Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer Management bardzo niedługo

15 postów w tym temacie

Skoro fifa ma swojego menadżera, to czemu PES nie miałby mieć również ? Dobre posunięcie konami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Firma Konami potwierdziła planowaną datę wydania pierwszego menedżera piłkarskiego spod znaku Pro Evolution Soccer. Fani tabelek, cyferek i rozgrywki w stylu Excela nie będą musieli czekać długo - premiera nastąpić ma już za kilka tygodni.

Przeczytaj cały tekst "Pro Evolution Soccer Management bardzo niedługo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co z tego, skoro Konami zawsze miało problem z ilością licencji? Dodadzą dodatkowe 5 lig w których będzie sobie można pozmieniać nazwiska itd. ? 6 lig (nawet jeśli to te najpopularniejsze) to mimo wszystko strasznie mało. Z drugiej strony na konsole chyba nie ma jakiś wybitnych menadżerów (chociaż nie, był jakiś jeden... tylko tytułu nie pamiętam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ziomek ze screenu to nie czasami Rio Ferdinand ? Jakos tak podobny to tego PESowskiego :]
A co do samego managera, wydaje mi się, że FMa nic nie przebije :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu bym sie wstrzymal ;p ja kwiadomo panowie z KONAMI stawiaja na styl, stratregie rozgrywki... ja bym poczekal z ocanami az wyjeidze PESM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować