Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy edycje BioShocka 2 w Polsce

8 postów w tym temacie

Aż dziwne że do najdroższej kolekcjonerki nie dorzucili Little Sister, a podstawowa wersja to teraz must have, szczególnie dla posiadaczy Big Daddy''iego z EK pierwszej części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaopatrzę pewnie w tą najbardziej wypasioną. Co do edycji na pc, jakbyście nie mieli co zrobić z figurką to wiecie gdzie uderzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... czy to co czuję to rozczarowanie ? Myślałem, że zamawiając kolekcjonerkę zyskuję naprawdę niezłe bonusy, a tutaj taki zonk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe i do tego cena nie wykracza powyżej 200zł (oczywiście mowa o wersji PC, konsole to wiadomo, że cenki mają kosmiczne). Z pewnością zainteresowani będą wniebowzięci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tania kolekcjonerka. Nie powiem, ze wrzucili tam jakieś super rarytasy, ale mi pasuje. Powiem tylko że chciałbym tą figurkę z wersji podstawowej zobaczyć i w kolekcjonerce. A do samej gry wciąż jestem uprzedzony i podchodzę ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 300 zł na za jedną gre nie ważne czy to EK czy nie bosh niech oni sie pukna w głowe. Ale cóz zdarzało się ze gry na PC kosztowały prawie 200 zl mowa tutaj o premierze Herosów IV w dniu premiery kosztowało 180 zl hah. W porównaniu do MW2 prestiże to rzeczywiscie cena jest wporzadku. Lepiej się skusic na wersje PC daje laleczke dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować