Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2010 o 21:34, nightfaler napisał:

> Czyli muszę najpierw usunąć profil z pierwszej konsoli?
To joke był. Ale jeśli już to staraj się nie być zalogowanych na obydwóch konsolach jednocześnie.



I tak nie zamierzam doprowadzać do takich sytuacji. Pytam z czystej ciekawości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pady. Oba mi się uszkodziły tak, że gdy próbuje grać z włączonymi wibracjami to mi się przy drganiu wyłączają. Użytkowałem je normalnie, nie rzucałem nimi, nie upadały i.t.d. Jest jakiś sposób by je naprawić, czy jak będę chciał grać z wibracjami to mam kupić nowego pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 11:22, Gvynbleidd napisał:

Mam dwa pady. Oba mi się uszkodziły tak, że gdy próbuje grać z włączonymi wibracjami
to mi się przy drganiu wyłączają. Użytkowałem je normalnie, nie rzucałem nimi, nie upadały
i.t.d. Jest jakiś sposób by je naprawić, czy jak będę chciał grać z wibracjami to mam
kupić nowego pada?


Może baterie słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może styki od baterii. To pady bezprzewodowe? Sprawdź w pojemniku na baterie środkową przegródkę czy nie ma luzu, czasem z prowadnicy wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 12:38, igor8472 napisał:

Może styki od baterii. To pady bezprzewodowe? Sprawdź w pojemniku na baterie środkową
przegródkę czy nie ma luzu, czasem z prowadnicy wyskakuje.


Tak, są to pady bezprzewodowe. W pojemniku na baterie nie widzę żadnych uszkodzeń. Przegródka trzyma się w prowadnicy i wygląda w porządku. Wina baterii to chyba nie jest, bo je od tego czasu wymieniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 12:51, Albii napisał:

Spróbuj ''zresetować'' pady, moze pomoże.


W jakim sensie "zresetować"? I jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 13:56, Gvynbleidd napisał:

W jakim sensie "zresetować"? I jak to zrobić?


Przyciskasz biały przycisk z tyłu pada (lub czarny zależy od wersji), ale są tam narysowane takie jakby fale, ten sam przycisk przytrzymujesz na konsoli on jest pod slotami na kartę pamięci w starych Xbox''ach nie wiem jak jest w slimach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące zestawu http://www.gram.pl/sk5_8QzlHOq1_Konsola_Xbox_360_250_GB_WiFi_Slim_Forza_Motorsport_3_PL_Alan_Wake_PL.html.
Mianowicie : ile zawiera padów,czy mając ruter będę mógł się za pośrednictwem xboxa połączyć z internetem czy jest potrzebne zamówienie jakiegoś dodatkowego okablowania itp .Niestety nie zostało to podane pod opisem konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 15:20, witek194 napisał:

Witam

Mam pytanie dotyczące zestawu http://www.gram.pl/sk5_8QzlHOq1_Konsola_Xbox_360_250_GB_WiFi_Slim_Forza_Motorsport_3_PL_Alan_Wake_PL.html.
Mianowicie : ile zawiera padów

Na 90% jednego.
>Czy mając ruter będę mógł się za pośrednictwem xboxa połączyć

Dnia 18.12.2010 o 15:20, witek194 napisał:

z internetem czy jest potrzebne zamówienie jakiegoś dodatkowego okablowania itp

Nowe Xboxy ("Slimy") mają wbudowane Wi-Fi, co oznacza, że bez żadnego problemu podłączysz go za pomocą zwykłego routera.
>Niestety nie zostało to podane pod opisem konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować