Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

To by nigdy nie przeszło, producenci z rynkiem wtórnym walczą a nie wspierają bo to ostatnie nie leży w ich interesie, przestałbyś nowe gry kupować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłen nowy monitor LG GT E2340 i mam pytanie czy muszę dokupywać jakiś kabel żeby monitor chodził ?
Właśnie planuję kupić X-Boxa i zastanawiam się czy trzeba rejestrować każdą kupioną grę bo na razie nie zamierzam podpinać jej do internetu.Nie będzie żadnych problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 13:59, Darnok_Rukia napisał:

Właśnie planuję kupić X-Boxa i zastanawiam się czy trzeba rejestrować każdą kupioną grę
bo na razie nie zamierzam podpinać jej do internetu.Nie będzie żadnych problemów ?


To nie komp, tu nic nie rejestrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 13:59, Darnok_Rukia napisał:

Kupiłen nowy monitor LG GT E2340 i mam pytanie czy muszę dokupywać jakiś kabel żeby monitor
chodził ?

Tak. Normalnie dostajesz kabel HDMI,taki do TV. Kabel natomiast do monitora np. od PC,czy coś to polecam BigBen. Kabel od M$ nie jest lepszy,aczykolwiek Ja miałem problemy. Jak najbardziej BigBen. Musisz go sobie kupić oddzielnie (kabelek) - zresztą ceny ci nie podam,bo nie znam. Wiem,że kupiłem w granicach 50 zł.

P.S - To mój ulubiony monitor - potwierdzam,że będziesz się dobrze bawił przy Xboxie jak go kupisz i z tym monitorem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 13:59, Darnok_Rukia napisał:

Kupiłen nowy monitor LG GT E2340 i mam pytanie czy muszę dokupywać jakiś kabel żeby monitor
chodził ?
Właśnie planuję kupić X-Boxa i zastanawiam się czy trzeba rejestrować każdą kupioną grę
bo na razie nie zamierzam podpinać jej do internetu.Nie będzie żadnych problemów ?


Cóż, monitor, żeby chodził, potrzebuje podpięcia do prądu. To będzie raz. Warto też zapłacić rachunek za owy prąd.
A jeżeli chcesz go dodatkowo podpiąć pod konsolę to niestety ale szykuje się większa akcja. Z tego co widzę, twój monitor nie ma HDMI, tylko zwykłe D-Sub. Mogłeś nieco kasy dołożyć i kupić jakiś z większą ilością wejsć, ewentualnie z tunerem TV.

Jedyny kabelek jaki będzie ci potrzebny to http://allegro.pl/kabel-vga-xbox-360-gold-plated-i1524155720.html

I jeszcze przejścówka z czinczy na jacka do głośników.

Gier się nie rejestruje. Ale konsolę do neta warto podpiąć dla patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 18:08, Sipso2008 napisał:

Gier się nie rejestruje. Ale konsolę do neta warto podpiąć dla patchy.


Czy ja wiem, 8mb na patche to nie za dużo, więc raczej można się bez nich obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 22:37, The_Nemezis napisał:

> Gier się nie rejestruje. Ale konsolę do neta warto podpiąć dla patchy.

Czy ja wiem, 8mb na patche to nie za dużo, więc raczej można się bez nich obejść.


A czy pan wie, że patche po instalacji się automatycznie się usuwają? Jak dotąd nikt nie miał problemów z brakiem miejsca na dysku na patche... Poza tym, nie uważasz, że byłoby to małym bezsensem, taki limit na patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2011 o 23:34, Sipso2008 napisał:

A czy pan wie, że patche po instalacji się automatycznie się usuwają? Jak dotąd nikt
nie miał problemów z brakiem miejsca na dysku na patche... Poza tym, nie uważasz, że
byłoby to małym bezsensem, taki limit na patche?


Jak się usuwają automatycznie? Masz 8MB na wszystkie patche i jak wkładasz jakąś grę a nie ma na nią miejsca to usuwa tamte i instaluje do tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, twoje zdanie kompletnie mnie zakręciło i ból głowy wywołało.

Czyli, przy włączaniu co i rusz innej gry, musiałbym ponownie pobierać patcha? To chciałeś powiedzieć? Bo szczerze mówiąc, kompletnie tego nie rozumiem.

Mam na konsoli zainstalowane jakieś 8 gier, i w 5 z nich gram na przemian. Łączna waga patchy do nich na stówę przekracza 8mb, więc co? Musiałbym co chwila pobierać patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, jeśli ściągnę sobie map packa do Reach z brytyjskiego marketplace''a, to będę mógł z niego korzystać do rozgrywek online na polskim koncie(konsola jest ta sama oczywiście)?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 17:05, Sipso2008 napisał:

Wiesz, twoje zdanie kompletnie mnie zakręciło i ból głowy wywołało.

Czyli, przy włączaniu co i rusz innej gry, musiałbym ponownie pobierać patcha? To chciałeś
powiedzieć? Bo szczerze mówiąc, kompletnie tego nie rozumiem.

Mam na konsoli zainstalowane jakieś 8 gier, i w 5 z nich gram na przemian. Łączna waga
patchy do nich na stówę przekracza 8mb, więc co? Musiałbym co chwila pobierać patche?


No tak, dokładnie. Ja tak mam cały czas i wiem z doświadczenia. Mówię o starym modelu, nie wiem jak jest ze slimką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam Gearsy 2 i próbując pobrać All Fronts Collection wyskakuje, że element jest niedostępny do pobrania z aktualnej lokalizacji...

Konto założone na GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 14:11, Sipso2008 napisał:

Dobra, mam Gearsy 2 i próbując pobrać All Fronts Collection wyskakuje, że element jest
niedostępny do pobrania z aktualnej lokalizacji...

Konto założone na GB


Blokada regionalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 15:04, The_Nemezis napisał:

> Dobra, mam Gearsy 2 i próbując pobrać All Fronts Collection wyskakuje, że element
jest
> niedostępny do pobrania z aktualnej lokalizacji...
>
> Konto założone na GB

Blokada regionalna.


Aha, czyli migracja potrzebna? Cholera... Podobno po migracji traci się "licencje" na niektóre DLC i inne pobrane rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 15:10, Sipso2008 napisał:

Aha, czyli migracja potrzebna? Cholera... Podobno po migracji traci się "licencje" na
niektóre DLC i inne pobrane rzeczy?


No albo migracja albo stawiasz VPN. Na onlinecenter.pl będziesz miał wytłumaczone lepiej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 15:12, The_Nemezis napisał:

> Aha, czyli migracja potrzebna? Cholera... Podobno po migracji traci się "licencje"
na
> niektóre DLC i inne pobrane rzeczy?

No albo migracja albo stawiasz VPN. Na onlinecenter.pl będziesz miał wytłumaczone lepiej
co i jak.


Podobno, z VPN nie da się All Fronts Collection pobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować