang?

Nie raczej nie da się tego zmienić (chyba że się myle). Ja zakładając konto brałem poprawke na to iż wszystko może być po ang. (konto na UK/USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:03, siedlak92 napisał:

Mam pytanie czy mogę jakoś zmienić język na Xbox Live? bo wszystko z sieci mam po niemiecku.
Jak zakładałem konto to właśnie na niemcach bo wtedy polski nie było a nie potrafiłem
kodu pocztowego żadnego znaleźć ang a był potrzebny. Czy da się teraz to jakoś zmienić
chociaż na ang?


Ja mam XBL zarejestrowany na Stany Zjednoczone, mimo wszystko jednak XMB mam w języku ojczystym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:55, SimulationSite napisał:

Ja mam XBL zarejestrowany na Stany Zjednoczone, mimo wszystko jednak XMB mam w języku
ojczystym... ;)

Po pierwsze w Xboxie nie ma Xcross Media Bar .Po drugie Marketplace nie może być po polsku ,bo nie ma tej usługi w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:20, jackass napisał:

> Ja mam XBL zarejestrowany na Stany Zjednoczone, mimo wszystko jednak XMB mam w języku

> ojczystym... ;)
Po pierwsze w Xboxie nie ma Xcross Media Bar .Po drugie Marketplace nie może być po polsku
,bo nie ma tej usługi w Polsce .


Z wszystkim masz rację, przepraszam za błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ,że czasami demówki się zawieszają ? ;P Ja dzisiaj musiałem resteta robić bo demko fify 09 się zawiesiło... ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś już Burnout Paradise The Ulitimate Box w sklepie we Wrocku? Jeśli tak to w jakim i za ile?

Ja byłem w 3 i lipa:( W Media na Dominikańskim brak (choć tu w dniu premiery mało którą grę można dostać) w Empiku w Pasażu Grunwaldzkim podobnie, a w Saturnie w Pasażu były tylko wersje PC i PS3:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:33, wedge7 napisał:

Widział ktoś już Burnout Paradise The Ulitimate Box w sklepie we Wrocku? Jeśli tak to
w jakim i za ile?

Z tego co widziałem to kosztuje jakieś 129zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie normalne akurat z tym demem, bo często konsola mi się wiesza przy graniu w demo Fify 09. Tak więc nie martw się xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat przy graniu w demko Fify 09 się nie wieszało :D Tak BTW, to ostatnio prowadziłem dyskusję o grach piłkarskich na current-geny, starsze konsole i PC. Oczywiście, moi doskonale doinformowani qmple spierali się, że PES jest lepszy od FIFY i na PC i na wszystkich konsolach. Ni uja nie dało im się wmówić, że FIFA na pe es czy i xpudło wychodzi całkiem inna co roku niż na inne platformy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi głównie w fify 09 demku. :P No i raz w Hexicu bo widocznie raz za szybko klikałem. ^^ Dobra, to nie mam się czym martwić (chyba). :D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zrobić Aczika "Fanboy" w grze skate? Pobiłem wszystkich pro jacy byli, jedyne co zostało mi, żeby w 100% skończyć grę to kilka filmików do Trashera (mimo iż mam już wszystkie okładki...). Czy jest jeszcze jakiś "ukryty" pro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za każdym razem kiedy aktualizuje się konto Gold należy podawać swój adres? Podczas rejestracji dało się ten etap ominąć, a teraz muszę go uzupełnić aby przejść dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować