Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders - nowy gameplay

7 postów w tym temacie

Gra strasznie przypomina mi Fable. Nie wiem czemu... ale mam takie odczucia (przynajmniej na chwilę obecną), że będzie to klon gry Molyneuxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok będzie bardzo, bardzo trudny dla posiadaczy konsol, szczególnie takich którzy mają i XBOX''a i PS3 oraz chroniczny niedobór czasu na granie (patrz: praca + studia). Darksiders, Bayonetta, FF13, Heavy Rain, nowy Splinter Cell, Dante''s Inferno, Mass Effect 2... Ech trzeba będzie podejmować ciężkie decyzje na co przeznaczyć te parę godzin po pracy (często dosłownie parę - 2 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay skutecznie ostudził mój zapał. Status "must buy" już nieaktualny i zastąpiony przez "WTF"
Na szczęście Bayonetta wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 13:51, Anvi napisał:

Nowy rok będzie bardzo, bardzo trudny dla posiadaczy konsol, szczególnie takich którzy
mają i XBOX''a i PS3 oraz chroniczny niedobór czasu na granie (patrz: praca + studia).
Darksiders, Bayonetta, FF13, Heavy Rain, nowy Splinter Cell, Dante''s Inferno, Mass Effect
2... Ech trzeba będzie podejmować ciężkie decyzje na co przeznaczyć te parę godzin po
pracy (często dosłownie parę - 2 :P)


Nawet mnie nie osłabiaj. :P To właśnie mój przypadek. I zapowiada się więcej nauki.
A tu jeszcze StarCraft 2 na horyzoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować