Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Trainz Railroad Simulator 2006 - oficjalny temat gry

489 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 18:51, leszekus napisał:

> Możemy się poczuć nabici w butelkę. CDP do tej pory nikomu nie odpisało na pytania dotyczące

> wydania Service Packa 1 i już nie odpiszą - towar sprzedali, martwcie się sami. No, chyba,

> że chcą nam po raz drugi sprzedać grę - w wydaniu z Extra Klasyki.
> > Oto dzisiejszy screen .Żebyście nie myśleli że was podouszczam.


on ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:35, Mysza z PC TS napisał:

Tak, tak to jest prawda SP1 jest w TRS2006 w wydaniu Ekstra Klasyka Next............
Niestety jak to określić trzeba reszta graczy która kupiła TRS2006 nie w tym wydaniu to może
sie poczuc nabita w buteleczke.....


moja gra działa chyba ,że chodzi ci o pliki(o ich pobieranie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:57, elektruś napisał:

mam problem zgubilem instrukcje z kodem do uruchominia i nie moge zainstalować co robić???

spisz kod z 2 str na okładce z tytułem gry (dużymi literami i z myślnikami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy doczekamy się odpowiedzi w sprawie Service Pack''a 1 do premierowego wydania TRS 2006? Z tego co wiem wersja z NXK ma tego SP, natomiast my, posiadacze premierówki zostaliśmy "na lodzie". Pack ten poprawiał kilka ważnych zagadnień w grze, między innymi Content Managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:23, mades napisał:

> mam problem zgubilem instrukcje z kodem do uruchominia i nie moge zainstalować co robić???

spisz kod z 2 str na okładce z tytułem gry (dużymi literami i z myślnikami)



Chyba źle zrozumiałem, ale czy Ty chcesz kod do instalacji gry ??? Wiesz piractwo tutaj=ban..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:17, mades napisał:

> Tak, tak to jest prawda SP1 jest w TRS2006 w wydaniu Ekstra Klasyka Next............
> Niestety jak to określić trzeba reszta graczy która kupiła TRS2006 nie w tym wydaniu to
może
> sie poczuc nabita w buteleczke.....

moja gra działa chyba ,że chodzi ci o pliki(o ich pobieranie)


Nie chodzi mi o to że CDP nie udostępnił SP1 dal innych graczy którzy kupili wcześniejsze wersje gry tylko cichaczem zainstalował go w najnowszej wersji extra klasyki next........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:40, CzystyZysk napisał:

Ja tak się zapytam - Czy wiadomo coś na temat Trainz Railroad Simulator 2007, (czy tam inaczej
nazwanej) kolejnej części gry?


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9694

Właśnie przed chwilą to znalazłem. Zapowiada się dosyć ciekawie, choć ja i tak czekam na symulator prawdziwej kolei - Rail Simulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:27, Arclight napisał:

> Ja tak się zapytam - Czy wiadomo coś na temat Trainz Railroad Simulator 2007, (czy
tam inaczej
> nazwanej) kolejnej części gry?


http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9694

Właśnie przed chwilą to znalazłem. Zapowiada się dosyć ciekawie, choć ja i tak czekam na symulator
prawdziwej kolei - Rail Simulator.



Dzięki wielkie za link. Zapowiada się tak, że znowu nie będzie rewolucji. Znowu niedzisiejsza grafika, ale może warto dać tej grze szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie zoptymalizują grę, dzięki czemu nie będzie problemów z wydajnością, to gra może być lepsza od TRS 2006. Mam jednak nadzieję, że wydana zostanie także angielska wersja, przynajmniej Service Pack będzie można zainstalować bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tę gre od 2 tygodni.jestem amatorem.Fajna gra.Mnie troche interesuje kolejnictwo.Włącza mi się gra wczytuje 3 samouczek.Uwas też tak jest.


Macie jakieś linki stron z których można pobierać pociągi, obiekty itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:01, ekiertomierz napisał:

Co z tym service packiem 1 do polskiej wersji?? Podobno już jest, ale w necie nie ma ;/;/


No jest, ale musisz kupic TRS2006 z Klasyki next. Tak luzem chyba nie bedzie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 16:06, Lukas813 napisał:

Mam tę gre od 2 tygodni.jestem amatorem.Fajna gra.Mnie troche interesuje kolejnictwo.Włącza
mi się gra wczytuje 3 samouczek.Uwas też tak jest.


Macie jakieś linki stron z których można pobierać pociągi, obiekty itp?

poszukaj w googlach ,a o prócz na auran jak masz konto na planet auran .
jak już masz to klikni na serial no. i wpisz nr seryjny
a potem kliknij ticket a tam znajdziesz First Class Availableto pozwoli na okoł (za darmo) 3 miesiące
pobierać dodatki to dalsz pomoc na http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Trainz, chciałem sobie zrobić jakąś polską mapkę, lecz na razie nie mam się za co zabierać, ponieważ nie mam nawet polskich lokomotyw. Kiedyś jak grałem w tą grę, wystarczyło że zainstalowałem pierwszą lepszą polską lokomotywę, i już była w grze. Teraz pościągałem ich ze 15, zainstalowałem wszystkie wymagane addony a lokomotyw w grze jak nie było tak nie ma. Nie wiem czemu :/ Ze wszystkich zainstalowanych lokomotyw i wagonów nie ma w grze ani jednego. Wiecie czemu tak jest? Albo macie link do lokomotywy, gdzie na 100% zadziała na TRS 2006?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiadlem sie na TRS 2006 z oryginalnego Trainz. Grafika nie zmienila sie w stosunku do pierwowzoru nic a nic. Model jazdy jest troche lepszy ale dalej mozna pruc przez niektore zakrety z nienaturalna predkoscia.

Moze otepialem na starosc, ale jak w tej grze tworzy sie wlasne sklady pociagow??? W maszyniscie sa tylko gotowe scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować