Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare zadowolony z przyjęcia Mass Effect 2

31 postów w tym temacie

Ja naprawdę nie kumam tego fenomenu. Dla mnie jedynka była grą dobrą, ale absolutnie nic ponadto. cRPG? Pls! Shooter! Fabuła to był jedyny naprawdę mocny element pierwszej części. Po skończeniu gry w 15h żałowałem, że dałem się naciągnąć na 250 zł jedynie przez udany marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samozachwyt jest domeną reklamy. Ja bynajmniej po pierwszych 5 godzinach gry w ME2 nie podzielam zdania tego pana z BioWare. Jedynka mnie owszem zachwyciła ale dwójka jest jakaś taka co najmniej udziwniona. Róznicy w grafice tez zbytnio nie dostrzegam pomimo upływu dwóch lat. Chyba w opinii graczy dwójka nie bedzie krokiem do przodu a co najwyżej staniem w miejscu.
Moim zdaniem BioWare swoje natchnienie i perfekcję zastosowało przy Dragon Age. Przy ME2 już nie. Dla mnie powinno to się nazywać dodatkiem do ME1 a nie rewolucją czy przełomem. Baaaaaaardzo drogim dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poczekać i kupić grę za 100zł tak jak ja. Jedynka była super, strzelanie bardzo mi podeszło (może to nie GoW ale super) i fabuła wymiatała. Całość była epicka jednak miała kilka wad. Z tego co czytam to je wyeliminowano a więc maxy w ocenach nie dziwią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam się dobrze bawiłem z pierwszą częścią i dlatego kupie drugą. I co mnie to obchodzi czy nazwiecie grę RPG, cRPG, ActionRPG czy SRATATATA. Fajnie się w to gra i tyle. Mam nadzieję że jutro mój pre-order dotrze do salonu Sferis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy z wpadki lokalizacyjnej polskiego ea, BioWare też, będzie tak zadowolony - nic tylko czyste oszustwo i robienie klientów na czarno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pile =>

To musi ty jakowąś wersję OEM-ową kupiłeś za tą stówkę bo wsie ludy widzą, że najtaniej ją za 119 zeta można wyrwać. A po drugie ja nie piszę, że drogo zapłaciłem ( bo ile to tylko ja wiem) tylko daje do zrozumienia, że stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku kulawy. A orgiastyczne zachwyty pana z BioWare nijak się maja do rzeczywistości. A rzeczywistość przemówi dopiero za kilka dni jak ludki sobie pograją. Ja zaliczyłem juz kilka godzin i daleki jestem do samouwielbienia jak ten pan. Owszem - jest ok ale nie jest to warte minionych 2 lat od wydania jedynki. Tak więc jak miałeś branie za stówkę to , jak to mówią Indianie, poigrasz, pożywiosz, posmatrisz. I podyskutujemy. A może po następnych 10 godzinach i ja lekko zmienię swoje zdanie. Oby.Taką mam bynajmniej nadzieję. Na razie nucę sobie pod nosem dobry polski przebój:" Ale to już było........". Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A orgiastyczne zachwyty pana z BioWare nijak się maja do rzeczywistości.

Zastanawia mnie czy zrozumiałeś w ogóle całego newsa.
Wszystkie znaczące magazyny "growe" a także portale poświęcone tematyce gier zachwycają siętą produkcją.
Więc jak to określiłeś " orgiastyczne zachwyty" mają swoje uzasadnienie.
Ja się wcale temu nie dziwię, gra jest po prostu zabójcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tehta =>

Może i masz rację. Może jam nie godzien? Może wczoraj miałem doła i skupić się nie mogłem przy tej grze? A może tkwi we mnie syndrom Dragon Age którego też wczoraj ukończyłem na maxa i który przywrócił we mnie wiarę w arcydzieła RPG ze stajni BioWare? Poświęcę ME2 dzisiaj nastepne kilka godzin z własnego krótkiego już chyba życia to może i odszczekam to co napisałem powyżej. Chciałbym poszczekać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 11:02, Undertaker napisał:

Ja naprawdę nie kumam tego fenomenu. Dla mnie jedynka była grą dobrą, ale absolutnie
nic ponadto. cRPG? Pls! Shooter! Fabuła to był jedyny naprawdę mocny element pierwszej
części. Po skończeniu gry w 15h żałowałem, że dałem się naciągnąć na 250 zł jedynie przez
udany marketing.

Fenomen jest latwy do zrozumienia.
Zobacz ile newsow jest na temat ME2 ;d Kazde nieistotne badziewie, ktorym juz sie rzyga jest goracym tematem.
I to by bylo na tyle, hype i juz. Po co placic programistom skoro mozna placic gosciom od reklamy skoro wtedy lepiej sie sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 13:13, arborek napisał:

to ręka do góry kto nie zagra ? :) jakoś obstawiam że lasu rąk nie zobaczę :)

Nie widze zadnego powodu, zeby zagrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero ukończyłem ''jedynkę'' i podobała mi się nawet bardziej niż Dragon Age, co jest dziwne, biorąc pod uwagę moją niechęć do broni palnej i że fantasy > sf. Jedynie krótka była.

Druga część mnie korci, ale poczekam aż cena na Steamie spadnie do w miarę akceptowalnego poziomu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 12:39, Perkoz_1 napisał:

Może i masz rację. Może jam nie godzien? Może wczoraj miałem doła i skupić się nie mogłem
przy tej grze? A może tkwi we mnie syndrom Dragon Age którego też wczoraj ukończyłem
na maxa i który przywrócił we mnie wiarę w arcydzieła RPG ze stajni BioWare? Poświęcę
ME2 dzisiaj nastepne kilka godzin z własnego krótkiego już chyba życia to może i odszczekam
to co napisałem powyżej. Chciałbym poszczekać.......


Dragon Age oczywiście świetny:)
Ma jedną wadę tak jak i uniwersum Mass Effect...wciąga jak cholera!!!
Świetne także jest Borderlands które przyssało mnie do kompa (nie udało się to dawno takiej grze wliczając Fallouta3).
Niestety z braku czasu nie jestem w stanie pobawić się z wieloma tytułami na które mam chrapkę.
Nadrabiam to z niemałym poślizgiem, jednakże w/w nie mogłem odpuścić

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 12:21, DoomnY napisał:

Da się na PC grać padem?


Jeśli to jest port z x360, lub gra obsługuje GfWL to tak(teraz nie mam możliwości sprawdzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Da się na PC grać padem?

Najprawdopodobniej tak jak w wypadku pecetowej "jedynki" - oficjalnego supportu pada brak, trzeba kombinować z xppaderem. Niech mnie jakis posiadacz wersi blaszakowej poprawi, jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować