Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

To się nazywa trollowanie, lawl. Jarvan specjalnie kupował takie itemy, a Yawei specjalnie tak feedował i miał osom item builda. Trololol. Chociaż w normalnej grze Yaweiowi dużo lepiej nie idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codzienna rutyna. Spotkałem może 1 lub 2 osoby na 100, które przeprosiły za to, że lamiły i starały się poprawić. Reszta graczy to zaraz zaczyna się "drzeć" na innych, że są nuubami albo z miejsca afk, gdy ktoś uprzejmie im zwróci uwagę na to, że popełniają błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarvan nie kupował specjalnie takich itemów. Cała jego historia meczy to jeden wielki fail z przedmiotami. Tak więc on nie trollował, on tak robił na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:33, sirufok napisał:

> Przeciez dobrze gralem >.>

Szczególnie przez pierwsze 20 minut^^

Wtedy tak srednio ale potem OWNILEM ROWNO. czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:34, Oloninho napisał:

Też usunęło Wam friends listę?


Nawet nie wypowiadaj takich herezji... Jak zalogowałem niedawno to nie miałem od początku friendów. Ale gdy chciałem zrobić reset lolka to serwery były busy, więc może przez to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:35, Yawei napisał:

Wtedy tak srednio ale potem OWNILEM ROWNO. czyz nie?


Oczywiście, że nie. Zlamiłeś cały mecz - i to nie jest żart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 21:35, Yawei napisał:

Wtedy tak srednio ale potem OWNILEM ROWNO. czyz nie?

Jak to jest "średnio" to ja nie chcę wiedzieć co się dzieje gdy grasz źle XD 1/40? XD
A co do pytania:
Nie. Coś zacząłeś robić po 30 minucie, wcześniej coś koło 30-40 cs i staty 1/7 raczej nie sprawiały byś miał wysoki dmg. Dopiero w late game było ok bo zacząłeś się trzymać z tyłu a nie lecieć do przodu ^_^ Jeśli mówić o dobrych graczach to byli to Nunu, Kog''maw i Cho''gath (który się niewiarygodnie wręcz wyfarmił). Pozostali byli przeciętni, ty byłeś zaś 2 od końca w swoim teamie (żaden wynik, bo Jarvan wręcz wymiatał). Więc o ownieniu mowy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa, też macie takie popier*olone pingi powyżej 150 momentami szczególnie w okolicy 21-23? GRAĆ SIĘ NIE DA kompletnie. Takich akcji nie było jeszcze przed jakimiś dwoma miesiącami a teraz nie ma opcji nawet żeby pograć. Riot cały czas odpiernicza taką manianę z tymi serverami, że aż głowa boli.

I nie mam problemów z netem bo taki WoW ma zdrowy ping a w LoLu nagle wybija nie wiadomo co ;/ Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 22:13, Yawei napisał:

Dla ulatwienia bo coponiektorzy chyba nie zalapali.

[Irony mode off]

Za długo to ciągnąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 22:01, Pazurex napisał:

Taka sprawa, też macie takie popier*olone pingi powyżej 150 momentami szczególnie w okolicy
21-23? GRAĆ SIĘ NIE DA kompletnie. Takich akcji nie było jeszcze przed jakimiś dwoma
miesiącami a teraz nie ma opcji nawet żeby pograć. Riot cały czas odpiernicza taką manianę
z tymi serverami, że aż głowa boli.

Ja mam 220 ms 24/7 bo gram na US i nie narzekam, kwestia przyzwyczajenia :D A co do twojego pytania - to normalne na EU, gdy jest za dużo graczy to przerzuca was na serwery zapasowe które leżą w Stanach Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować