Zaloguj się, aby obserwować  
Darticz

iPad - Temat ogólny

30 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2010 o 01:06, Mafioso_PL napisał:

> Podobno do ekranów pojemnościowych wymagane są specjalne rysiki.

Dokładnie, sam próbowałem zwykły rysik z mojego starego telefonu (KU990i) oraz z siostry
nokii ( też coś z dotykowym wyświetlaczem) na moim nowym telefonie - Samsung Galaxy S
GT-I9000 i zero reakcji :)

Dla mnie to akurat nie problem, bo nigdy rysika nie używałem, a przy takim ekranie już
w ogóle nie trzeba :P
Na upartego można znaleźć w necie specjalne rysiki do ekranów pojemnościowych.



Dokładnie, nowe wyświetlacze pojemnościowe mają zamontowane specjalne czujniki przez co można sprawnie obsługiwać telefon bez rysika ... szczególnie jak się ma wyświetlacz ok. 4 cali;]
Poza tym rysik do tabletu jest zbędny przy wielkości jego wyświetlacza ...

Widzę, że zrobiłeś przesiadkę z podobnego telefonu na podobny telefon ... ;p Ja się z KU990 Viwety przesiadam na HTC Desire ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 14:14, I_dont_know napisał:

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy jest w sklepie AppStore jakaś aplikacja która mogła
by zastąpić np.Worda?


Polecam Pages, od Apple. Chyba najbardziej dopracowany edytor tekstu na iPada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:23, I_dont_know napisał:

Czy ta aplikacja działa także z innymi urządzeniami Apple?, np.Ipod Touch czy Iphone?


Nie, niestety. Generalnie to aplikacje, które mają dobrze działać na iPadzie są pisane specjalnie pod niego i nie ma się tu czemu dziwić - w końcu różnice ekranowe są zbyt duże, żeby było inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy można gdziekolwiek kupić iPada 2 w Polsce? Nigdzie nie ma - w żadnym elektromarkecie !
A na allegro same fotki z neta pościągane i wystawiają je kolesie co nie wysyłają za pobraniem, nie można odebrać osobiście i mają po jednym komentarzu... heh... pozostawie to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 10:06, BluesBoy napisał:

Czy ktoś wie czy można gdziekolwiek kupić iPada 2 w Polsce? Nigdzie nie ma - w żadnym
elektromarkecie !
A na allegro same fotki z neta pościągane i wystawiają je kolesie co nie wysyłają za
pobraniem, nie można odebrać osobiście i mają po jednym komentarzu... heh... pozostawie
to bez komentarza.


W Ispocie w Gdańsku widziałem dziś koło 12 00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zastanawiam się nad kupnem Ipada, lecz mam kilka wątpliwości co do jego ograniczeń. Po pierwsze, czy jest możliwość podpięcia do niego pendrive''a? Nie chodzi mi o to, żeby można było z pena kopiować pliki na Ipada, lecz tylko żeby można było je przeglądać. Czy jest jakaś przejściówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować