Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie wydania God of War III i nie tylko

17 postów w tym temacie

cenna chora totalnie biorąc pod uwagę że w stanach będzie kosztować 100$ co daje w przeliczniku 280zł w prawdzie bez edycji God of War Kolekcja w środku ale nawet jak by dawali z to by wyszło 400zł a nie 550 cenna chora prędzej ściągnę sobie z USA niż kupie w Polsce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No poczekamy i zobaczymy co na te ceny powie Media i Saturn, a jeśli będą takie same to zawsze można ściągnąć z Angli lub Stanów.
Na chwilę obecną przy preorderze jestem do przodu o 30pln na edycji zwykłej i Ultimate Trilogy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pandora''s Bos <3
A okładka GoW 3 jest po prostu genialna dla mnie nic więcej tam nie trzeba.
Chyba się skusze na małe co nieco :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może dadzą napisy do Komplikacji. To byłoby dobre. Miałem zamiar kupić z US, ale może w Polsce o dziwo wyjdzie taniej. Bo w US kosztuje 30 dolców, czyli jakieś 85zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wspomniano o pewnej informacji na której mi zależy.
Otóż czy w Puszce Pandory znajdzie się w pełni zlokalizowany GoW III czy wersja angielska.
To dla mnie ważna sprawa, jestem skłonny wydać te 549 zeta pod warunkiem że dostanę wersję z możliwością wyboru języka ( PL i EN )

i nie chodzi o to że nie znam angielskiego - a znam dobrze - tylko o to że podoba mi się ta Puszka i jestem ciekaw polskiej wersji GoW III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arczir2d2
Na stronie empiku (który niestety ma wyłączność na sprzedaż God of War III - Ultimate Edition w Polsce) jest informacja, że jest to "pełna lokalizacja gry", więc będzie wybór PL/EN. Cena wynosi 529,90 zł.
Ja mam właśnie okropny dylemat, czy zamawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@metyl
faktycznie jest, ale jeszcze wczoraj lub przedwczoraj było napisane "brak lokalizacji" czy jakoś tak.
a tak poza tym to nie wiedziałem że empik ma wyłączność.

no cóż do premiery jeszcze sporo czasu pozostało. Mam nadzieję że ta zlokalizowana wersja w Ultimate Edition to nie pomyłka, jeśli tak to chyba się zdecyduję na tą edycję.
Gdy będę kupował chcę mieć 100% pewność że w UE dostanę także PL wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arczir2d2
Myliłem się co do wyłączności empiku na sprzedaż God of War III - Ultimate Edition w Polsce (chociaż empik tak właśnie się reklamował). W tej samej cenie można zamówić ją w Ultimie. Opis mówi "Wersja językowa: pełna polska", więc chyba spokojnie możesz ją tam zamówić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhu! Kilka dni temu przeczytałem gdzieś plotę, że GoW Collection będzię dostępna TYLKO w Ultimate Trilogy. Porzuciłem już wszelką nadzieję, myślałem o najgorszym... wydaniu 550zł. A tu proszę - miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować