Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2011 o 18:16, Kosmitus napisał:

Chodzi ci o ten pad Razera? Myślałem nad tym, ale ponoć ten krzyżak nie jest tak dobry
jak się wydaje, a cena samego pada jest też dosyć wysoka. Chyba wolałbym już spróbować
z tym konwerterem, bo PS2 i pady do niej mam.


Ja styczności z tymi konwerterami nie miałem, ale czytałem o nich w PSX Extreme i przynajmniej ta starsza wersja nie była zbyt udana. Głównie były problemy z precyzją takiego pada no i brakiem jakichkolwiek wibracji. Podejrzewam, że do krzyżaka to to nie jest potrzebne, ale mimo wszystko w PSX''ie nie mówili o nich najlepiej. Coś kiedyś mi przemknęła informacja, że jest jakaś nowa, lepsza generacja, ale ja się w to nie wgłębiałem, więc nie wiem jak z tym jest.

Natomiast masz jeszcze nowego pada do Xboxa 360 i chyba o niego chodziło nightfaler. Tyle, że z tego co pamiętam to on ma jeszcze wyższą cenę, ale ma za to w zestawie Play&Charge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 22:41, nightfaler napisał:

Nie. Chodzi mi o nowy model od MS.

Hmmmm...
O to chodzi? http://allegro.pl/pad-bezprzewodowy-limitowany-nowy-krzyzak-r2pol-i1692578222.html
Cena właściwie taka jak za tego Razer Onza. Krzyżak wygląda deczko inaczej ale czy jest lepszy, na obrazku niestety nie widać ;P Trzeba będzie przeczytać jakąś recenzję. Chyba że ktoś grał na nim i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 22:20, Xjumpaytech napisał:

Ja styczności z tymi konwerterami nie miałem, ale czytałem o nich w PSX Extreme /.../

Ach, szkoda ;/ Co do tych dwóch wersji to chyba masz rację bo widzę na Allegro modele w cenie 20-30 zł oraz około 90zł. Ciekawe jak się spisuje ta droższa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 23:06, Kosmitus napisał:

Cena właściwie taka jak za tego Razer Onza. Krzyżak wygląda deczko inaczej ale czy jest
lepszy, na obrazku niestety nie widać ;P Trzeba będzie przeczytać jakąś recenzję. Chyba
że ktoś grał na nim i może się wypowiedzieć?


Chyba o tego gamepada Ci chodzi:
http://www.gram.pl/art_9wTlJ,0_Test_limitowanej_edycji_pada_do_Xboksa_360.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 23:57, MozgotrzepPL napisał:

Dzięki :) Heh, transformujący się krzyżak, sprytne. No, wydaje się że warto by drania kupić ;)
Problem w tym, że zakupiłem w tym tygodniu 6 gier na X''a więc będę musiał poczekać na jakiś mały przypływ gotówki ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 4 GBowy Slim jest już u mnie, teraz tylko idę po baterie i ściągam jakieś demko, bo gier na razie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 13:25, nightfaler napisał:

Kupował ktoś coś tutaj, ew widział jakieś opinie?
http://www.sklep-z-konsolami.pl/ Sklep nie wygląda zbyt fachowo, jest nowy no aleeee...100
złotowy rabat warty jest grzechu ;p


Dobra NVM wysoko ustawili poprzeczkę dla tego rabatu...
11. Zamówienia poniżej kwoty 400 zł brutto nie będą realizowane.
12. Kod rabatowy będzie realizowany, gdy całkowity koszt zamówienia będzie większy niż 300,00 PLN, i 50 % kwoty zamówienia musi być zapłacone innym sposobem płatności niż kupon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zagrać jak na razie w 3 demka(FIFA Street 3, Crashtime 4 i Red Faction: Armageddon) i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z mojego nowego nabytku(jedynym minusem jest chyba to, że praktycznie nie widzę tekstów w grze - dialogi itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę pierwszy raz bedę rejestrował się na Xbox Live i tu jedno pytanko, a mianowicie rejestrować się na Polskę czy z jakichś powodów lepiej na inny kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Polskę, po wprowadzeniu Live w naszym kraju wszystko jest już OK(też dzisiaj się rejestrowałem i wybrałem kraj nad Wisłą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto nadal posiada konto zarejestrowane na USA, mógłby powiedzieć, czy są jakieś niedogodności związane z użytkowaniem? Da się kupować DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 14:11, kamil_E1 napisał:

Za chwilę pierwszy raz bedę rejestrował się na Xbox Live i tu jedno pytanko, a mianowicie
rejestrować się na Polskę czy z jakichś powodów lepiej na inny kraj?

Ja bym jednak polecał nie na PL. W naszej wersji usługi jest niestety zdecydowanie mniej contentu niż w wersji UK przykładowo. Jak nie chcesz mieć niespodzianek że coś co chcesz kupić nie jest dostępne to rejestruj się na UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 16:44, knopfler napisał:

Ja bym jednak polecał nie na PL. W naszej wersji usługi jest niestety zdecydowanie mniej
contentu niż w wersji UK przykładowo. Jak nie chcesz mieć niespodzianek że coś co chcesz
kupić nie jest dostępne to rejestruj się na UK.

W takiej sytuacji można chyba zrobić sobie drugie konto, kupić i ściągnąć co się chce, a potem nadal normalnie użytkować swoje konto PL. Popraw mnie jeśli się mylę, bo X''a mam stosunkowo niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje można tak zrobić ale to trochę zachodu jest z zakładaniem drugiego konta, no i jak przeniesiesz konto dajmy na to na inny dysk to mając coś kupione ze swojego konta możesz to pobrać ponownie i nie ma problemu z przenoszeniem danych. Ja mam właśnie dwa konta u siebie na konsoli bo niestety migrowałem swoje konto na PL i żałuje. Jak ktoś chce mieć wszystko na swoim koncie to jedyna rada to niepolskie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować