Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2010 o 20:59, kaczek93 napisał:

Może trochę lamerskie pytanie ale tak z ciekawości zapytam czy Xboxa 360 da się podłączyć
pod złącze Euro czyli do takiego telewizora który ma tylko wejście euro?


Tak da się. Nie wiem jak w nowych zestawach slim ale w starej wersji miałem specjalną przejściówkę z composit na euro w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:16, Baluk25 napisał:

A są białe pady do Slimki?

Jeśli kupisz sobie biały pad, to będziesz miał. :) Poza tym, możesz kupić ten nowy pad co wyszedł, jest już w UK. Wydaje mi się, że jest biały i ma transformujący się d-pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:06, falcon33 napisał:

> Może trochę lamerskie pytanie ale tak z ciekawości zapytam czy Xboxa 360 da się
podłączyć
> pod złącze Euro czyli do takiego telewizora który ma tylko wejście euro?

Tak da się. Nie wiem jak w nowych zestawach slim ale w starej wersji miałem specjalną
przejściówkę z composit na euro w pudełku.

Ale czy wyświetlany obraz nie traci na jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2010 o 21:41, kaczek93 napisał:

Ale czy wyświetlany obraz nie traci na jakości?


Sam tak nigdy nie podłączałem, ze słyszenia wiem że na kineskopowym tv mogą być problemy z czytaniem napisów i hud-a. Jeśli masz lcd-ka to nie powinno być dużej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:24, Michal_Raven napisał:

> A są białe pady do Slimki?
Jeśli kupisz sobie biały pad, to będziesz miał. :) Poza tym, możesz kupić ten nowy pad
co wyszedł, jest już w UK. Wydaje mi się, że jest biały i ma transformujący się d-pad.



W polsce też wyjdzie takie cacko? Bo póki co to czekam na pada od razera i słuchawki 5.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:55, Pile napisał:

W polsce też wyjdzie takie cacko? Bo póki co to czekam na pada od razera i słuchawki 5.1.

Coś była mowa, że po nowym roku pojawi się na całym rynku europejskim. Cena u nas pewnie przekroczy 2 stówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:57, Michal_Raven napisał:

> W polsce też wyjdzie takie cacko? Bo póki co to czekam na pada od razera i słuchawki
5.1.
Coś była mowa, że po nowym roku pojawi się na całym rynku europejskim. Cena u nas pewnie
przekroczy 2 stówki.



Mam nadzieję że będą je dawać do slimek. Póki co jednak i tak poczekam na ten pad od razera i porównam co lepsze.


PS. Z tego co widzę to te pady są podpisywane "special edition" czyli niekoniecznie będą standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... go się chyba już od 4 lat nie produkuje... Hmmm... albo od trzech z kawałkiem. Posiada najgorsze części i w ogóle wszystko najgorsze, bo obecne modele praktycznie bezawaryjne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 22:23, Albii napisał:

Yyy... go się chyba już od 4 lat nie produkuje... Hmmm... albo od trzech z kawałkiem.
Posiada najgorsze części i w ogóle wszystko najgorsze, bo obecne modele praktycznie bezawaryjne
są.


No ale ludzie na nim grają. I chodzi no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 22:25, kryst90 napisał:

> Yyy... go się chyba już od 4 lat nie produkuje... Hmmm... albo od trzech z kawałkiem.

> Posiada najgorsze części i w ogóle wszystko najgorsze, bo obecne modele praktycznie
bezawaryjne
> są.

No ale ludzie na nim grają. I chodzi no nie?



Prawda jest taka że jeżeli chcesz czasami sobie pograć za stosunkowo małą kasę to wybrałeś nieźle. Jednak mimo wszystko ja bym tego nie kupił. Jak to się mówi "tanie jest drogie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 22:28, Pile napisał:

> > Yyy... go się chyba już od 4 lat nie produkuje... Hmmm... albo od trzech z
kawałkiem.
>
> > Posiada najgorsze części i w ogóle wszystko najgorsze, bo obecne modele praktycznie

> bezawaryjne
> > są.
>
> No ale ludzie na nim grają. I chodzi no nie?


Prawda jest taka że jeżeli chcesz czasami sobie pograć za stosunkowo małą kasę to wybrałeś
nieźle. Jednak mimo wszystko ja bym tego nie kupił. Jak to się mówi "tanie jest drogie".


Może i tak. Ale ja dbam o takie sprzęty. Dodatkowo jak już wspomniałem konsola była otwierana i w środku jest ulepszony chłodzenie więc ta awaryjność jest mniejsza. Moim zdaniem jak za taką cenę jak kupiłem to się opłacało. Jestem dobrej myśli mam nadzieje że będzie działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:59, kryst90 napisał:

Może i tak. Ale ja dbam o takie sprzęty. Dodatkowo jak już wspomniałem konsola była otwierana
i w środku jest ulepszony chłodzenie więc ta awaryjność jest mniejsza. Moim zdaniem jak
za taką cenę jak kupiłem to się opłacało. Jestem dobrej myśli mam nadzieje że będzie
działać jak należy.

No to jeśli była otwierana to znaczy, że coś się już w niej kiedyś zjebało ;p, a przy okazji dali "ulepszone chłodzenie" i masz pan super sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 16:04, nightfaler napisał:

> Może i tak. Ale ja dbam o takie sprzęty. Dodatkowo jak już wspomniałem konsola była
otwierana
> i w środku jest ulepszony chłodzenie więc ta awaryjność jest mniejsza. Moim zdaniem
jak
> za taką cenę jak kupiłem to się opłacało. Jestem dobrej myśli mam nadzieje że będzie

> działać jak należy.
No to jeśli była otwierana to znaczy, że coś się już w niej kiedyś zjebało ;p, a przy
okazji dali "ulepszone chłodzenie" i masz pan super sprzęt.


Niekoniecznie że już coś rozwalone. Nie tylko po to się otwiera. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 19:47, Oloninho napisał:

To jest zwykły gold http://www.amazon.co.uk/Xbox-12-Month-month-Membership-included/dp/B002UD50AU
? Jeśli tak, to dlaczego na pudełku jest Modern Warfare 2? I jeszcze jedno pytanie, gdzie
najtaniej teraz kupić golda na rok?


Ten obrazek MW2 to pewnie reklama(xD) ale nie jestem pewien ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować