Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2: oceny, oceny, oceny

44 postów w tym temacie

We wspaniałych czasach przyszło mi żyć. Same przełomowe, innowacyjne superprodukcje 10/10 wychodzą. Jakaś złota era w historii gier nastała. To, że w większości są strzelankami na Xbox 360 musi być czystym zbiegiem okoliczności . ;-)

Równie ciekawe jest to jak szybko po premierze entuzjazm gdzieś znika a ten sam mega hit u mnie w domu nie prezentuje się aż tak rewelacyjnie jak na sprzęcie recenzentów. Też bym chętnie w taką supertajną "Edycję 10/10" zagrał. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sie sprzeczacie lookajcie srednia ocen z neta(np!! nie piszcie chociaz ze zly przyklad..).Ofc nie znaczy ze ona sie zgadza na 100% ale kazdy ma rozne gusta.No ale gra majaca 95% napewno nie bedzie shitem.Swoja droga oceniajcie tez patrzac na calosc i jaka to gra.
Widzialem jak kolo na forum napisal (chyba to Company of Heroes bylo) nie podoba mi sie wole wiedzmina czy CoDa......zalosne i dal 4/`10. Ja np nie lubie przygodowek tak wiec je nie oceniam bo nei znaczy ze jak ja nie lubie to jest syf...Tak samo ME 2 to nie jest 100% RPG ale kkto kaze robic gry 100% samochodowka czy 100strzelanka.To takie GTA to shi :Pt bo mozna strzelac i samochodem jechac.Poprostu bedzie miec jakas nowa nazwe gatunku i na tym koniec.
Sami sie obrazacie a co widze po wypowiedziach to nikt z was nie bylby recenzentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super... ale nie podobają mi się nowinki jakie wprowadzono w stosunku do jedynki, mianowicie:

a) Wydobycie minerałów jest nudne jak można się było spodziewać to chyba jedyna czynność która niepotrzebnie przedłuża rozgrywkę.

b) Straszne uproszczenie umiejętności które można rozwijać właściwie jest tak mało przy tym roboty ze się dziwie ze wo gule nie zarzucili tego pomysłu :/

c) Tak samo udoskonalanie sprzętu, uproszczone jedyna komplikacja to nudne wydobycie :/

d) Ilość dostępnych modeli jakiejkolwiek broni żenująca :/

e) Rynek sprzętem można powiedzieć, że handel nie istnieje w tej grze w każdym sklepie jest zatrważająca ilość rzeczy do kupienia w ilości 4 szt dosłownie :/

f) Jeżeli twórcy chcieli się pochwalić super grafiką dlaczego po trafieniu miotaczem, granatnikiem mój pancerz jest ciągle lśniący zabrakło weny twórczej by zrobić model uszkodzeń ?

Wiem marudzę ale takie drobnostki potrafią cieszyć, fabuła, filmowość, klimat naprawdę super i wiadomo jak każdą grę można udoskonalać w nieskończoność, miłej gry bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować