Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2012 o 14:11, Thrandir napisał:

Wiesz, to kwestia podejścia. /.../

Taaak, można tak mówić, że to kwestia nastawienia. Lecz u mnie każda przegrana motywuje do jeszcze większego skupienia i lepszej gry. I ba! W tych wszystkich przegranych partiach byłem najlepszy w teamie! W 70% przypadków miałem sporo więcej fragów niż śmierci! Nie, sobie nie mam nic do zarzucenia. Nawet odpuszczę tym co grali słabo. Ale tyle afkerów/leaverów jednego dnia i trolli: przegięcie. Ale to przypadek losowy. I po prostu z doświadczenia wiem, że raz na jakiś czas tak jest. No chyba, że jestem wyjątkiem, że tylko ja umiem robić winstreak/loststreak/winstreak/loststreak. I zgadnij co? Pograłem już chwilę dziś i właśnie rozpoczynam win streaka, 3 dominujące wygrane poszły (21/0/18 , 18/5/29, 15/3/11). Zatem tak, będę się upierał (zresztą sam tego nie wymyśliłem, widziałem ludzi się na to skarżących), że system tak działa - w miarę zdobywania przewagi w winach, system próbuje utrudnić kolejne partie. I nie, nie jest tak, że gra mnie nienawidzi luzac ;) Po prostu wolałbym, żeby zawsze był maksymalny balans w teamie, a nie sztuczne utrudnianie. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ci streamerzy i inni pro gracze wbiją zawsze goldy i inne platyny na każdym smurfie jaki zrobią, pewnie dają w łapę Riotowi, aby im wrzucał prosów do teamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po prostu wolałbym, żeby zawsze był maksymalny balans w teamie, a nie sztuczne utrudnianie. Tak

Dnia 19.07.2012 o 15:22, Outlander-pro napisał:

mi się wydaje.


http://leagueoflegends.pl/forum/showthread.php?tid=2972 - przeczytaj ;) Mokatte pisząc te słowa miał bodaj z 1700 elo. Z tego co kojarzę to obecnie ma grubo ponad 2 tysiaki. "Zły gracz wymaga od innych. Dobry od siebie". Cieżko się nie zgodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 15:22, Outlander-pro napisał:

> Wiesz, to kwestia podejścia. /.../
Taaak, można tak mówić, że to kwestia nastawienia. Lecz u mnie każda przegrana motywuje
do jeszcze większego skupienia i lepszej gry. I ba! W tych wszystkich przegranych partiach
byłem najlepszy w teamie! W 70% przypadków miałem sporo więcej fragów niż śmierci! Nie,
sobie nie mam nic do zarzucenia. Nawet odpuszczę tym co grali słabo. Ale tyle afkerów/leaverów
jednego dnia i trolli: przegięcie. Ale to przypadek losowy. I po prostu z doświadczenia
wiem, że raz na jakiś czas tak jest. No chyba, że jestem wyjątkiem, że tylko ja umiem
robić winstreak/loststreak/winstreak/loststreak. I zgadnij co? Pograłem już chwilę dziś
i właśnie rozpoczynam win streaka, 3 dominujące wygrane poszły (21/0/18 , 18/5/29, 15/3/11).
Zatem tak, będę się upierał (zresztą sam tego nie wymyśliłem, widziałem ludzi się na
to skarżących), że system tak działa - w miarę zdobywania przewagi w winach, system próbuje
utrudnić kolejne partie. I nie, nie jest tak, że gra mnie nienawidzi luzac ;) Po prostu
wolałbym, żeby zawsze był maksymalny balans w teamie, a nie sztuczne utrudnianie. Tak
mi się wydaje.

po prostu zapamietujesz win/lose streaki, a pojedynczych losow i winow nie... bo sa czyms zwyczajny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mnie ciekawi jedna rzecz (od zawsze... czyli od kiedy gram w LoL''a).
Dlaczego dostaje 50g za Nexusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 16:49, akwyx napisał:

Od zawsze mnie ciekawi jedna rzecz (od zawsze... czyli od kiedy gram w LoL''a).
Dlaczego dostaje 50g za Nexusa?

podbijanie gold earned w statystykach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 18:22, Ecko09 napisał:

Jaki masz ping na us?

180-210. Idzie przywyknąć (prawdę mówiąc to zresztą nigdy na niego nie narzekałem a na EU też pogrywam) ;P

A co do nowego patcha:
- wyświetla ELO twojego teamu w twoim własnym profilu wreszcie. Czyli zapewne będzie się to też liczyć przy podsumowaniu sezonu jeśli przypadkiem będziemy mieli tam np. złote ELO a w solo srebrne.


Twitch to naprawdę niezły AD Carry, jego AoE damage mnie zatkał - rzadko kiedy widzę wygrywanie ganku w sytuacji 2v4 (no dobra, 2v3 + GP ult)... Ale junglować to nim nie polecam.
A Eweliną nikt nie umie grać, chybiają z ultów, włażą pod towery, nie patrzą na to z jakiej odległości są widoczni itp... ciężko nawet ją ocenić na razie bo wszyscy nią grają jak tardy z 1200 elo.

Xin z kolei...HE IS GOD AGAIN. Nie w aż takim stopniu jak tuż po swojej premierze ale czuć jego moc, wszystko co nie jest tanky dps-em po prostu wyparowuje w sekundę w starciu z tym champem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 18:24, ziptofaf napisał:

> Jaki masz ping na us?
180-210. Idzie przywyknąć (prawdę mówiąc to zresztą nigdy na niego nie narzekałem a na
EU też pogrywam) ;P

EZREAL NOT FUN

Dnia 19.07.2012 o 18:24, ziptofaf napisał:

A co do nowego patcha:
- wyświetla ELO twojego teamu w twoim własnym profilu wreszcie. Czyli zapewne będzie
się to też liczyć przy podsumowaniu sezonu jeśli przypadkiem będziemy mieli tam np. złote
ELO a w solo srebrne.

W/E IDC ^ NIE PRZECZYTALEM TEJ CZESCI BO JEST COS O ELO

Dnia 19.07.2012 o 18:24, ziptofaf napisał:

Twitch to naprawdę niezły AD Carry, jego AoE damage mnie zatkał - rzadko kiedy widzę
wygrywanie ganku w sytuacji 2v4 (no dobra, 2v3 + GP ult)... Ale junglować to nim nie
polecam.

ALE ULTI ZOSTALO OSLABIONE (DMG SPADA WRAZ Z ILOSCIA TARGETOW), NAFARMIONY ZAWSZE POTRAFIL ROBIC TAKIE COS, TYLKO ZE PO PROSTU CIEZKO SIE FARMILO Z 500 RANGE... 550 UJDZIE, ALE UMIEJETNOSCI WCALE NIE MA JAKICHS LEPSZYCH (MOZE TO ZE ZOSTAWIA POISONA PO EXPUNGE JEST BUFFEM)

Dnia 19.07.2012 o 18:24, ziptofaf napisał:

A Eweliną nikt nie umie grać, chybiają z ultów, włażą pod towery, nie patrzą na to z
jakiej odległości są widoczni itp... ciężko nawet ją ocenić na razie bo wszyscy nią grają
jak tardy z 1200 elo.

BO JEJ STEALTH JEST BEZUZYTYECZNY, NIE DA SIE KOLO KOGOS PRZEJSC NIEZAUWAZONYM, TROCHE PRZESADZILI Z TYM "TROCHE JAK Q ANNIE", MOIM ZDANIEM TO JEST BARDZIEJ "TROCHE JAK SZEROKOSC CALEGO LANE/RZEKI. JUKOWANIE W LESIE ODPADA (NIE MOZNA SZYBKO WEJSC DO KRZAKOW, ODPALIC STEALTHA I BYC NIEWIDZIALNYM, PRZED NIKIM SIE RACZEJ JUZ NIE UCIEKNIE, A JESLI JUZ SIE UDA TO NIE BEDZIE TO ZASLUGA STEALTHA...)
SKILLA SA OK, ALE TEZ NIE POWALAJA JAKOS BARDZO, NIE MA GAP CLOSERA (A TO NIBY MA BYC ASSASSIN... CIEKAWE JAK MA PODEJSC)

Dnia 19.07.2012 o 18:24, ziptofaf napisał:

Xin z kolei...HE IS GOD AGAIN. Nie w aż takim stopniu jak tuż po swojej premierze ale
czuć jego moc, wszystko co nie jest tanky dps-em po prostu wyparowuje w sekundę w starciu
z tym champem xD

XIN ZAWSZE SKLADAL PAPIERY W SEKUNDE, DMG MU JAKOS BARDZO NIE ZMIENILI PRZECIEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:50, Ostrowiak napisał:

no już już, spokojnie

zabij kogoś z wrigglem na uspokojenie

JA PO PROSTU MAM DYSGRAFIE WIEC NIE MOGE UZYWAC PISANYCH LITER BO NIKT MNIE NIE ROZCZYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 19:47, Yawei napisał:

Ezreal not fun

Hmm...mam znajomego na 1700-1800 ELO (no dobra, miałem bo wczoraj dostał bana na 100 lat XD) który grywał pulsefire Ezrealem mając 200 pinga na US. Niby jest powyżej 50% win ratio więc jakoś się da najwyraźniej.

Dnia 19.07.2012 o 19:47, Yawei napisał:

ale ulti zostalo oslabione (dmg spada wraz z iloscia targetow), nafarmiony zawsze potrafil
robic takie cos, tylko ze po prostu ciezko sie farmilo z 500 range... 550 ujdzie, ale
umiejetnosci wcale nie ma jakichs lepszych (moze to ze zostawia poisona po expunge jest
buffem)

Sam fakt że możesz się nafarmić robi olbrzymią różnicę. A miej sobie i przeliczniki 3.0 z AD jak nie ma kasy na itemy... A wszyscy dobrze wiemy że AD Carry > Top > Mid > Jungle > Support jeśli chodzi o potrzebną kasę na przedmioty i łatwość jej farmienia.

Dnia 19.07.2012 o 19:47, Yawei napisał:

bo jej stealth jest bezuzytyeczny, nie da sie kolo kogos przejsc niezauwazonym, troche
przesadzili z tym "troche jak q annie", moim zdaniem to jest bardziej "troche jak szerokosc
calego lane/rzeki.

Ja nie chcę oceniać przedwcześnie, widziałem ją dopiero kilka razy poza środowiskiem PBE (na którym większość graczy chyba nawet 30 levela nie wbiła) i wstrzymam się z opinią do czasu aż ludzie się przyzwyczają do jej reworka i trochę poćwiczą. Damage ma naprawdę przyzwoity, teraz tylko kwestia przestawienia się na ten perma niby-stealth. Na razie mało kto w ogóle rozumie że to ma niezły sens na topie gdzie ludzie cały czas są zagrożeni i daleko od towera a jedynym co ich broni to właśnie te pojedyncze zielone wardy. Zamiast tego jak lecą na mida to potem kończą z 0/10.

Dnia 19.07.2012 o 19:47, Yawei napisał:

skilla sa ok, ale tez nie powalaja jakos bardzo, nie ma gap closera (a to niby ma byc
assassin... ciekawe jak ma podejsc)

Masz taki sam poziom gap closera jak Udyr. Czyt. żaden poza przyspieszeniem. Niby też jest slow na przeciwnika z ulta.

Dnia 19.07.2012 o 19:47, Yawei napisał:

Xin zawsze skladal papiery w sekunde, dmg mu jakos bardzo nie zmienili przeciez

Tylko że jak szedł na topa to połowa champów go tam składała. A druga połowa miała zdecydowanie lepszy late game. Zaś co do składania papierów w sekundę...
http://www.reignofgaming.net/blogs/a-different-view/prant/20490-xin-zhao-versus-jarvan-who-is-the-stronger

"In a full burst combo with Jarvan landing all of his spells and attacking the target 3 times he will deal 2156 damage along with 10% of the enemy’s current health. Xin Zhao doing the same will deal 1587 damage along with 15% of the enemy’s current health. This is due to the AD scalings that Jarvan has over Xin. Jarvan also has more armor pen due to runes and his Q. After the combo Xin will attack 0.416 times more often than Jarvan approximately meaning that in 5 seconds he will attack 2 more times than Jarvan. This still does not give him the damage and utility that Jarvan has to offer. In late game Jarvan is almost completely superior."

Czyli pełne combo Xina to byłoby z 1700 hp w AD Carry w late game, za mało żeby nawet doprowadzić do aktywacji GA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

Hmm...mam znajomego na 1700-1800 ELO (no dobra, miałem bo wczoraj dostał bana na 100
lat XD) który grywał pulsefire Ezrealem mając 200 pinga na US. Niby jest powyżej 50%
win ratio więc jakoś się da najwyraźniej.

Da sie, ale jednak to jest utrudnienie

Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

Sam fakt że możesz się nafarmić robi olbrzymią różnicę. A miej sobie i przeliczniki 3.0

owszem to pomaga, ale ten nerf ulti jest meh

Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

z AD jak nie ma kasy na itemy... A wszyscy dobrze wiemy że AD Carry > Top > Mid
> Jungle > Support jeśli chodzi o potrzebną kasę na przedmioty i łatwość jej farmienia.

w/e

Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

Ja nie chcę oceniać przedwcześnie, widziałem ją dopiero kilka razy poza środowiskiem
PBE (na którym większość graczy chyba nawet 30 levela nie wbiła) i wstrzymam się z opinią
do czasu aż ludzie się przyzwyczają do jej reworka i trochę poćwiczą. Damage ma naprawdę
przyzwoity, teraz tylko kwestia przestawienia się na ten perma niby-stealth. Na razie
mało kto w ogóle rozumie że to ma niezły sens na topie gdzie ludzie cały czas są zagrożeni
i daleko od towera a jedynym co ich broni to właśnie te pojedyncze zielone wardy. Zamiast
tego jak lecą na mida to potem kończą z 0/10.

i nie wspomnialem o tym, ze specjalnie zwiekszyli sight range towerow zeby nie dalo sie zgankowac mida evelynn

Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

Masz taki sam poziom gap closera jak Udyr. Czyt. żaden poza przyspieszeniem. Niby też
jest slow na przeciwnika z ulta.

a udyr poza laning phase jest slaby bo wlasnie nie ma gap closera i jest kitowany. dlatego nie pickuja udyra na topa, po prostu po wygranym laning phase i tak nie moze sie dostac do przeciwnika.

nie wspominajac o tym ze udyr ma przyspieszenie co pare sekund a nie co parenascie...

Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

> Xin zawsze skladal papiery w sekunde, dmg mu jakos bardzo nie zmienili przeciez

Tylko że jak szedł na topa to połowa champów go tam składała. A druga połowa miała zdecydowanie
lepszy late game. Zaś co do składania papierów w sekundę...
http://www.reignofgaming.net/blogs/a-different-view/prant/20490-xin-zhao-versus-jarvan-who-is-the-stronger

co nie zmienia faktu ze i tak je skladal, jeszcze przed reworkiem gralem pare gier xinem na topie i jakos nie brakowalo mi dmgu.. po prostu ta postac byla "all in" i musiala jednak nie przegrac topa

Dnia 19.07.2012 o 20:31, ziptofaf napisał:

"In a full burst combo with Jarvan landing all of his spells and attacking the target
3 times he will deal 2156 damage along with 10% of the enemy’s current health.
Xin Zhao doing the same will deal 1587 damage along with 15% of the enemy’s current
health. This is due to the AD scalings that Jarvan has over Xin. Jarvan also has more
armor pen due to runes and his Q. After the combo Xin will attack 0.416 times more often
than Jarvan approximately meaning that in 5 seconds he will attack 2 more times than
Jarvan. This still does not give him the damage and utility that Jarvan has to offer.
In late game Jarvan is almost completely superior."

Czyli pełne combo Xina to byłoby z 1700 hp w AD Carry w late game, za mało żeby nawet
doprowadzić do aktywacji GA.

nie mowie ze xin jest slabszy, po prostu dmg zawsze mial tylko nie w taki sposob w jaki byl potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować