Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Maciej Maleńczuk w obsadzie Mass Effect 2

8 postów w tym temacie

No proszę, tego bym się w życiu nie spodziewał :P Maleńczukowi najwyraźniej spodobało się gwiazdorzenie, ostatnimi czasy wszędzie go słychać...
W każdym razie może być ciekawie, Maciek ma jedyny w swoim rodzaju głos i potrafi go wykorzystać. Na nowej płycie Behemotha jego recytacja w utworze Lucifer wypadła naprawdę fajnie.

Inna sprawa, że do Maleńczuka bardziej pasowałaby mi jakaś negatywna rola, niekoniecznie człowieka. Mógłby np. dubbingować Kroganina- jakby się spił to improwizowałby takie wiązanki, że nie trzeba by było nawet pisać dialogów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się sposób promowania tej gry. Nie powinno się stawiać na nazwiska, tylko na samą grę. Dla mnie może dubbingować nawet Jaruzelski i tak nie robi to na mnie wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Coś różne daty redaktorzy podają ostatnio. A to 29 stycznia, a to 27 stycznia, a w sklepie cały czas widać 28 stycznia. No, nie narzekałbym na 27, ale jednak jakiś porządek powinien być. A co do Maleńczuka to może być i próbek dubbingu to zapowiada się wręcz epicko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, a jako pani Sheppard może Julia Kamińska albo Doda... Zresztą co będę marudził, z racje takich sobie spolszczeń rzadko w PL-ki gram a Burnot, Mirror''s Edge, stereńki Homeworld czy Dirt 2 śnią mi się po nocach :P Podkładanie głosów oddajmy w ręce profesjonalnych aktorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować