Zaloguj się, aby obserwować  
Mathrim

World of Warcraft TCG

13 postów w tym temacie

Wiosną ma wyjść karcianka World of Warcraft.

Zakładam forum dyskusyjne głównie o tematyce karcianki, ale oczywiście także o grze komputerowej.

Wiem, że tutaj jest wielu maniaków, gry, dlatego szukam osób obeznanych w temacie i chętnych do pomocy w prowadzeniu tego forum.

Kontakt na maila: mathrim@ygo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:57, Mathrim napisał:

Wiosną ma wyjść karcianka World of Warcraft.

Zakładam forum dyskusyjne głównie o tematyce karcianki, ale oczywiście także o grze komputerowej.


Wiem, że tutaj jest wielu maniaków, gry, dlatego szukam osób obeznanych w temacie i chętnych
do pomocy w prowadzeniu tego forum.

Kontakt na maila: mathrim@ygo.pl



O karcianym wow''ie chyba nie ma tematu ale o grze jest pełno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry winetu 0 reklam i ogłoszeń.
Mamy tu wątek o WoW-ie, a chyba każdy szanujący się klan ma forum. Poza tym jest jeszcze forum bliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 15:59, L33T napisał:

Sry winetu 0 reklam i ogłoszeń.
Mamy tu wątek o WoW-ie, a chyba każdy szanujący się klan ma forum. Poza tym jest jeszcze forum
bliza



Chyba nie czytasz dokładnie postów - forum ma być GŁÓWNIE o karciance, temat gry komputerowej będzie tematem pobocznym. Nie będzie to też forum na którymś z darmowych serwerów typu LYCOS, tylko na płatnym, szybko działającym serwerze, bez żadnych reklam.
Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda jedno z moich for o karciance, to zapraszam na www.shadowforum.pl jest to forum o karciance Yu-Gi-Oh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karcianka ta o ile się nie mylę to już jest w sprzedaży. Ja chyba zrezygnuję dla niej z Magica. Wygląda pięknie. Ma bardzo dobre oceny. Niedługo ma wyjść nowy dodatek. Gra się rozwija. U mnie w klubie jest już szał na WoWa! Niektóre karty chodzą już po 100zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś opadło pierwsze dobre wrażenie. Nie wiem czemu, ale jakieś to nudne się zrobiło. Magic miał ten system, wciągała każda partia. WoW jest taki...powolny. Jak nie masz świetnego decka to nie da się grać. Jednak Magic ma tą siłę. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś?
Mam zamiar zacząć sobie w to grać i kupić od razu starter Through the Dark Portal. Podobno lepszy od HoA. Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie różnią się prawie niczym. Arena Questy i Questy to ta sama różnica co Arena Ally i Ally, czyli bardzo niewielka. Ma to jedynie zastosowanie w efektach typu "wszystkie twoje arena ally mają +1/1", no i wiadomo że są z dodatku Blood of Gladiators.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować