Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Wie ktoś jak ściągnąć filmik wrzucony na stronę forzamotorsport.net? Bo wziąłem wrzuciłem to z Xboxa wyskoczył komunikat, że powtórka została dodana do forzamotorsport.net i teraz chciałbym sobie obejrzeć tą powtórkę na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć maniacy xboksa..czy ktoś zna odpowiedz jak nazywa sie kabel ktory jest podłączony do cd romu i płytą główna??gdzie o niego mozna pytac??dodaje zdiecie..xboksa mam juz od 2005 roku od kiedy zaczal sie przegrzewac a mnie juz denerwowalo wydawanie kasy postanowilem go rozkrecic i wpadlem na pomysl aby dac wiatraki w te miejsca gdzie sie przegrzewa:) czyli procek grafa i tyl..orginalne wiatraki wywalilem bo tylko bucza i nie przynosza efektu..a cd rom bedzie na zewnatrz tylko problem bo kabel zasilajacy cd rom jest bardzo krotki:/pomoccy..zastanawiam sie czy go nie rozciac w pol i nie dosztukowac jakies 50 cm :D co o tym sadzicie..????

20110411145451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:20, The_Nemezis napisał:

Jak Ci nie zależy to weź wywal całą obudowę. Przynajmniej będzie się jeszcze mniej grzał.
Ale od 2005 i jeszcze działa?



właśnie chciałem miec w obudowie zeby fajnie wygladal (a cd rom na nim u gory)nie bedzie to az tak sie zle prezentowalo jako calosc :D

boje sie czy czegos nie schrzanie jak przedluze ten kabel...na dodatek nie wiem czy dostane nowy jesli moja operacja sie popsuje..

Tak..to sa pierwsze x boksy jakie powstaly jeszcze w polsce wtedy niedostepne..brat przywiozl z angli gral gral nie raz po calych nocach i tak sie dziwie ze tyle wytrzymal katowania i jeszcze dziala..po kilku naprawach ktore kosztowaly go 200 zl nie raz.. wyskoczyl mu blad e 74 zdenerwowal sie i dal mi go za DARMO :D i ma jaspera:/:/:/wiec z samego sentymentu chcialem ja wskrzesic i sie udalo..musze przyznac ze uklad chlodzenia jest bardzo zle zaprojektowany ale po dodaniu moich wiatraczkow z kompa na osobnym zasilaniu smiga na najwyzszych detalach i nie jest glosny :)

wiec pliss macie jakis pomysl na ten kabel..mnie sie wydaje ze 50cm chyba nie zrobi roznicy elektronom jakie przeplywaja..do wymiany danych jest sata wiec tamten jest chyba tylko od zasilania..co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 12:38, The_Nemezis napisał:

Ja bym spróbował kupić nowy i jak co to zawsze stary można zostawić jak coś nie będzie
chcieć działać.


Pech w tym ze go nigdzie nie ma :(:(:( przeszukalem w necie..jedynie to moooze uda sie na giełdzie gdzies ale watpie no i musze czekac do soboty:/
nowy pewnie tez bedzie taki krotki bo po co mieli by produkowac dluzsze..dgybym znał nazwe kabla byloby o wiele prosciej..:(
jakies pomysly lub namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi i kuzynowi wujek dał po 2100 MSP. I pokupiliśmy sobie CoD WaW i tak, mamy problem. On ma Slimkę,Ja elite. Lecz tak: Jak się ściąga mi do 99 % to pisze, plik uszkodzony, próbowałem ściągnąc 2 razy ,lecz to samo. Mój kuzyn taki sam ma problem,tylko w 70% mu wywala, [ma szybszego neta ode mnie]. Jakieś rady :F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Postanowiłem kupić xboxa. W sklepie znalazłem ciekawą ofertę: http://www.gram.pl/sk3_8QPeHe21_Konsola_Xbox_360_4_GB_WiFi_Slim_Dragon_Age_II_PL_Dragon_Age_Poczatek_Dragon_Age_Poczatek_Przebudzenie_kabel_HDMI.html

Z tego co mi wiadomo to trochę mały dyska ma ten slim więc zacząłem szukać czegoś większego. Znalazłem: http://www.gram.pl/sklep/x360/dysk-twardy-250-gb-do-xbox-360-slim

Pytania:
Wiadomo coś o nowych konsolach?
Czy instalacje takiego dysku to sztuka? Zlecić to komuś kto się na tym zna czy mogę to zrobić samemu w kilka chwil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 22:03, Fimbulvinter napisał:

Pytania:
Wiadomo coś o nowych konsolach?
Czy instalacje takiego dysku to sztuka? Zlecić to komuś kto się na tym zna czy mogę to
zrobić samemu w kilka chwil?


1. Nic nie wiadomo o "Xbox 720" czy "PS4".
2. Tyle zachodu co wymienić płytę w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 22:22, Fimbulvinter napisał:

Zawsze byłem fanbojem PC, ale czuję, że to już koniec :D. Możevie wymienić "przewagi"
x''a nad piecem? Chcę być pewien mojego zakupu :).


Gears of War 3, mi to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 22:22, Fimbulvinter napisał:

Zawsze byłem fanbojem PC, ale czuję, że to już koniec :D. Możevie wymienić "przewagi"
x''a nad piecem? Chcę być pewien mojego zakupu :).


Red Dead Redemption. LA Noir, Gearsy oczywiście, Alan wake, i inne gry.

Wydajesz 1000zeta masz konsole na 8 lat. Przy kompie co rok- dwa musisz wydawać połowę tego na modernizację. Co wychodzi taniej? Nie mów, że gry drogie, bo konsola zrobi z ciebie geniusza okazji i przedsiebiorcę. Gry tanie jak cholera, wystarczy myśleć.

No i pad.... jest genialny... :D Są acziki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze??wole PC :D dlatego ze ma wiecej mozliwosci..wole grac w gta 4 na PC niz konsoli...to wszystko zalerzy..zretsza pewnie nie dlugo wyjdzie emulator x boksa kupisz pada na usb i po ptokach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 22:50, Sipso2008 napisał:

Nie mów, że gry drogie, bo konsola zrobi z
ciebie geniusza okazji i przedsiebiorcę. Gry tanie jak cholera, wystarczy myśleć.

No i pad.... jest genialny... :D Są acziki...


Przepraszam, mam takie pytanie. Otóż mówisz o sprzedawaniu używek i kupowaniu gier nowych, czy mówisz o jakich interesach przez jakieś aukcje? Bo Ja mam chrapkę na GoW 3,ale nie jestem aż taki szalony by kupić za 179,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować