Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowcy zbudują sobie wirtualne miasto

11 postów w tym temacie

Hmm. Trochę to nudne po raz kolejny jechać to samo. Ale bardzo by mnie ucieszyło, gdyby stworzono MMO sima, w którym budowało by się takie miasta na jakimś kontynencie, tysiące graczy mogłoby tworzyć państwa, konkurować, handlować, pomagać sobie po kataklizmach itd. (ale raczej bez prowadzenia wojen, wiem że to utopijne, ale dlaczego nie?). I proszę, nie wyskakujcie mi tu z jakimiś travianami, czy coś ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 10:30, hans_olo napisał:

Hmm. Trochę to nudne po raz kolejny jechać to samo. Ale bardzo by mnie ucieszyło, gdyby
stworzono MMO sima, w którym budowało by się takie miasta na jakimś kontynencie, tysiące
graczy mogłoby tworzyć państwa, konkurować, handlować, pomagać sobie po kataklizmach
itd. (ale raczej bez prowadzenia wojen, wiem że to utopijne, ale dlaczego nie?). I proszę,
nie wyskakujcie mi tu z jakimiś travianami, czy coś ;].

Ano byli już tacy co próbowali, tylko że ich podejście "My wiemy najlepiej" niezbyt wyszło im (i grze) na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 10:30, hans_olo napisał:

Hmm. Trochę to nudne po raz kolejny jechać to samo. Ale bardzo by mnie ucieszyło, gdyby
stworzono MMO sima, w którym budowało by się takie miasta na jakimś kontynencie, tysiące
graczy mogłoby tworzyć państwa, konkurować, handlować, pomagać sobie po kataklizmach
itd. (ale raczej bez prowadzenia wojen, wiem że to utopijne, ale dlaczego nie?). I proszę,
nie wyskakujcie mi tu z jakimiś travianami, czy coś ;].



Second Live jest taką grą. Również jest wiele terenów gdzie można walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 12:47, Sarturias napisał:

Wygląda zbyt cukierkowo. To będzie crap.

Damn, dobrze, ze ja nie jestem tak ograniczony. Inaczej nigdy bym nie kupil TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 16:06, SoundWave napisał:

> Wygląda zbyt cukierkowo. To będzie crap.
Damn, dobrze, ze ja nie jestem tak ograniczony. Inaczej nigdy bym nie kupil TF2.


Po krótkim rekonesansie w necie muszę stwierdzić, że nie ma startu do SimCity 4. Kompletnie nie ta liga.
VC wygląda na casualowy, bezstresowy tycoon, który choć sympatyczny, ma dać twórcom przede wszystkim kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować