Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Powrót do Ostagaru opóźniony

7 postów w tym temacie

Wiedziałem że zaliczą poślizg już wczesniej DLC miał się pojawić i też lipka wyszła. Cóż Dragon Age jest tak wspaniały że się tym nie przejmuje i chętnie poczekam jeszcze troche na nowy DLC. :3 Mam nadzieję ze w dniu premiery wyjaśnia co się stało że opóżnili wydanie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS czy w dniach 7 - 10 styczna, o ile Dragon Age wygra ankietę, będzie można kupić zestaw gra za 50% ceny + książka, czy promocje nie łączą się i w tych dniach będzie można jedynie kupić samą grę za 50% ceny bez książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia czasem się zdarzają, OK. Jednak dlaczego nie ujawniono choćby przybliżonego nowego terminu premiery? Trochę nieładnie. Osobiście nie czekam na dodatek, bo nie mam nawet "Początku", jednak chyba jestem w stanie zrozumieć ból zapaleńców.
BTW jeśli DA:P zwycięży jako najlepsza gra EA, to za połowę ceny... może się skuszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zapowiada się ciekawie, chętnie bym w niego zagrał.
PS. Nie orientuje się za bardzo w tej kwestii, czy by kupić dodatek trzeba płacić w $, nie ma możliwości w zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Return to Ostagar nie będzie przedstawiał wydarzeń z tego co zostało pokazane w początku... ludzie jak już dajecie newsy to przynajmniej czytajcie to co macie zamiar zamieścić.
Return to Ostagar oferuje możliwość powrotu do Ostagaru i odnalezienia zbroi króla, przedstawia również to co tak naprawdę rozegrało się tej feralnej nocy oraz jaki był koszt zdrady Loghaina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować