Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe wieści o grze Treyarcha

11 postów w tym temacie

Yehahaha nowy CoD !:D Ta seria dla mnie przestała istnieć. A to wszystko "produkcja gry idzie pełną parą, a wydawca nie dopuszcza do siebie myśli o jakichkolwiek przesunięciach" to nie znaczy nic innego jak "musimy wydać to szybciej od MoH, bo jeszcze ludzie kupią inny produkt niż nasz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW2 po singlu bylo fajnym przezyciem ale nie wartym wydanej kasy. World at War bylo nudnym i odgrzewanym kotletem... teraz leci nastepna czesc, ktora raz, ze setting umieszcza tam gdzie mi sie nie podoba, a dwa ze robia je ci ludzie od WaW, ktory mnie zanudzil. Ja raczej spasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już dosyć "nowych" CoD, ale paradoksalnie czekam z niecierpliwością ;D
Mam tylko nadzieję,że ktoś wreszcie odświeży-tfu-wymieni obecny silnik na coś nowszego i może wreszcie łaskawie zauważy,że płyty dvd a tym bardziej bd pomieszczą więcej niż 5 czy 6 godzin sieki w scenariuszu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW (1!) ciągle niepokonany... Na IW się nieco (mało powiedziane...) zawiodłem przy okazji MW2. Na Treyarch nie liczę, czyli z grubsza rzecz biorąc ta seria jest dla mnie martwa, chyba że ktoś znowu się zastanowi, co, gdzie, jak, dlaczego i ku czemu to wszystko zmierza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja napewno się skusze, Kocham CoD i mimo wszystko co się wyrabia wogół tej gry nie straciłem jeszcze wiary na porządny desant. Jak najbardziej kupuje jak w tamtym roku World of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować