Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Ja mam konto na USA, map nie kupię bo są bezpłatne, a coś takiego mi się pokazuje tylko przy tych mapach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:38, KrisK91 napisał:

Nie, by grać po sieci musisz mieć GOLD.


Ja Gold''a nie mam, a w sieci gram :] Zdrapki 48h nie zmieniają nam statusu, jedynie dają możliwość gry w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że trzeba mieć dwukanałowy monitor i jakąś aplikację zainstalowaną na kompie (monitor podłączony do kompa i xboxa), która zrzuca obraz z drugiego kanału na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzta ,czy NBA Street Homecourt jest dobry na tyle ,by być porównanym do 2 części i daje tyle samo funu ? (jedynka i 3 mnie nie ruszały)

Przy okazji ,jakby ktoś miał konto na inne państwo niż UK i USA ,czy na tamtejszych Marketplace jest demo tej gry ,bo ze wspomnianych zniknęło do wuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola zaliczyła dziś pierwszego RRoDa. Na szczęście to tylko fałszywy alarm, bo tak konsola zareagowała na milisekundowy brak prądu. :D A przerwa w dostawie prądu była tak mała, że monitor i telewizor się nie wyłączył, ale światło przygasło i konsola i komp się wyłączył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 16:51, jackass napisał:

Powiedzta ,czy NBA Street Homecourt jest dobry na tyle ,by być porównanym do 2 części
i daje tyle samo funu ? (jedynka i 3 mnie nie ruszały)

Przy okazji ,jakby ktoś miał konto na inne państwo niż UK i USA ,czy na tamtejszych
Marketplace jest demo tej gry ,bo ze wspomnianych zniknęło do wuja .


Nie wiem jak poprzednie części streeta wyglądały, ale w Homecourt grało mi się nadwyraz przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki tv: http://www.alejahandlowa.pl/tr/produkt/telewizor-loewe-xelos-a42-hd--100-poznan_3096490.html
Jak widać kosztuje on kupę kasy, a jak podłączyłem do niego xboxa 360 to obraz jest brzydki. A powinien być raczej idealny. Co mam zrobić aby obraz był ładny? Taki jak na tych znacznie gorszych tv w sklepach. Jak mam tam wszystko poustawiać w ustawieniach xboxa? Jaką rozdzielczość i te inne opcje. Dodam też, że nie mam xbl więc nie mam tej aktualizacji - czy to też wpływa na jakość obrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na USA a ściągałem demo NBA Street Homecourt ;) Bardzo fajnie się gra, tylko najpierw trzeba się wczuć w grę :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja systemu dodaje dodatkowy tryb wyświetlania obrazu. :P W opcjach się tam wybiera 480p, 720p, 1080i, albo 1080p ;) Posprawdzaj sobie na której jest najlepszy kolor :) A tak nawiasem to z jakiego kabla korzystasz ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:24, albinskia napisał:

Aktualizacja systemu dodaje dodatkowy tryb wyświetlania obrazu. :P W opcjach się tam
wybiera 480p, 720p, 1080i, albo 1080p ;) Posprawdzaj sobie na której jest najlepszy kolor
:) A tak nawiasem to z jakiego kabla korzystasz ?

Pozdr.

Mam x''a premium więc z tego zwykłego componenta. W moim tv nie ma full hd tylko hd ready. Jakim kablem można poprawić w nim jakość? Bo obraz już nawet nie jest normalny, ale brzydki. Taki 3/6. Gdy np w jakimś emipiku na starym monitorze 17 '' jest obraz na 4+/6 O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:24, albinskia napisał:

Aktualizacja systemu dodaje dodatkowy tryb wyświetlania obrazu. :P W opcjach się tam
wybiera 480p, 720p, 1080i, albo 1080p ;) Posprawdzaj sobie na której jest najlepszy kolor


Jaki kolor?! Przecież to jest rozdzielczość ekranu. Choper ma telewizor HD Ready, więc jedyne słuszne wybory to 1080i lub 720p.

Jak próbujesz pomagać dowiedz się trochę na ten temat. Taka rada (po to już nie Twój pierwszy raz nieudolnej pomocy). Bez obrazu rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:19, albinskia napisał:

Ja mam na USA a ściągałem demo NBA Street Homecourt ;) Bardzo fajnie się gra, tylko
najpierw trzeba się wczuć w grę :P

Pozdr.

Kiedy je ściągałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dem --> Są jakieś ciekawe "exclusive" dema dla rynku Japońskiego? Sporo wyszło w Japonii gier na x''a które raczej nigdy nie ujrzą światła dziennego u nas, w Polsce (np. Clannad, Chaos Head) - są tam jakieś fajne dema ? :)

Posiadam tylko konto British.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na componencie nie masz przypadkiem ustawionego TV? Przy wtyczce do xboxa jest takie coś do przesuwania i chyba domyślnie jest ustawione na TV, więc ew. zmień na HDTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem u siebie w salonie na 42 calowym LG hd ready na każdym trubie miałem inne kolory(odcienie) :P Na jednym szare jakieś, na jednym takie bardzo jaskrawe a na jednym krysztalik. :P

jackass@
Jakoś pod koniec ubiegłego roku, albo na początku obecnego :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:18, albinskia napisał:

Jak miałem u siebie w salonie na 42 calowym LG hd ready na każdym trubie miałem inne
kolory(odcienie) :P Na jednym szare jakieś, na jednym takie bardzo jaskrawe a na jednym
krysztalik. :P


No ale to co napisałeś wyżej to były rozdziałki, nie kolory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:27, trombocylek napisał:

No ale to co napisałeś wyżej to były rozdziałki, nie kolory :P

Tak, tak wiem ,że się źle napisałem, bo to mi się skojarzyło z tym jak u mnie się męczyłem z kolorami i jakoś tak wyszło. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować