Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2012 o 19:58, Yawei napisał:

JA PO PROSTU MAM DYSGRAFIE WIEC NIE MOGE UZYWAC PISANYCH LITER BO NIKT MNIE NIE ROZCZYTA

Ostrzeżenie za krzyczenie na innych użytkowników.

Do wszystkich
To jest temat o konkretnej grze a nie jakiś spamerski wątek o wszystkim, proszę o przystopowanie z tym offtopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 09:37, hammerfall87 napisał:

Jak budować xina i eve na jungli ? :D :D :D :D

xin buty -> 2 dorans blade -> yommu. Mozesz w
Vamp sceptera ewntualnie dodac.

Eve jest tak slaba ze i zbudowanie wrigla jej nie oslabi :D
Ale vamp scepter i sheen sprawuja sie podobnie dobrze prawdopodobnie


@mod
Nie krzyczalem na nikog, pisalem duzymi literami. Zero wykrzyknikow tam jest.
Zreszta, jakbym to napisal malymi, moja wypowiedz zatracilaby charakterystyczny wysmiewczy wydzwiek i ktos pglby ja wziac na serio. Uzylem duzych liter tylko ze wzgledow artystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 02:05, Nightdew napisał:

Nie ma to jak nocna gierka gdzie wpadają 2x quadry do 15 czy 20 min bodajże :)


O, choć raz widzę poprawny build na Akali - Mercury Treads , Hextech revolver i budujemy Rylai a nie rushowanie Hextech Gunblade. Rzadkość w dzisiejszych czasach wręcz, większość Akali jakie spotykam to nie wiem skąd swoje itemy bierze - jakieś Triforce''y, buty pod cdr i inne dziwne rzeczy rodem z 800 elo...

Notabene, tak się pochwalę:
http://www.reignofgaming.net/blogs/a-different-view/vvinrar/21012-how-to-play-ranked-5s-a-noob-friendly-guide
Forneas to rzecz jasna ja ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 10:05, ziptofaf napisał:

> Nie ma to jak nocna gierka gdzie wpadają 2x quadry do 15 czy 20 min bodajże :)

O, choć raz widzę poprawny build na Akali - Mercury Treads , Hextech revolver i budujemy
Rylai a nie rushowanie Hextech Gunblade. Rzadkość w dzisiejszych czasach wręcz, większość
Akali jakie spotykam to nie wiem skąd swoje itemy bierze - jakieś Triforce''y, buty pod
cdr i inne dziwne rzeczy rodem z 800 elo...

ale gunblade na akali jest dobry, jest po prostu inna opcja. nie jest gorszy

Dnia 20.07.2012 o 10:05, ziptofaf napisał:

ale sie uczepiles annie+kassadina. akurat annie nie jest taka zla przeciw niemu (dmg na 4 lvlu ma ogromny). Kassadin jest melee, wiec nie ma problemu ze zestunowaniem go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 11:54, Yawei napisał:

ale gunblade na akali jest dobry, jest po prostu inna opcja. nie jest gorszy

No to tu się nie zgodzę, dla mnie ten item to ma sens chyba tylko w grach 1v1, ewentualnie jako 4-5 po Lich Banie. Rylai daje mi więcej survi i niewiele mniejszy damage, do tego lepszy slow. I jest o pół tysiąca tańszy. Moim zdaniem to po prostu średni wybór na item do rushowania, zwłaszcza że zaliczył nieco nerfów w przeszłości.

Dnia 20.07.2012 o 11:54, Yawei napisał:

ale sie uczepiles annie+kassadina. akurat annie nie jest taka zla przeciw niemu (dmg
na 4 lvlu ma ogromny). Kassadin jest melee, wiec nie ma problemu ze zestunowaniem go...

Dobra, podmienię na Ahri vs LeBlanc/Akali. Wystarczająco mocne kontry? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 12:06, ziptofaf napisał:

> ale gunblade na akali jest dobry, jest po prostu inna opcja. nie jest gorszy
No to tu się nie zgodzę, dla mnie ten item to ma sens chyba tylko w grach 1v1, ewentualnie
jako 4-5 po Lich Banie. Rylai daje mi więcej survi i niewiele mniejszy damage, do tego
lepszy slow. I jest o pół tysiąca tańszy. Moim zdaniem to po prostu średni wybór na item
do rushowania, zwłaszcza że zaliczył nieco nerfów w przeszłości.

jest lepszy przeciwko bruiserom, daja duuuuuzo spellvampa/lifesteala. No i jego poszczegolne skladniki tez daja wiecej niz w rylaiu (bilgewater cutlass daje tez juz aktywa), a spellvampa tak czy inaczej budujesz, wiec nie doklada sie az tak duzo. pamietaj ze chcesz budowac revolwer+rylai

Dnia 20.07.2012 o 12:06, ziptofaf napisał:

> ale sie uczepiles annie+kassadina. akurat annie nie jest taka zla przeciw niemu
(dmg
> na 4 lvlu ma ogromny). Kassadin jest melee, wiec nie ma problemu ze zestunowaniem
go...
Dobra, podmienię na Ahri vs LeBlanc/Akali. Wystarczająco mocne kontry? xD

tak juz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko bez Rylai jesteśmy w teamfightach jednostrzałowcami bez hp.
Nie ma żadnego sensu robić Gunblade przez Rylaią, zwłaszcza patrząc na to, jak dużo gunblade kosztuje.
Dmg i tak mamy duży, spellvamp z rewolweru i pasywu, rylaia daje nam potrzebne hp i kluczowy slow, dzięki któremu nie ma już praktycznie szans, aby ktoś nam uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 13:30, Kopiec napisał:

Tylko bez Rylai jesteśmy w teamfightach jednostrzałowcami bez hp.
Nie ma żadnego sensu robić Gunblade przez Rylaią, zwłaszcza patrząc na to, jak dużo gunblade
kosztuje.
Dmg i tak mamy duży, spellvamp z rewolweru i pasywu, rylaia daje nam potrzebne hp i kluczowy
slow, dzięki któremu nie ma już praktycznie szans, aby ktoś nam uciekł.

no tylko ze mamy wtedy 3 razy wiecej spellvampa, nie wiem czy taki jednostrzalowiec, mowie przeciez ze przeciw bruiserom jest gunblade lepszy...

przeciw bursterom warto wziac tego rylaia (albo przynajmniej belta).

tak to gunblade, mozna sie trade''owac latwo bo zaraz sie wyleczysz, dmg masz wiekszy itd...
jezeli nie zdejmiesz kogos na 3 dashe z rylaiem to wlasciwie koniec, rylai=all in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 14:42, hammerfall87 napisał:

Mam pytanie robie sobie xina takiego tanka/dpsa a w late game to splywam jak woda.Może
ktos mi dac jakies porady ?

Też go robię na tanka/dpsa, ale raczej nie mam problemów w late game. Ułożyłem taki build i całkiem się sprawdza, ale jestem pewien, że można go ulepszyć, zatem może inni co grają nowym Xinem się podzielą swoimi przemyśleniami?

Mercury -> Wit''s End -> Ice Mallet -> Warmog -> Athma -> Legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 15:12, Outlander-pro napisał:

> Mam pytanie robie sobie xina takiego tanka/dpsa a w late game to splywam jak woda.Może

> ktos mi dac jakies porady ?
>
Też go robię na tanka/dpsa, ale raczej nie mam problemów w late game. Ułożyłem taki build
i całkiem się sprawdza, ale jestem pewien, że można go ulepszyć, zatem może inni co grają
nowym Xinem się podzielą swoimi przemyśleniami?

Mercury -> Wit''s End -> Ice Mallet -> Warmog -> Athma -> Legion


A moze Zake gdzies wcisnąć?
Tylko tak podsuwam pomysł, sam nie grywam Xinem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować