Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trainz Railroad Simulator 2006 - premiera już dziś!

62 postów w tym temacie

i pewnie nie dostaną :-). ej mam pytanko. jak mozna w TRS 2006 wrzucic swoj sklad pociagu zeby nim jezdzic ?? Bo ja bym sobie pojezdzil TGV a nie wiem jak go na makiete wrzucic... jak to zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:01, Steven8 napisał:

i pewnie nie dostaną :-). ej mam pytanko. jak mozna w TRS 2006 wrzucic swoj sklad pociagu zeby
nim jezdzic ?? Bo ja bym sobie pojezdzil TGV a nie wiem jak go na makiete wrzucic... jak to
zrobic ??


w geodecie wczytaj jakas mape albo zrob swoja i umiesc gdzies swoj sklad, zapisz sesje i uruchom w trybie maszynisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 14:14, Slave napisał:

> i pewnie nie dostaną :-). ej mam pytanko. jak mozna w TRS 2006 wrzucic swoj sklad pociagu
zeby
> nim jezdzic ?? Bo ja bym sobie pojezdzil TGV a nie wiem jak go na makiete wrzucic... jak
to
> zrobic ??

w geodecie wczytaj jakas mape albo zrob swoja i umiesc gdzies swoj sklad, zapisz sesje i uruchom
w trybie maszynisty


dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej nie wiecie jak moge zarejestrowac w AURANIE swoj numer seryjny ??otwieram tego menedzera zawartosci plus i klikam na zarejestruj moj numer seryjny to nic sie nie dzieje.... wie ktos jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 18:41, przekręt napisał:

mam male pytanko mianowicie: czy opakowanie EK TRAINZ 2006 jest metalowe?


ja mam normalne, tekturowe tylko ze sa wypukle litery. ktos kto pisal "megarelacje" o edycji kolekcjonerskiej podal ze metalowe i wprowadzil kilka osob w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Geodetą? U mnie nie istnieje.

Mam w laptopie chipa graficznego Ati Radeon 9700 64MB VRAM. Całość chodzi na platformie Centrino Intel Pentium 1.6 GHz Mobile. Sterowniki ATI z przed mniej więcej roku. Okazuje się, że na tej platformie problem z Geodetą nie występuje.
A jak jest na NVidii?

Pzdr!
Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Beer

W sklepie gram.pl TRS2006 Edycja kolekcjonerska jest do kupienia za 99 zł. Ale jeśli wcześniej już się kupowało jakieś gry wydane przez CDP i zarejestrowało na ich stronie, to w zamian przysługują wirtualne złotówki.
Ja ich trochę miałem już nazbierane.
Na TRS2006 EK maksymalnie można otrzymać 30 zł zniżki z puli wirtualnych złotówek. Stąd cena do zapłacenia w gram.pl

Pzdr!
Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu się zawiodłem po 6 miesiącach zapewniali nas że nie będzie błędów a tu co?! Błędy które uniemożliwiają tworzenie własnych tras. To poprostu skandal i kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 23:30, vasilkofobia napisał:

Kiedy będą dostępne poprawki!
przez pół roku żeście gówno zrobili, może bardziej zdupiliście ten symulator! Hańba


pisz w oficjalnym temacie trainz i moze nie tak ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos moze sposob Jak zdobyc elementy wykorzystane w ModulaCity i w razorback klasyczny(mam wrazenie ze na tej mape też są elementy niedostępne w liście). Jeżeli byłby jakis sposób na zdobycie tych elementów bym mugl je wykorzystac do wlasnej mapy albo ściągnięcie ich z jakiegoś zrudła.
PS: Gdyby tez ktos znal linka skond mozna sciągnąć za darmo pelna wersje modula city byl bym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 17:15, Steven8 napisał:

sie czepia a sam nie lepszy... ciekawe jak bym sam zrobil... madry sie znalazl....


Napweno lepiej. Czekałem 6 miesięcy. Obiecali mi, że "Zaistniałą decyzję motywujemy faktem, że nie chcemy wypuszczać produktu, który posiadałby jakiekolwiek niedociągnięcia i z którego nie bylibyśmy w 100% zadowoleni." Wydałem stówe na symulator pełen błędów (Szczerze mówiąc polski darmowy symulator Maszyna EU-07 ma mniej błędów). A na dodatek kumpel który kupił TRS w W. Brytani mówi mi że tam niema tak rażących błędów jak w wersji polskiej. To chyba mam prawo do nie zadowolenia i dowiedzieć siękiedy wyjdzie jaka kolwiek łatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:25, vasilkofobia napisał:

Wydałem stówe na symulator pełen błędów (Szczerze mówiąc polski darmowy symulator Maszyna EU-07 ma mniej błędów).


O ile wogóle się uruchomi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Niech mi ktoś powie co mam zrobić żeby mieć większy obszar do budowania w edytorze w ( Trainz Railroad Simulator 2006 ), bo mam wersję angielską i nieumie się za bardzo połapać. Prosze pomocy !!!!!!!!!!! Jak to zrobić ??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować